Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Habibu Herceg

Oldal: 123
Hoppá... A negyeddöntők óta elfelejtettem tippelgetni... Ejjejjj... Nah akkor mára:

2011. április 27., 20:45:

Real Madrid - Barcelona 1:0
Dátum: 2011.04.19. 12:17:31
Értem, ha nem akkor ne vadásszak... Hmmmm... Ez kicsit olyan ha nem tetszik el lehet menni hozzáállás. Én ezt meg is fogadtam és töröltem is a portya karakteremet, és csak a vadász maradt meg, de kedves társaim akik még naivan portyából akarnak megélni nehezményezték ezt, és én átérzem a problémájukat. Nah, de hát ez van, pénzt sem kötelező költeni a játékra, van elég beteg koczka aki behányja a lóvét... xD
Dátum: 2011.04.19. 12:04:20
Úgy érzem ez az event már megint a portyások ellen van, milyen dolog már az, hogy ha részt szeretnénk benne venni akkor köteleztek a vadászatra?! Nyomasson le az ember fölöslegesen rakat TP-ért 400 vadászatot, ha komoly díjat szeretne? Ez mi? Kiábrándító...
Dátum: 2011.03.18. 10:54:59
Aki már unja a netes játékot, és szívesen kipróbálná magát élőben azt szívesen várjuk a Cotton Club-ban!

www.cottonpoker.hu
2011. március 15., 20:45:

Manchester United - Marseille 2:0
Bayern - Internazionale 1:0

2011. március 16., 20:45:

Chelsea - FC Köbenhavn 3:0
Real Madrid - Lyon 3:1
2011. március 8., 20:45:

Sahtar Doneck - Roma 2:1
Barcelona - Arsenal 3:0

2011. március 9., 20:45:

Tottenham - Milan 1:1
Schalke - Valencia 1:1 (Schalke jut tovább 11-esekkel)
Dátum: 2011.02.21. 17:35:16
Most mi a bú bánat van a V2-vel? Olyan szinten lassú, hogy nem bírok xenót ütni, meg semmit se csinálni. Én szarok a mágia mestereire, a VÚ-val legyen foglalkozva, hogy használható legyen könyörgöm. Minden más világ zsírul megy, de ott egyszerűen a hajam tépem... Kifejezetten morcos leszek ha emiatt nem tudok TOP10 lenni, mert 2-3 percenként tudok ütni 1 nyamvadt xenót.
Dátum: 2011.02.20. 14:43:40
Igen, érdekes, hogy V2-n is ütjük megállás nélkül és még a gyengülés jelét sem mutatják...
Továbbá tök szép meg jó ez a xenó medál, (tisztára mint a Leeds United címere) de az, hogy nem ad semmit sem olyan nem is tudom dolog. Komolyan, legalább adnának -1mp-et a vadászat idejére, vagy tudom is én, az nem akkora táp, és nem csak egy dísz lenne a jelvény.
Dátum: 2011.02.19. 11:06:20
V2-t én sem értem, pedig ütjük mint a hülye, legalább is én ütöm ahogy csak tudom, ezek még sem halnak, alig alig gyengülnek. Borzasztóan csalódott leszek ha ennyi erőfeszítés során nem lesz jutalom, főleg úgy, hogy rengetek más dolgot mellőztem csak azért, hogy beférjek a TOPlistába.
2011. február 15., 20:45:

Milan - Tottenham 1:1
Valencia - Schalke 0:2

2011. február 16., 20:45:

Roma - Sahtar Doneck 2:1
Arsenal - Barcelona 0:2

2011. február 22., 20:45:

FC Köbenhavn - Chelsea 0:4
Lyon - Real Madrid 0:2

2011. február 23., 20:45:

Marseille - Manchester United 0:1
Internazionale - Bayern 0:0
Dátum: 2011.02.06. 20:31:54
Birkának igaza van, de az én javaslatomra eddig semmi reagálás nem jött Miklóséktól, szartak bele... V5-ön különösen, de az összes világon lehetne valami plusz az építésre, mert sajnos még mindig az a helyzet áll fent, hogy a játékosok nagy része szerintem akkor sem fog építeni ha nem lesz díjazás, mert NEM ÉRI MEG! +5% Kritikus ütés? +1 építés -1 mp vadászat? Csak ha a sok szuperoptimalizálóskocka kiszámolja, hogy a csapda építésre szánt LE-ból mennyit építhetne saját épületen, vagy hányat húzhatna a kritikus ütésén egyből értelmetlenné válik az esemény, ami ettől függetlenül nekem tetszik, csak a játékosok többsége motiválatlan...
Oké, hogy eddig ment a rinyálás, hogy legyen több event, de egy ilyen játékban a hol a cél a másik legyalázása, és mindenki über erős bajnok akar lenni ott finoman szólva is szarnak a dolog szerepjátékos oldalára. " Nem győzzük le a xenókat 'oszt mi lesz? Felrobban a világunk vagy meghalunk? Pffff... LOL!" Gondolom valami ilyen járhat az eszükbe. Én magam fogom és átütemezem a karaktereim fejlesztési tervét, és mindegyik szerencsét fog fejleszteni, építeni fog hátha lesz értelme. Ha meg nem akkor így jártam...




Reagálj egy kommentel is, hogy, miért nem tetszik, ne csak lepontozz... Retardált... xD
Dátum: 2011.02.05. 21:58:41
Majd csak lesünk mikor holnap le lesz verve az ÖSSZES V2-es xenó, hétfőn jön Miki azt megnézi hol nincs kész a csapda és TÁDÁMM! A xenók feléledtek... xD
Dátum: 2011.02.05. 18:44:27
Ha megnézed a csapdák állapotát nem a díjak közt fogsz válogatni jövő hét végén, hanem a nyugtatók közt, hogy ne kapj idegösszeomlást az építést körülvevő érdektelenség miatt... xD
Dátum: 2011.02.05. 17:57:36
Az az igazság, hogy teljesen jogos, hogy a játékosok többsége nem építi a csapdát hisz fontosabb a saját épületek fejlesztése, viszont abba se gondolnak bele sokan, hogy ez nem zarknod, nem landragór ahol volt egy időkorlát és nyersz ha vége, slussz-passz... Itt elvileg el is bukhatunk...
Itt ez tényleg összefogást igényelne, mert hiába a személyenkénti 1000 fölötti csataszám, meg hajatokra kenhetitek a 100 elájult állatot is, semmi díj nem lesz belőle ha nem épülnek fel a csapdák.
Maga az event nekem tetszett, tetszik csak a díjazás... Gyenge... Végignézve a díjakat nekem személy szerint nem éri meg egyik sem, hogy még két hétig mást se csináljak csak építsek, de az is lehet, hogy az én készülékembe van a hiba.
Dátum: 2011.02.03. 15:02:06
A szintednek megfelelő itókák esnek, vagy ameddig a kereskedelmed elér, nem tudom, de én magasabb szinten természetesen nagyobb italokat kapok. Igaz, hogy 150 ÉP töltés nekem már nudli lenne, de még mindig hasznosabb mint 5 KP. Alacsony szinten meg eshetne több gyógy és mana ital.
Dátum: 2011.02.03. 14:56:15
Darah javaslatát azzal egészíteném ki, hogy kristályital senkinek ne essen, mert haszontalan. 5 KP? Vicc... Sokkal jobb lenne ha e helyett is portyaital vagy gyógy/mana ital esne. Esküszöm én még a kis sárga vagy zöld itókának is jobban örülnék mint ennek a kristályitalnak.
Dátum: 2011.02.03. 14:32:53
Tegnap este szóvá tettem, hogy erősíthetnétek az építés TOP10 jutalmán (több medál) vagy esetleg a csapda építés bizonyos %-al jobban növelné a szerencse fejlesztését, és érdekelne a véleményed, véleményetek Miklós, mert mint említettem a csapdák már nem igazán épülnek. Én spec. nem igazán akarom már építeni, a max. jutalomhoz kellő összeg meg van 1. nap óta, és ha már szerencsét növelek akkor inkább a saját szövetségem épületeit építem mint a csapdát...
Dátum: 2011.02.02. 21:49:09
Ahogy nézelődtem a Xenók gyorsabban fognak elhullani mint ahogy a csapdák felépülnek. Az a baj, hogy az építés TOP10 jutalom nudli... 1 végzet medál az nem túl nagy jutalom, és a játékosok többsége nem hiszem, hogy inkább a csapdát fogja építeni ahelyett, hogy a saját szövetségét fejlessze. Szerintem vagy a jutalmon kéne erősíteni (legalább 5 medál) vagy a csapda építésre kéne szerencse fejlesztő %, és akkor többen építenének csapdát.
Dátum: 2011.02.01. 12:30:52
Szerintem ez az event igen jóra sikeredett, legalább is én meg vagyok elégedve. Végre van történés, pörög a játék, felpezsdült az élet. Hirtelen a kínzókamrákból is egész jó LE jön.
Különösen örülök neki, hogy V2-n én végezhettem ki az első anyakirálynőt, csak azt sajnálom, hogy a nagy gyepálás közben nem figyeltem a csaták végét, és nem tudom, hogy volt-e valami szöveg arról, hogy megadom neki a kegyelemdöfést vagy egyéb ilyesmi..
Ha erről tud valaki valamit, esetleg a pontos szöveget azt szívesen elolvasnánk.
Dátum: 2010.12.22. 11:04:28
Nem tudom volt-e már említve, de a "A tudás bronzkulcsa" szövegében nyelvtani hiba van. "(a rossz válasz is 6-nek számít...)"
Oldal: 123