Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nightqueen

Oldal: 1
Dátum: 2010.02.07. 15:11:56
Nekem minusz 8ezer körül volt, azt hiszem rájöttem mért volt ez, mikor szakértelmet fejlesztettem azthittem lefagyott a böngészőm és többször is rákattintottam a + gombra aztán ezért többet levett mint amit kelett volna, így kerültem minuszba, de ezt a hibát azért kijavíthatnátok!
Dátum: 2010.02.06. 22:46:17
Mínusz lélekenergiám van.. ez hogy lehet?
Dátum: 2009.09.25. 16:15:01
V2-n a Gothic Dream szövibe tagokat keresek, nem vagyunk túl erősek még, de már kezdők sem vagyunk, örülnék hogyha jönne valaki, mert a kezdeti 5-6 tagból már csak 2 aktív tagunk van. A szövetség szabályzata laza, de ettől függetlenül örülnék ha a belépő tag nem szállna ki 2-3 hét elteltével azzal, hogy más szövetség már várja.. 17 üres hely van.. gyertek
Tehát V2, Gothic dream
Craslorg, szerintem nem lexikális, meg különben is úgy emlékszem volt már ilyesmi kérdés hogy ki szerepelt/nemszerepelt ebbe vagy abba. Hát nem tudom, ha 3 kérdésből 1-et szavaznak jónak az nem valami jó arány. Szerintem nem kéne erőltetni ezt a felhasználók is írhatnak kérdést ügyet, ha sokan csalódnak mert a kérdésük "rossz". :/
Melyik filmbe nem szerepelt Drew Barrymore az alábbiak közül?

E.T. A földönkívüli
Zene és szöveg
Donnie Darko
A dögös és a dög ( Ez a helyes válasz)


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdés ill. válaszok helyesírási hibát tartalmaztak.

Miért? Mit rontottam el? Szerintem jól irtam le mindent, ráadásul előtte google-val rákerestem mindegyik címre hogy biztos helyesen írjam le. Hát nagyon köszi.
A másik pedig az, hogy íram egy kérdést valahogy így hangzott:
Melyik szereplő maradt életbe a Sweeney Todd - A Fleet Street démoni borbélya c. filmben?
Sweeney Todd
Sweeney Todd lánya (ez a helyes)
Sweeney Todd felesége
Mrs. Lovett

azonnal törlendőnek értékelték és most nem is tehetek fel kérdést napokig.
Ez nem igazság. A Sweeney Todd egy tavaly megjelent film, komolyan nem értem mi baj van ezzel a kérdéssel..
Oldal: 1