Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12345
Szerző
Topic neve: Új szakértelmek
irritálóPrinyoFérfi
Végzetúr mester
284 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új szakértelmek
81. hozzászólás - 2014.12.14. 17:11:00
Nem olvastam vissza, hogy volt e már ilyen ötlet, de az jutott eszembe, mi lenne, ha lenne egy ún.: ötvös szakértelem, amivel gyűrűket, nyakláncokat lehetne egybeolvasztani. Értem ezt úgy, hogy ha van 2-3 olyan gyűrű nyaklánc amiket nem ad el az ember és folyamatosan váltogatva használja, akkor azokat egybe kovácsoltathatja. Lehetne mondjuk a szaki max szintje 5, a karakter szintjével arányosan kiszámolt LE-ért fejlesztve szintenként és adott számú használata lehetne. Pl.: csak kimaxolva lehetne használni és csak 5x Vagy esetleg AF-pont is lehetne, de az gyötrelmesen lassan jön még módosítókkal is. Esetleg minden 5. szintlépés után lehetne adott számú ékszert összeolvasztani. De még az is eszembe jutott, hogy hasonló módon lehetne ötvözni, mint az egyéni entitás csatáknál a kincsek választása.

Rengeteg variáció lehetne. És sok ötletem van. Majd néha-néha idekaparom, hátha valamelyiket megfogadjátok. Gondolkodjatok rajta, szerintem jó lenne. És ha lehet, ne lehessen erősebb jobb ékszereket kreálni őskővel.

Üdv. Psychoid
V2: Psychoid
Pontszám: 3.64
Oldal: 12345
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!