Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anababa

nem, nem lehetetlen... nem gondoltam volna, de nekem is sikerült

a lényeg: meg kell találni a megfelelő partnert és irányt (ő támad vagy Te) - akkor bíztató a dolog, ha portyánként csak 1-1 körben csúszik be egy kisebb sebzés (persze zseblámpa + buzogány viszont nagy védekezést adó pajzs és páncél)

kb az a cél, hogy akkora legyen mindkettőtök védekezése, hogy a másik támadása ne menjen át rajta (ezért nem mindegy a szövibónuszok miatt, hogy ki támad...)

szóval ha megvan a megfelelő partner akkor már csak ütögetni kell.... van remény kitartás!
Dátum: 2010.01.04. 22:10:56
meg ha valamiért kénytelen kihagyni 1-2-3 hetet.. ha nincs napi sok órája játszani azaz nem tudja elvadászni a napi csp-t....

ui: úgy látom a pontozókommandó megint aktív vagy már pontozásra is script van?
Dátum: 2010.01.04. 19:12:06
Idézet: Birka - 2010.01.04. 07:01:30
Én azt nem értem, hogy ha már a szint zavaró, akkor a 2-3x akkora léfelhasznállás azonos szinten miért nem?


Talán mert a karakter szíve joga eldönteni, hogy milyen stratégiát követ - amitől ugye függ a LE felhasználás is...

Ráadásul míg a vadászatból szerzett LE mennyiséget sehol nem mutatja a rendszer nem is lehet objektíven összehasonlítani, hogy kinek mennyi LE-je volt elkölteni...
Dátum: 2010.01.02. 23:07:47
nem, sehogy
Dátum: 2010.01.02. 23:06:04
ott a pont! főleg hogy bőven előfordulhat, hogy az érintettek már neveztek...
Dátum: 2010.01.02. 22:38:53
szvsz mindhárom világ teljesen más.... (még akkor is ha V1 szabályok=V2 szabályok ugyanis más a játékos összetétel)
Dátum: 2010.01.02. 22:28:58
A problémát tisztán látom, nem is tagadom, de a játék úgy lett felépítve, hogy van lehetőség póknak lenni és ez azt hiszem nem a mi hibánk.

Engem az zavar, hogy míg mi "innen lentről" alapvetően nem szólunk bele, hogy "odafönt" mit kéne csinálni, mert nincs rálátásunk és tapasztalatunk a "top" szinte kivétel nélkül minden olyan témában véleményt nyilvánít és változtatást követel a JV-től ami 1) nem érinti 2) nem érzi a saját bőrén mert ő már "fent" jár viszont amikor ő járt még itt lent akkor meglehetőst más körülmények voltak (játékszabályok és körbevevő karakterek tekintetében is)

Azt kérhetnénk, hogy a saját "középszintű" problémáinkat ne Ti akarjátok folyton-folyvást megoldani? Ugyanis a fentebb leirtak alapján vajh' kevés (és most nagyon túloztam ) közötök van hozzá.

Köszönjük
Dátum: 2010.01.02. 21:43:05
én csak azt nem értem, hogy ez téged ott fenn miért is érdekel ennyire...
Idézet: Álomvirág - 2010.01.02. 20:09:26
nekem, nekünk nincs, amiért hallgatnunk kellene, viszont ismerjük azt a nyilvános oldalt, ahol BÁRKI ellenőrizheti a kérdéseket, vagy megtalálhatja a válaszokat a kérdések kb. 90 %-ára.


idézet a VU felhasználási feltételeiből (http://www.vegzetur.hu/index.php?m=felhasznalasi_feltetelek):

5.3. Külső programok használata

Tilos a játékban olyan programot és mechanizmust használni, amely megváltoztatja és/vagy befolyásolja a program működését, automatizálja a játékot, terheli a szervert, "bot" tevékenységet folytat, vagy terheli a szervert. Amennyiben algoritmusaink ilyen tevékenységet észlelnek, a játékos további figyelmeztetés nélkül kizárható.
Dátum: 2010.01.01. 09:27:01
én arra tippelek, hogy mivel a hónap első péntekje ma van, inkább eltolták kicsit...
Dátum: 2009.12.31. 22:16:50
Kell egy olyan szövetség ahol a magasabb szintű tagok leverik az epikust és engedik az alacsonyabbszintűeknek megszerezni (kell hozzá kincspont, amit a szövetségen belüli építésért, valamint az epik ütésért lehet kapni - nálad az első játszhat).
A Kvíz 4 fórumba másold bele a kérdést a válaszokkal + a problémádat, ha már nincs meg akkor minél pontosabban ird le hogy mi volt a kérdés és a válasz(ok).
Dátum: 2009.12.31. 20:10:36
Szia!
Tekintettel a szilveszterre és az újévre, lehet, hogy csak szombat-vasárnap (szélsőséges esetben hétfő).
Ana
nekem is pont az a gondom, amit Cave leirt - néhány hónap kata / kevés játék és utolért a következő nemzedék (még a döntetlen is sikerült )
az lehet, hogy abszolut értékben nem leszel gyengébb (hiszen nem vesztesz tö/szö-t) csak relativan gyengülsz sokat - mint Te is irtad a környezeted változik/erősödik meg és ez igenis jócskán meggyengít ha visszamész játszani...
Idézet: Ariel - 2009.12.31. 17:50:30

Tehát oda jutottunk, hogy csak azért mert A-nak nagyobb a TÖ-je mint B-nek, nem jobb játékos, tehát Jerikó képlete nem a jobb játékosokat bünteti, hanem szimplán az erősebb karaktereket bünteti a gyengékkel szemben.


azért valljuk, be, hogy ugyanakkora TÖ esetén az a karakter aki egyenletesen fejlesztett TÖ-t (mindegyik ugyanakkora) jócskán hátrányban van azzal szemben akinél pl. a támadás és az erő jócskán meg van tolva pl. a mágia és egészség hátrányára (nem a felsőbb szintekről beszélek...)

azaz bőven előfordulhat, hogy egy magasabb TÖ-jű egyén jóval gyengébb egy alacsonyabb TÖ-snél (és akkor még bele sem kavartuk a kimaxolt vs alacsony kereskedelmet...)

szóval szerintem (legalábbis 3x szintig) a TÖ (m)értéke nem oszt nem szoroz... azaz az elméletetek nem húzható rá a játék minden szintjére, szóval ismét kérek mindenkit a differenciált gondolkodásra (nem minden úgy van "lent" ahogy "fent")
félreértettél (vagy én fogalmaztam nem egyértelműen).... én is pont arra próbáltam rávilágítani, hogy a regisztráció időpontja irreleváns...
Idézet: Ariel - 2009.12.30. 18:38:58

... de hogy döntöd el, hogy ki a jobb játékos, ha az egyik már egy éve indult és még mindig csak a 40-ik szinten van, míg a másik fél év alatt jutott ugyan ide? Mernéd azt mondani, hogy jobb játékos az aki egy éve kezdte, csak azért mert 500 TÖ előnye van?


Úgy emlékszem, hogy már valamelyik fórumban elég sokáig rágtuk azt a kérdést, hogy számít-e vajon hogy egy karakter regisztrálása után mennyi idővel ér el melyik szintre - ugyanis ez (a VFen és a szingulárison túlmenően) leginkább a ráfordítható időmennyiségtől, valamint annak eloszlásától függ. Nem ártana a nagy 5letelésben ezt is figyelembe venni...

Szerk: szerkesztési hiba
csak egy apró felvetés: a TÖ eloszlásának különbségét hogyan kívánjátok figyelembe venni? mert azért az is számít... (szvsz van amikor jobban mint a TÖ összeg)
ja és persze ne felejtkezzünk el az SzÖ különbségek kezeléséről sem...
na de kérem... én a legutóbbi medálomat az alábbi kollegáknak köszönhetem:
cirip, craslorg, kóc, nexo, sanyi... merthogy ott álltak a hátam mögött és segítettek - ki miben tudott, ahogy utána/előtte én is nekik...
akkor most el kell venni tőlem a medált, mert jogosultatlan előnyt szereztem? (Jerikót nem használom mert nem tudom meg nem is érdekel)
Dátum: 2009.12.20. 07:55:26
kis telhetetlen....