Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Miklós

Dátum: 2021.04.20. 17:41:22
Elvileg engedélyeztünk mindent, de supportra nyugodtan irjatok, ha ilyen van, pár órán belül meg szoktuk oldani.
Dátum: 2021.03.30. 17:48:24
Kedves Játékosok! Örömmel jelentjük be, hogy a karantén ellenére, a Végzetúrban idén is lesz húsvét
Csütörtökön, ápr. 1-től indul a befizetési és költségi akció, és másnap, pénteken pedig a miniesemények. A részletekről az alábbiakban olvashattok:

Ajándékcsomagok (küldheted barátnak is, de egy játékos csak 1 csomagot kaphat), megvásárolható ápr. 1-12:

20 Őskő: 520 Ft vagy 30 őskő SMS-el:
3 hímes tojás, 1 sorsjegy, 1 húsvéti tojás, 1 húsvéti ládikó

100 Őskő: 2080 Ft
1 császári pecsét, 10 hímes tojás, 1 kisebb térkapu stimulátor, 6 ősi arany joker, 2 húsvéti tojás, 2 húsvéti ládikó, 70 mytokronit joker

350 Őskő: 5200 Ft
2 isteni kocka*, 20 hímes tojás, 2 császári pecsét, 4 kisebb térkapu stimulátor, 15 ősi arany joker, 3 húsvéti tojás, 5 húsvéti ládikó, 200 mytokronit joker

750 Őskő: 10500 Ft
4 isteni kocka*, 40 hímes tojás, 5 császári pecsét, 9 kisebb térkapu stimulátor, 30 ősi arany joker, 7 húsvéti tojás, 10 húsvéti ládikó, 600 mytokronit joker

1600 Őskő: 21000 Ft
8 isteni kocka*, 100 hímes tojás, 10 császári pecsét, 20 kisebb térkapu stimulátor, 60 ősi arany joker, 15 húsvéti tojás, 20 húsvéti ládikó, 1500 mytokronit joker

*isteni kocka:
ha a szinted 300 alatt van, feleannyi templomi pálcát kapsz helyette.


===== Ezenkívül ápr. 8-ig további akciók is lesznek: =====

20% kedvezmény
Ebben a 8 napban a lélekkufár 20% húsvéti kedvezményt ad minden tárgy őskő árából! A kedvezmény a "Relikviák" menüpontban árult tárgyakra nem vonatkozik, de a napi ajánlatokra igen!

Egyedi tárgyak vására
Csak az akció alatt egyedi tárgyakat árul a lélekkufár (első nap 9 órától):
kisebb és nagyobb vadászzsákmány, bűvös állateledel, szörnykoktél, boldogság itala, lelakatolt ládikó, őrjöngés itala, támadás itala, nagyobb mytokronit csomag 1 őskő helyett 0.8 (napi 25), csatlóskristály (napi 3), húsvéti ládikó (napi 20).

Beholder szeme
A lélekkufárnál forgasd meg a Beholder szemét egyedi szerencsekerék nyereményekért!

Gyors aukció
Az akció alatt az aukciós tételek az aukciós házban 72 óra helyett 24 óra alatt leütésre kerülnek!

Egyedi napi ajánlatok
Különleges, egyedi napi ajánlatok az akció minden napján!

Ajándékcsomagok az elköltött őskő függvényében
Ha őskövet költesz az akció alatt, ajándékcsomagokat kapsz. Az ajándékcsomagok az elköltött őskő függvényétől függenek. (Ha egy adott összeget elköltesz, az összes addigi csomagra jogosult vagy).

100 őskő 3 húsvéti ládikó, 3 húsvéti tojás, 5 sorsjegy, 50 platina

200 őskő 10 vadászat itala, 10 portyázás itala, 10 torta, 50 diránium

500 őskő 10 húsvéti ládikó, 10 húsvéti tojás, 200 diránium, 200 kiégett őskő

1000 őskő 15 húsvéti ládikó, 4000 kheszon törmelék, 100 barna mytokornit, 20 kalandtérkép, 1 isteni kocka

1600 őskő 300 aranydukát, 10 isteni ital, 10 hímes tojás, 400 kék mytokronit, 1 sajtoló medál, 2 templomi pálca


Az akcióval kapcsolatos kérdéseket szívesen látjuk itt a fórumon vagy az ügyfélszolgálatunkon.
Dátum: 2021.03.10. 13:58:35
Persze, ilyenről lehet szó, akár függően valamitől nöhet a limit.

SZB töbszörös ütés, igen, akarunk ilyet, csak még nem dőlt el, milyen formában kerül be. Nincs igazán optimális megoldás erre, már gondolkodtunk rajta.
Dátum: 2021.03.10. 13:56:22
a bajnoki és térkapus tetoválásnál a familiárisonkénti +1% bónusz +2%-ra módosult.
Dátum: 2021.02.15. 16:23:04
A Lélekkufárhoz bekerült egy új tárgykategória, az "isteni relikviák", amely 300. szinttől elérhető. Az isteni relikviák megvásárlásához szükséges isteni kockákat jelenleg szerencsekeréken lehet forgatni, szintén 300. szinttől, de később lesz majd más mód is arra, hogy szerezz belőlük.
Emellett bekerült a játékba 3 új tetoválás, ezek megvásárlásához az isteni tetoválás nevű isteni relikvia megvásárlása szükséges.
Dátum: 2021.02.10. 15:07:16
Még egy kis türelmet kérünk, jövő hétre szerintem meglesz!
Dátum: 2021.02.09. 16:17:56
Kedves Játékosok! Szeretnénk tájékoztatni titeket Valentin napi befizetési akciónkról. Az akció időtartama feb. 12-től feb. 21-ig. Az őskövek megvásárlásakor megadhatsz egy karaktert, aki a Valentin napi ajándékcsomagot kapja (akár saját magadat is megadhatod). Minden játékos csak EGY ajándékcsomagot kaphat!

20 Őskő: 520 Ft vagy 30 őskő SMS-el:
3 energiakoncetrátum, 1 farsangi maszk, 3 sorsjegy

100 Őskő: 2080 Ft
1 templomi pálca, 3 ork sör, 10 energiakoncetrátum, 2 farsangi maszk, 40 mytokronit joker, 2 hűségszilánk, 10 sorsjegy

350 Őskő: 5200 Ft
2 templomi pálca, 10 ork sör, 30 energiakoncetrátum, 5 farsangi maszk, 120 mytokronit joker, 6 hűségszilánk, 25 sorsjegy

750 Őskő: 10500 Ft
4 templomi pálca, 20 ork sör, 70 energiakoncetrátum, 10 farsangi maszk, 250 mytokronit joker, 14 hűségszilánk, 50 sorsjegy

1600 Őskő: 21000 Ft
7 templomi pálca, 40 ork sör, 150 energiakoncetrátum, 25 farsangi maszk, 600 mytokronit joker, 30 hűségszilánk, 100 sorsjegy

mytokronit joker:
beváltható 1 barna mytokronitra (2db) vagy egy tetszőleges más színű mytokronitra (1db)


A lehetőség feb. 12. péntektől él. A banki utalásoknál és csekkeknél először a feb. 12-én beérkező vásárlásokra, az őskövek beírásakor adjuk meg a jutalomat, és utoljára a feb. 21-én du. 3-ig beérkezőkre. A paypal, bankkártyás és SMS fizetések azonnal megérkeznek.
Dátum: 2021.01.19. 11:46:47
Igen, jobban megéri 5000 felett sajtolni, mint 5000-en, a következő miatt:

1-től 5000-ig minden egyes szintért egy picivel több LE jár. 5000-től kezdve minden egyes szintért annyi LE jár, mint 5000-ért.
Dátum: 2021.01.18. 17:15:57
Igen, persze, kiirjuk majd vhová ezt mindenképp, hogy hol tart a számláló.
Dátum: 2021.01.18. 16:08:32
Nagyon szívesen! l is készült, felpatcheltük, mint ahogy a léleksajtolás random faktor megszűnését is.

Familiárisok: erre bekerült egy új tárgy a szerencsekerékhez, ami növeli a familiárisok max. szintjét, és plusz sebzést is ad nekik.

Illetve beraktunk még 2 dolgot, hogy a kisebb vadászzsákmányokat lehessen platinára váltani, és egyszerre el lehessen forgatni 10 szerencsekereket.

Sajtolás képlet, nagyjából: 5000. szintig 10*(állatalapszint + lépett szint) az alap, erre jön még egy szorzó ami az állat lépett lépett szintjétől függ, és a sajtolás szakértelmedtől. 5000. szinttől ez szintenként 60.000-rel nő,
Erre jön még a sajtoló medálból meg sajtoló anomáliából jövő szorzó.
Dátum: 2021.01.18. 16:00:17
- A léleksajtolás képletéből kikerült a random, az X..2*X helyett fixen 1.5*X LE jár a sajtolásért.
- Tudás fája AF képesség: mindenkinél kiszámoltuk, hogy hány szintet lépett úgy, hogy megvan neki ez a képesség. Ha 4-es képességgel lépett szintet, az 4 pontnak számít, ha csak 1-es képességgel, akkor az 1-nek. Amíg valakinek kevesebb, mint 140 pontja van, addig minden AF képesség szint továbbra is 50% bónuszt ad neki a tudás fájából kapott jutalomra. Amint ezt az értéket eléri, a továbbiakban már csak a nerfelt bónuszt kapja, AF képesség szintenként 5%-kot.
- A szerencsekeréknél egyszerre elforgathatsz 10 sorsjegyet, ha prémium tag és megvan a Gyorsítás VIP funkció.
- A platina szerzés oldalon át lehet váltani a vadászzsákmányt platinára.
- A szerencsekerékbe bekerült 2 új ultraritka nyeremény 300. szinttől: a familiáris fókusz megnöveli familiárisaid max lehetséges szintjét 10-zel és sebzésüket 1-gyel (az előbbinek nyilván csak kimaxolt, 32767. szintű familiárisoknál lesz értelme), a második, az isteni kocka pedig a nagyobb tetoválások és az isteni ereklyék megvásárlásához szükséges erőforrás lesz.
Dátum: 2021.01.18. 15:07:35
Igen, a mai patchel kivesszük a random tényezőt is, az eddigi 6.6x (szint + (0..szint)) helyett 10xszint helyett lesz a sajtolás alapja.

a sajtolásról pedig megerősítem, kb. 8000 szintig semmi változás nincs a kapott LE-ben, és Unr34l 1. sajtolása után rögtön változott a dolog.
Dátum: 2021.01.18. 14:07:57
Úgy néz ki, megleszünk

A következő lesz akkor:
Kiszámoljuk mindenkinél, mennyi szintnyi bónuszt kapott. Ha pl. úgy léptél szintet, hogy 4-es szintű tudás fája képességed volt, akkor az a szintlépés +4-nek számít, ha úgy léptél szintet, hogy 1-es szintű, akkor +1-nek.
Amíg ez az összeget nem éri el a 140-et (Unr34l alapján), addig maximális bónuszt kapsz, AF képességenszintenként 50%-kot! Attól kezdve, hogy elérted ezt a limitet, képességszintenként 5%-kot.
Remélem ez megfelelően igazságos így.
Dátum: 2021.01.17. 19:15:39
először azt kéne vhogy visszanyomoznunk, ki mennyi szintet lépett eddig, ha ez sikerült, lehet egy még igazságosabb liimitet adni.
Dátum: 2021.01.17. 14:43:23
Miklós én azt tanácsolnám már ha úgy is nerfelni vagy csökkenteni vagy nevezzük bárminek is ezt , akkor talán az lenne a legcélszerűbb amióta be lett vezetve ez a AF képesség ( ha jól tudom 2020.05.05 ) lehetne azt aki ott kifejlesztette és onnantól a legtöbb szintet lépte azt mindenki leléphetné és csak utána lenne mondjuk butítás

Igen, ez volt az első gondolat, hogy mindenki pontosan ugyanannyi szintet tudjon lépni a korábbi képlet szerint, mint a legtöbb szintet lépő karakter.
A nehézséget az okozza, hogy Baraty szerint ez vagy nem lehet már a logokból előásni, vagy csak nem túl megbízhatóan.

Épp ezért gondoltam arra, hogy egy hasonlóan nagy mértékű bónuszt adunk, méghozzá a 400. szint közelében, hogy mindenki a lehető legtöbbet kapja.
A maxos kari lépett kb. 20-24 szintet így, szintenként +200% bónuszt kapva.
Az én javaslatom az volt, hogy 10 szinting 100%, 10 szintig 80%, 10 szinting 60% bónusz járna mindenkinek. Tekintve, hogy a legtöbben már valamennyi szintet léptek előtte maxos bónusszal, mások pedig mire oda elérnek, még magasabb lesz a tudás fájuk, ill. a későbbiekben akartunk adni még "felzárkóztató" templomi pálca csomagot is, ez egy egyszerű megoldás lenne, és nem okozna nagyobb különbséget, mint ami abból ered, hogy a játékosok amúgy is eltérő módon játszanak, van, aki többet optimalizál, van aki több időt tölt a játékkal stb. És ugye említhetnénk itt még a világokon való eltérést is, inspiráció stb stb.

De megkérdem akkor Baratyot, van-e bármi mód arra, hogy vhogy a sokezernyi logfájlt fél évre visszamenőleg végigolvasva és elemezve, kiszámoljuk, ki mikor fejlesztette fel az AF képességét, hány szintet lépett utána, megnézzük a legtöbb szintet lépő mennyit lépett, és mindenki pontosan ugyanennyit léphet. Ettől még ugyanúgy lesz különbség aszerint, hogy a szövidnek mekkora a tudás fája, hányadik szintre lépsz stb de ha ezt jobb megoldásnak érzitek, legyen így. A fő gond ezzel az volt, hogy bizonyos log fájlok nincsenek meg már, de megnézzük, mit lehet tenni.

mit kell tuningolni a leírt számokon?, nem kell ilyen hülyeségeket csinálni, hogy lebutítani.

Igen, egyébként ez is egy megoldás, ha vmit elrontunk, úgy hagyjuk, végtelen templomi pálca -> végtelen templomkristály -> végtelen állatszintlépés -> végtelen LE....
Valószínűleg pár hónap után már jönne az igény az olyan fejlesztésekre, hogy legyen ultratemplom 100x jutalommal 100 pálcából, meg lehessen egyszerre 1000 szintet léptetni állaton, meg hasonlók...
Dátum: 2021.01.15. 15:31:31
Rendben, megnézzük, megoldható-e!
Dátum: 2021.01.15. 10:38:11
Nem vártam meg mire juttok le sajtolgattam az 5000 es állataim de siralmasan kevés LÉ-t adtak

A sajtolás képlete egy 5000. szintű állatnál semmit nem változott.

Én az nem értem, hogy a 370-es szint alattiaknak miért kell lebutítani az AF képességet? Miért nem elég a 400-as szint felettiekét? Mióta behoztátok ezt az AF képességet, erre gyűjtök. Nem vagyok top játékos, de így is szarul esne, ha mire sikerülne összehozni a 4. szint árát, kevesebbet kapnék érte, mint akkor, amikor az első ( és legolcsóbb ) szintjét fejlesztettem.

A cél az, hogy mindenki ugyanannyit tudjon tápolni a képességből. Ha a megnövelt mennyiség korlát nélkül elérhető, akkor lehet, hogy valaki ügyes lesz, mondjuk 300. szintre összehoz már elég AF képességet, és akkor még a többszörösét kihozza belőle, mint korábban.

de először szopattak minket a sajtolással, most meg a tudás fájával.

Ez az egész célja, hogy ne szopjon senki. A sajtolásnál Unr34l egyetlen állatot sajtolt csak ki, utána a váltotattunk, minden mást még ő is már az új képlettel sajtolt.
A tudás fája AF képességnél is azt szeretnénk, hogyha mindenki egy fix tápot ki tudna belőle venni. A leírt számokon még tuningolok, nehogy vki úgy érezze, rosszul jár.
Dátum: 2021.01.14. 14:56:22
Haladunk a fejlesztésekkel, még azon vagyok leragadva, mi legyen az élet fája AF képességgel. Az eredeti terv egy igen drasztikus nerf volt, hogy a szintenkénti 50%-kot levisszük 5%-ra. Viszont jó lenne valami olyan kompromisszum, ahol azért a többi játékos is tápolgathatna ebből, hasonló mértékben, mint aki rövid ideig élvezte a turbó verziót. Épp ezért a következő köztes megoldásra gondoltam:

A képesség 370. szint alatt, és 400. szinttől 5% bónuszt adna szintenként. Viszont eközt megnöne a bónusz:
370-379. szintig +20% lenne szintenként.
380-389. szinting +15%.
390-399. szintig +10%.

Így összességében akik még nem értek el a csúcsra, és nem tápolták ki magukat az AF képességgel, azoknak is lenne egy jelentős boost. Mit gondoltok?
Dátum: 2021.01.11. 15:18:43
Akkor hogy valami jó is kerüljön a mérlegbe, ha jól értem, kéne egy olyan funkció, hogy egyszerre 10 sorsjegyet forgatok el
Esetleg beváltási lehetőség a kisebb vadázszsákmányra (mondjuk a platina is értéktelen, mert van belőle dögivel).
Meg persze új tárgyak a szerencsekerékbe... ehhez is várunk ötleteket!
Dátum: 2021.01.11. 14:58:46
Azt nem lehet megoldani, hogy mindenki pont ugyanazt a tápot nyerje ki valamiből. Pl. ő olyan szöviben van, ahol alacsonyabb a tudás fája, vagy inspirációval / anélkül ment, és több szintet lépett, vagy alacsonyabb a szintje, vagy később gyűjt össze az AF pontja a képességre... Főleg, ha valaki azért tud vmiből jobban tápolni, mert jobban optimalizált, vagy régebb óta játszik, vagy őskövet költött, vagy több időt tölt a játékkal, ezért nem lehet őt büntetni. Viszont abban igazad van, hogy lehet szabályozókat használni, ami hosszabb távon segíti a felzárkózást. Ezért írtam, hogy a platinára és a relikforgácsara lehetne pl. egy max, aminél többet nem kapsz, ez csak azt érintené, aki már betápolt belőle, a többieknek még nőne szépen a bónusz. Vagy pl. lehetne egy maximum a sajtoló medálok számára, és akkor más is elérhetné ugyanazt, mint az élkarakterek, stb. De bármilyen egyéb ötletet is szívesen fogadok. Mondom, elvben még lehetne olyat is, hogy aki egy bizonyos tápszint alatt van, annak a tudás fája AF jobban működik, csak ezzel az lenne gond, hogy akinek pl. alacsonyabb szintű fája van, az is megkapná ezt, tehát megszűnne az előny, amiben a részesülne, aki többet épített.

A sajtolás random kivétel még nincs bent a játékban, írtam, hogy a héten fog bekerülni (várhatóan a fentivel együtt, ha véglegesítettük).