Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Pumuklee

Oldal: 1
Dátum: 2009.11.22. 10:54:24
Szerintem is!

"Barátom" gyerekek is vannak... Minek ez a stílus? Viccesen is ki lehet ezt emelni: "Azt a leborult szivarvégét" meg hasonlók. Akkor máris beszélhetnél intelligenciáról....

Amúgy meg tényleg nem zavarnak a nyuszik. Most például le a kalappal a hozzáállásukhoz a jelenlegi háborúnkban...
Dátum: 2009.08.29. 10:53:41
Köszönöm a rávilágítást. Valóban nem voltam képben, hogy hol hallottam már hasonlót. Valami rémlett, de nem tudtam honnan. Most elolvastam gyorsan egy összefoglalót Mérőtől a témában.
Ha a mostani licitnél ki lett volna írva, hogy a második is bukja a bedobott tétjét akkor valóban dollárárverésről lenne szó, de erről szó sincs!!! Ergó amit írtam az értelmes 99 dukátos ajánlatról, és arról, hogy csak azért is ad valaki 100-t, hogy a másiknak ne legyen az a +1 dukátja az igaz....(Ez nem verseny így szerintem, hanem egy rosszul kitalált aukciós tárgy)
Ha valóban megvalósulna az, hogy a második is bukja a licitet, akkor már dollárárverésről beszélhetnénk (ez kell a spirálhoz). Továbbra sem értem azonban, hogy miért lenne jó egy ilyen "kísérlet" amikor tudván tudjuk most már, hogy a világon mindenhol beigazolódott, hogy csak bukik az aki beszáll a dologba. Ergo a többiek (azok akik nem szálltak be a spirálba)"szórakoztatása" a cél. És erre mondtam azt, hogy nem értem ez miért jó. A véleményem továbbra is az, hogy ezzel nem "jóra" tanítják a népet, hanem akik nem ismerik ezt a az egészet, azok mind átverve fogják magukat érezni és negatív szájízzel, akár abba is hagyják a játékot (azért nem egy fiatal, mondhatni "gyerek" játszik a Végzetúrral).
Szerintem ennél sokkal jobb dolgokat is kilehetne találni, és az aukciónak nem arról kéne szólnia, hogy az emberi butaságot teszteljük, és azok akik valamiért kimaradtak belőle jót "szórakozzanak" (én nem nevetek rajta, viszont mélységesen megalázónak találom most már).
Remélem nem csináljátok meg újra ezt a kísérletet. Az ennek a leprogramozására szánt időt fordítsátok inkább valami hasznos dologra.
Még valami. Attól, hogy mindenhol így működik nem kell, hogy itt is működjön (főleg ha nem teszik bele még egyszer).

(Az előző hozzászólásomból kiemelt nem túl vulgáris, de mégis annak vélt szavakért elnézést kérek mindenkitől.)
Dátum: 2009.08.28. 16:26:07
Nyílván az volt a cél, hogy vki vigye el kevés dukátért, de ha belegondolunk akkor az egyetlen értelmes tét erre a 99 dukát. Magyarul azzal hogy feltették ezt, egy olyan versenyt hirdettek, hogy ki teszi rá elsőnek a 99-t (ugye az legalább ingyen kap 1 dukátot)
DE!!
Parasztországban, ez úgy működik, hogy úgyis lesz egy tahó, aki rátesz 100 dukátot, hogy az a szemfüles ne kapja meg azt az egy dukátot se!!!

Ha pedig így nézed, akkor csak annyi történt, hogy ezen a héten -1 licitálási lehetőség volt. Ez pedig teljesen értelmetlen.

Én azt nem értem, hogy miért oldaná meg a problémát az ha a második is kifizetné a licitet.
Akkor az első ember aki rálicitált az szívna. Mert vki rátesz 100-t az utolsó pillanatban, hogy ő visszakapja a licitjét de aki elsőnek licitált (még értelmes licittel) az meg ne. Éljen. Tanítsuk az embereket bunkóságra

Szerintem nem kéne ezt a vonalat erőltetni....
Dátum: 2008.11.12. 20:16:57
Szerintetek itt mit akart kérdezni?

"Kik nyerték a 2008-as Európa-bajnokságot?
Németország
Oroszország
Spanyolország
Törökország
"

Azért elég sok mindenben rendeznek EB-t
Persze nem jól tippeltem

ja és nem értékelhető kérdés....
Dátum: 2008.10.06. 12:11:02
Hali!

Az alant látható kérdésem jó értékelést kapott, majd később pedig ezt. Azért kell törölni mert túlságosan beugratós lett?

"Ki írta a Ponyvaregény című film forgatókönyvét eredetileg?

Quentin Tarantino
Roger Avary <---- jó válasz
Robert Rodriguez
Tony Scott

A kérdés "Azonnal töröljétek" értékelést kapott!"
Oldal: 1