Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Karmoska

Oldal: 1
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Vasárnap reggel óta nincs kiértékelve a Kvízkérdésem,és nekem is a küldikhez kell.A másik két küldim a Drakin és a Hordaparancsnok amik 8. és 11. szinttől lehetségesek.Jelenleg 5-ös szintű vagyok.Egy helyben topogok 2 napja!!
Nem azért irtam ide a Fórumba, mert az én kérdéseim aztán tuti, szuper okosak.Hanem mert "pont ugyanolyanok" mint akárki máséi!!!!Lehet nem 1000%-osan egyértelműek,vagy lehetnek apróbb stilisztikai hibák benne.DE azokat miért fogadták el és ezeket miért nem???
100 kérdésből 90-re csak a NET-en lehet jó választ adni, főleg ha olyan küldid van hogy egymásután jó választ kell adnod.Akkor nem tökmindegy hogy mit keresel ki 4 perc alatt?Miért baj ha megtudod a Tadzsikisztáni fizetőeszközt,vagy a Jupíter légkörét vagy a 4 Testőrt.......Sorolhatnám a végtelenségig a példákat.
Inkább legyen a Repülő???Meg a csigabiga gyereki?Meg a mennyi 2X2/1?
Mi a fizetőeszköz neve Tádzsikisztánban?

Líra
dinár
Somoni
Riál

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
-------------------------------------------------------------------------------- ---------
Ez mondjuk elég speciális kérdés LENNE,ha nem találkoztam volna több ilyennel.Csak ott Svájc,Peru,USA szerepelt.
A Net-en 2 kattintás és a Wikipédián ott a válasz.Erre van 4 perce bárkinek.
Melyik szövetség tagja "Sultankalifa", itt a Végzetúrban?

MEMENTO
Forgotten Realms
Lélekhordozók Testvérisége
ALJAS CSŐCSELÉK

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.
-------------------------------------------------------------------------------- -------------------
Ez volt a Végzeturas kérdésem.Szerintem a TOP Listát még egy 1.szintű is látja.
Az elmúlt 2-3 hónapban lemondtam a kérdésfeltevés jogáról,mert zsinórban az útólsó 5-6 kérdésem rossz,hibás értékelést kapott.Mintha rám szállt volna valaki,aki "juszt se fogadja el" őket.Miközben a bugyutábbnál-bugyutább kérdések tömkelege "átment"
Erre csak egy példa:
Milyen bábú nincs a sakkban?
A jó válasz: Repülőgép !!!!!!!!
Ez jó kérdés minősítést kapott.
Aztán ma mégiscsak írtam 2-öt.Egyet a Római mitológiából, egyet innen a Végzetúrból.A válaszhoz kb. 2 kattintás kellet.
Mondanom se kell mindkettő ROSSZ,ÉRTELMETLEN lett.
Most nekem van üldözési mániám vagy tényleg ilyen sok a kőagyú debil??
Oldal: 1