Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Zoltan0804

Oldal: 1
Lehet igazad van, de teljesen nem értek egyet. Mindegy, azt hiszem a jövőben nem fogok kérdéseket feltenni, az utobbi 5 kérdésemet folyamatosan ilyen, és ehhez hasonló indokokkal visszadobták.
Megtudhatnám miért kapott rossz értékelést ez a kérdésem:
Milyen távon lett idén (2012) olimpiai bajnok Risztov Éva úszásban?

100 m
400 m
5000 m
10000m

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Csak azért mert amugy elég sok olimpiával kapcsolatos kérdés van már a kvízben. Pl. ki milyen számban lett olimpiai bajnok.
Akkor azokat is töröljék, miért csak az enyém nem jó?
Dátum: 2012.07.16. 17:18:04
Sziasztok!
Zoltan0804 vagyok a smaragd horda tagja, 36-os szintű! Szövetséget keresek! Régebben játszottam a Végzetúrral, de abbahagytam! Most újra belevetem magam! Szeretnék egy aktív szövetséghez csatlakozni, aktív vagyok, és azon leszek, hogy a szövetség hasznos tagja lehessek!
Kérem, jelentkezzen olyan szövetség, amelyik tagot keres!
Sziasztok!
Azt szeretném tudni, hogy miért kapott a kérdésem "Rossz, hibás kérdés" értékelést!

A kérdésem a következő volt:
Mikor alapították az FTC labdarúgócsapatát?
1842
1899-Ez a jó válasz
1989
1888

Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.
Ha ez tényleg érdektelen lexikális tudás, akkor nem tartom igazságosnak a kérdés értékelés lehetőséget! Ugyanis találkoztam már több olyan kérdéssel, hogy "xy" mikor alkotta a "zy" című művét! (pl. festő, író, költő, talán még szobrász is) Ha azok nem voltak lexikális tudás, akkor ez sem az! Nagyon sok évszámmal kapcsolatos kérdés van, ezek mind lexikális tudás!
Oldal: 1