Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Délia

Oldal: 1
Dátum: 2013.11.01. 10:05:36
Köszi, akkor így teszek!
Szép napot.
Dátum: 2013.11.01. 08:37:08
Nem adtam senkinek "kezet" a szövetségben (még ki is léptem a szövetségből hátha....)és mégis ezt írja ki:
"Egyszerre csak egy érvényben lévő segítségnyújtásod lehet!"
A szövetségen belül még egy játékosnak is ugyan ez a problémája.
Lehet hogy van valami összefüggés ebben?
Dátum: 2013.10.31. 17:42:04
Sziasztok
Szövetségemen belüli segítségnyújtási funkcióm nem működik.
Mi lehet az oka, van-e ötlet vagy megoldási javaslat.
Köszönöm.
Dátum: 2013.08.26. 14:02:13
Helo
Nem vagyok már szövetségben mégis ezt a ki írást találom az adatlapomon. "Segítő kezet adtál társadnak"
Mert van ez.
Dátum: 2013.08.18. 20:14:32
Köszi
üdv mindenkinek
Dátum: 2013.08.18. 19:29:15
Sziasztok
Kérnék tanácsot illetve segítséget, mert nem működik a „segítségnyújtás” funkcióm.
Sziasztok!

Ezt a kérdést tettem fel, és nem lett elfogadva. Kérdezem én, hogy mi nem volt ebben egyértelmű ill. rossz?
Hosszú idő óta írtam újra kérdést, mert elegem volt, hogy nem fogadták el ilyen-olyan indokkal, de amint látom, nem nagyon változott a helyzet.
Tudom már volt felvetés itt a fórumon, hogy ne így legyenek elbírálva a kérdések, de nem lenne jobb, ha a játékvezetés tenné meg? Nem akarok senkit sem megbántani, de ne olyanok bíráljanak, akiknek a középiskolás történelem és fizika gondot okoz ( általában ilyen témakörben tettem fel kérdéseket) Mielőtt megkapnám, 15 éve érettségiztem


"Miről voltak hírhedtek az alábbi városok: Treblinka, Soribor, Majdenek, Belzec.

Haláltáborok voltak a II. vh-ban ------> ez volt megjelölve jó válasznak
Nem hírhedtek, csak egyszerű városok
Atomrobbantások helyszínei
Lovagi tornákat rendeztek bennük a középkorban


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak."
Bocsánat! Most néztem, hogy idevág
Szóval akkor nem csak engem zavarnak ezek a dolgok
Sziasztok!

Lehet, hogy nem teljesen idevág, de engem nagyon idegesít, ha olyan kérdést kapok, amire a hibás válasz van jónak jelölve. Már vagy 300 ilyen esettel találkoztam. Ellenőrzi ezeket valaki, vagy csak a játékosokra van bízva az értékelés? Nem akarok senkit sem megsérteni, de néhány szellemileg nem túl erős ember miatt így elesünk jó néhány LE-tól! Tudom, hogy ez csak egy játék, de akkor is...
Oldal: 1