Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mind1

Dátum: 2010.04.03. 00:01:57
Ha esetleg az 1 es szintű karaktereddel játszottál is volna értelmesen,Nem írkálnál ekkora baromságokat.
Lassan a szerverleállást is mi okoztuk,nem? :)Te nem jó megfigyelő vagy ,hanem egy idióta



*részemröl befejeztem a párbajt,fegyvertelen emberrel felesleges
Dátum: 2010.04.02. 23:57:33
na jó kis inditás hogy helyre tedd magad agyilag.

45csp maxos SMmel 100 körüli szerencsével átlag 3000LE/csp az összesen 135K maxos épitéssel az összesen 405k

megjegyzem az épitők szerencséje ennél jóval magasabb tehát több LE-t kap a vadászatért,ha esetleg maxos csapdával még sajtol is,milliomos
és olyan is van ám hogy irányitott vadászat és HT bónusz....számold ki az még mennyi plusz hozzá
Dátum: 2010.04.02. 23:45:54
Rokamoka,légyszives vezesd már le roppant okos hölgyeménynek Te mint ellenfél hogy tud valaki 45,ös szinten napi 2milla bruttót épiteni egy gyors szerveren ahol napi 150csp jár
Hátha neked elhiszi ,és rájön csak játszani nem tud.

*rokamoka is simán megcsinálta,fenébe...lehet ő se tud akkor játszani ?
Dátum: 2010.04.02. 23:18:01
Én nem épitő voltam hanem harcos,az utolsó 6 napon a piát levonva brutto 700k toltam be naponta csak én a toronyba. És a többi harcos is minimum ennyit....egy optimálisra fejlesztett épitő ha tartalékol(márpedig megtörtént) simán tol napi 2 millát,még többet is. Az hogy a végére megtudtuk duplázni az épitést simán ki lett taktikázva/számolva. Pontos LEre lebontva kinek mennyit kéne épiteni és ezt hogy tudja elérni.
De jönnek nálam sokkal okosabbak akik jobban értenek a taktikai/számolós részhez és tuti levezetik
én elgondolkodtam,te megtetted mikor ilyen hülyeséget leírtál hogy 1 karakter nem tud napi 2 millát beépiteni? SM ,EF.Sajt,maxolásról minél elöbb ,gondolom még nem hallottál,se manakonstrukcióról.

*nem láttam mellveregetést sehol,lehet nem is az érdekel hogy csináltuk,hanem simán csak jól be akartál szólni,ügyes vagy
Dátum: 2010.04.02. 21:33:05
Az elmult napok történései alapján, és az egész V4 es szerver ismét összecsapott szabályrendszere/hibái /leállásai miatt mint "keménymagos" (és még 2-3 ember nevében nyilatkozhatom nyugodtan) kizárt hogy összehozunk újra egy ütőképes csapatot és versenybe szálljunk a győzelemért. Mert egyszerüen nem éri meg a sok idegeskedés és feszültség ,ennek arról kéne szólnia hogy játszunk és élvezzük amit csinálunk. Ez már előző V4 en is sokat romlott a monotonitás miatt (hihetetlen hogy sok remek ötletböl még mindig nem tudtak új feltételt kitalálni)
De ez az utolsó mindent felül múlt hibákban,élvezhetetlen lett a játék maga. Azt hinné az ember ha harmadszorra inditják simán odafigyelnek olyanokra hogy pl.állatgyógyitási időt is harmadolni kéne stb....nem sorolom,leirták már elöttem sokan,föleg mikor a leállások voltak.
Biztos indulni fogok új V4 en és még pár kemény magos,de játszani,nem versengeni.3 bőven elég volt.

Gratulálni szerettem volna én is a HTFnek HBnek és a gárdának mert jó és méltó ellenfelek voltak...a tegnapi napig....lehet hogy nincs leirva a szabályzatban hogy tilos, viszont ez nem játék amit csináltatok,hanem bosszúhadjárat. Azért mert harmadszorra is nyerésre álltunk. Lehet kevesebbet kellett volna velünk foglalkozni ,és inkább játszani helyette. Igy megint buktátok és csak a szokásos köpködés és fikázás jön majd amit minden V4 végén megkaptunk.
De most harmadszorra is bebizonyosodott hogy egy összetartó és egymásra figyelő/támogató szövetség 35 fővel,többet ér a játékban mint 70 rosszindulatú játékos.És ebben az a szomrú hogy vannak köztük olyan emberek is akikkel jóban vagyunk/voltunk/leszünk. De nem a V4 en
ezekszerint...
Dátum: 2010.04.02. 15:49:56
még harmada se....emlékeim szerint elöző V4 en kb.a 75% volt amit át lehetett vinni.
Dátum: 2010.04.02. 11:37:22
Köszönöm a minősítést, hát igen csak helyet foglalni voltam mindhárom szerveren,és csak azért hogy neked tudjak írogatni.
Azért vettek be,mert megfenyegettem őket,bevallom.Szépen elnyaralgattam ott 2 hónapig és néztem az épkézláb figurákat,hátha egyszer én is az leszek.
Dátum: 2010.04.02. 10:26:15
Köszönjük mindenkinek a játékot És elnézést a mesterhármasért


A Szövetség, amit Chuck Norris sem tud legyőzni, mert nálunk még az epikus is szerverleállás alatt inkább rituális öngyilkosságba menekült
Hétszínű Hakapeszi Maki 36 400 Ma, 18:46 3.8M LE

ismét új belépő 2 szint HT a HTFnek
35 en indultunk,de nem egy szövetségben/hordában kezdtük.
megérkezett HTF hez Hannibal 3 millával

Hannibal 43 678 Ma, 18:22 2.9M LE
még nincs vége a napnak,mindjárt jön ujabb HT szint kivülröl,már csak 10 kell,simán behordják....
ez már nem versenyszerver ha ezt JV hagyja hanem egy vicc. Az egész játék és versengés sárbatiprása
.
Ha 20 percenként 3-4 szint HTt hoznak kivülröl és kilépnek ,akkor nincs miröl beszélni,se tovább játszani ha ezt a JV megengedi.
lehet akár 50 előnyünk is .....2 óra alatt behordják,és kilépnek
ember nézz fel az elözö hszemre.....van értelme?
akik akkor beléptek,most is ott vannak
asdf kilépett alig 20 perc után HT nőtt 3 szinttel
ki a következő?

ő:
Elvetemült Nőszemély 45 851 Ma, 16:53 4.9M LE
na mennyit hozott?

2 perc alatt 4 szint HT-t......


és távozott.....
Javaslom olvass vissza Jerikó hszre,ott van az összes ki és belépésünk ami történt,és az is mikor történt,újat nem tudsz mutatni.

viszont HTF töl még nem láttunk ilyet,a mai nap is simán elég lenne.
Kiváncsi lennék a JV állásfoglalására ebben a felmerült helyzetben,mennyire tiszta ez? Még egy szerverleállitást is megérne és a logok átnézése után szeretnénk hallani mi a véleményük. HT tudtommal azért lett betébe hogy a szövetség kapacitását is próbára tegye. Viszont itt nincs állandó szövetség már 2 napja,vagy nem 35 főböl állnak...
gyerünk HTF már csak 13szintnyi HT-t kell behordanotok kintröl.....ötöt sikerült alig 20 perc alatt.
Majd én közvetitek ki mennyit pakol le és utána távozik.

Igy valóban megelőztök..gratulálok a fair játékhoz
És pocika lepakolta a hozott anyagot majdnem 7 milla LEt.....

ez tényleg mindenkinek rendben vagy igy?


uj belépő

Asdf 42 684 Ma, 16:24 2.8M LE