Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.01.22. 09:20:19
Prisma, ha bent maradnak a támadhatósági szintkorlátok, természetesen más a leányzó fekvése, de itt épp az a cél, hogy azok NE maradjanak benn.

Könnyű ám azt mondani, hogy legfeljebb elveszted a 100 %-os veretlenséged, nade... hát ezért játszott. Ezért taktikázott, ezért volt itt, ezért kémkedett a szövi egymásnak, ezért leste ki üthető, ezért vigyázott magára, ezért rostokolt a szövi egy része jó időket kombában, ezért léptek ki kincspontot, szerencsét beáldozva, hogy ilyen legyen a százaléka.

És most lehetőséget adunk arra, hogy az egyik fél focikapusa helyére beállítsanak egy exkavátort, aztán nesze, ugyanannyit ér a győzelme, mint a tied.

Az új javaslat nem ad lehetőséget kivédésre.
Semmilyet.
Dátum: 2010.01.22. 08:50:18
Kíváncsiságként csináltam egy arénafelmérést.
Itt a max szintkülönbség 17 csak.
Próbáltam állat nélkülieket állat nélkül támadni, de pihenős, láthatatlan, stb nincs figyelembe véve természetesen, ahogy a cuccok sem.
Tehát a teljesség igénye nélkül, pusztán kíváncsiságból:

60 vs 43
60-as 1189 ÉP-t vesztett

60 vs 43
60-as 191 ÉP-t vesztett

60 vs 44
60-as 988 ÉP-t vesztett.

60 vs 45
60-as 701 ÉP-t vesztett

60 vs 46
60-as 0 ÉP-t vesztett

60 vs 48
60-as 185 ÉP-t vesztett

60 vs 49
60-as 0 ÉP-t vesztett

60 vs 50
60-as 894 ÉP-t vesztett

60 vs 51
60-as 53 ÉP-t vesztett

60 vs 51
60-as 582 ÉP-t vesztett

60 vs 52
60-as 766 ÉP-t vesztett

60 vs 52
60-as 529 ÉP-t vesztett

60 vs 53
60-as 667 ÉP-t vesztett

60 vs 54
60-as 1033 ÉP-t vesztett

60 vs 56
60-as 502 ÉP-t vesztett

60 vs 59
60-as kivégződött

Jav: helyesírás
Dátum: 2010.01.22. 07:21:10
De a pókok soha, azaz soha nem fogják azt játszani, amit a tökéletes álomjátékos játszik, márminthogy nő, mint a gomba, lehetőleg minden létező köves cuccot megvesz és kővel turbózik mindent.

Mert egyszerüen ez a fajta játék neki nem játék.

Ugyanez a tempókülönbség a VF-normál-EH fejlődésnél.

De ha tönkrevágjuk a lassabban lépkedő játékosok játékát, ők akkor sem fognak több követ venni.

Hanem konkrétan semennyit fognak venni, azért hogy más játszhasson, nem fognak fizetni.

Egy negyednyit, egy ötödnyit sem.

Tetszett a vízhordófiús hasonlat.
Ne legyenek a nagyszintűek vizhordók egy háborúban, legyen inkább mindenki más, aki kisebb.

A nagyok kimaradnak a háborúból.
Ezt nem értem.
Aki tud portyázni, tud háborúzni is.

Ez a javaslat semmi mást nem tesz, csak bebetonozza azt, hogy a nagyszintű tagos szövetségeket ne támadja meg senki.
És kész.
Értelme a világon semmi, taktikai elem zéró, hogy ABC sorrendben, libasorban, vagy épp tornasorban állítja fel a kisebb szövi a tagjait, hogy milyen gúnyát vesznek fel, és hogy kire nyomják azt a tekintélyes segítőkezet, amit a legnagyobbra nem is lehet, de még ha lehetne is, mivel kicsik adják...

A kő-papír-olló verza kb olyan lenne, mint a kockadobásos portya.
Ecc-pecc kimehetsz, kiestél.
Ecc-pecc...

Olyan opció miért nincs, hogy tuningoljuk fel a régi rendszert, javítsuk ki a hibáit és a túlkapásait?
Pl kelljen bizonyos százaléknyi szintátfedés a háborús felek összlétszámában, hogy kihívhatóak legyenek?
Dátum: 2010.01.20. 20:58:14
Panna, ez megint azt csinálná, mint minden TÖ-SZÖ alapon szintfüggetlenített dolog.
Tökéletesen fölöslegessé teszi a karakterfejlesztés, ezáltal az egész játékot.

Legyél elcseszettnagy, giga cuccal, és rommávered a kicsi, de jól játszót.
Dátum: 2010.01.20. 20:51:51
Szerintem meg minden lenne, csak nem kerek.

Akik most a háború TOP-ot vezetik, azok brutálul megdolgoztak azért.

És ha most elkezdjük hozzácsapkodni a 90-es üt 15-ös szövit, a fenét se fogja érdekelni, mit vitt.
Nyertes háború?
Az!
Úgyhogy azért ne tegyük már még ezt is tönkre, mert ott nem fényeskednek annyira fényesék, hanem mások fényeskednek ott.

Ráadásul úgy, hogy még csak ki sem lehet taktikázni.
Hagyjuk a vicceskedés a jó cuccválasztással, meg a segítő kezekkel lehetőleg, 40-50 szintes különbségeknél.
Dátum: 2010.01.20. 20:12:33
Háromszor elolvastalak, de harmadjára sem értelek.

Elmondanád nekem együgyű földi halandónak egyszerű tőmondatokban, mit is akartál mondani?
Dátum: 2010.01.19. 15:29:58
Nem, a meglepő az, hogy te így látod.
Itt és ezen a fórumon.
Hogy hogy kéne, az egy dolog.
Hogy hogyan megy...nos az jelen esetben köszönőviszonyban sincs azzal, ahogyan kellene.
De ne hidd el nekem, csak figyelj.
Dátum: 2010.01.19. 15:24:41
Tudom hogy OFF, te melyik bolygóról jöttél?

Off off.
Dátum: 2010.01.19. 14:35:28
A megtámadott hatalmas hátrányban lenne a támadóval szemben, ugyanis az tud előre készülni a golemre.
És ismét képben maradna a jóval nagyobbak jóval nagyobb LEkapacitása.

Ezt a golem dolgot el tudom képzelni, pl bajnokság formájában viszont.
Dátum: 2010.01.19. 14:20:10
Ez egy az egyben a BF háborús rendszere lenne, helyi specialitásokkal megspékelve.

És igen, ott is mindig az nyer, aki több magas szintű tagot vonultat fel.

Arra a cucckombóra viszont kíváncsi lennék, amit egy ötvenes tagnak kéne felvennie mondjuk Mortimer ellen, hogy ne legyen olyan egyértelmű a veresége.
Ha netalán esetleg ő a szövi legnagyobb szintűje, akkor a segítő kéz is brutális lesz...senkitől sem kaphat.
Dátum: 2010.01.18. 17:58:10
Idézet: Ariel - 2010.01.18. 16:32:21
A hűség záloga relikviát vehesse meg mindenki aranydukátból olyan áron, ami az adott világ aukciósházában eddig a legmagasabb volt. Akinek nem tetszik a hordája, de a szövijét sem akarja elhagyni, az megveheti a relikviát és hordát válthat, miközben marad a szövetségében.


Ez így nagyon szép, csakhogy a gyémánt nem ingyenélő free horda, hogy neki egy szint után ha boldogulni akar, plusz költséget kelljen vállalni, vagy vele vállaltatni, ahelyett, hogy vagy helyrerántjuk a bónuszát, vagy biztosítunk egy ingyen hordaváltást és töröljük a regből a kezelhetetlen bónuszú hordát.

Megközelítőleg egyforma esély járna minden hordának, és nem csak a játék első 10-20 szintjén.
Ha ez nincs meg, ne beszéljünk egyensúlyról.
Dátum: 2010.01.18. 11:39:08
Ha nem mérvadó, akkor általad fentebb említettek vajon miért is váltottak, és miért is gondolkodtál el rajta te magad is?
És miért egyirányú vajh' az a népvándorlás a gyémánt és a többi három horda között?

Egyébként majd egyszer, ha sok időd lesz egy értetlenre, akár PM is, megköszönném, ha kifejtenéd mitől is nem mérvadó.
Dátum: 2010.01.18. 10:48:00
Már bocs, de mi az, hogy nem meghatározó?

Ezt azok is el fogják neked hinni, akiket a smaragdok kivarázsolnak a cipőjükből?

Egy vacak fél CSP elvesztése azonnali és halasztást nem tűrő módosításért kiált, agonizálunk, ha a blöki hárommal kevesebbet sebez, elvetetjük a normálisan, özön LE-ért beépültektől is azokat a bizonyos epik tárgyakat, és akkor a hordabónusz szerinted nem számít?

Jeriko...nem akarnál picit smaragd lenni esetleg?
Lobbizhatnál már nekik is kicsit.
Dátum: 2010.01.18. 07:34:23
Mindössze arra utaltam, hogy ennyien nem váltottak még hordát onnan.
Szerintem te is emlékszel, hogy nem így nézett ki elől sem a hordaarány.
Dátum: 2010.01.18. 07:27:30
Hát szerintem neked nem jár, mert úgyis minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagy elégedve, minek haragudnál?

"Vicc" off: Nem tudom miért nem látod, Baraty viszont talán igen.
Dátum: 2010.01.18. 07:13:40
Nem tudom hol üti egymást a mondanivalónk, mert én is épp azt írtam, hogy a 40 %- összjátékosi gyémánt arányból V1-en mindössze 5 db gamer esett furamód a TOP50-be és semmi olyat nem állítottam, hogy TOP50 alatt nincs élet. Azt hiszem inkább "sőt"...
Mindössze azt szemléltettem, hogy a Miklós szerinti "jó játékosok" mekkora része látja a gyémánt bónuszát megfelelőnek ezen közegben, a KH jelenlétének ellenére is.

A pajzsok sincsenek rendben, ugyanis, ha %-ot is, de blokkolnak, mutass egy másik hordát akinek blokkolva van a bónuszhoz jutása, akár %-os, akár bármilyen alapon is, pl a kínzókamrából nem feljesztheted a hordád jellemző tulajdonságát, vagy vadászLE csak X %-os túlfizetés esetén költhető bónuszadó tulajdonságnövelésre.


A gyémántbónusz pozitív előjelű része jelenleg leginkább egy dologra jó.
TP pumpának, de arra tökéletes.
Jót tett neki a drasztikusan megnyúlt 15 % alatti tartózkodás, a vadászidő alatti VP regennel, a projekció alapból, a zarknodos relik is fini volt rá, és most a projekció megerősítése is használ.
Az EH-ből pedig egyetlen ötös szintre felnyomott szaki, jelesen a projekció abszolut kiüti a gyémánt bónuszát.
Egy ötös szaki...
De ezen módosítások fényében még mindig megvan Miklós szerint az a törékeny egyensúly a hordák közt, amit lassan már csak ő lát.

Végig ironizáltam, már az előző hsz-aimban is, és még véletlen sem a te javaslatod ellen.
Dátum: 2010.01.17. 22:31:35
V1, TOP50.
A játékosok 40 %-t kitevő gyémánt horda öt, azaz öt fővel képviselteti magát.
(KH ellenére!)

A többi érvem fentebb leírtam.
A másik három horda bónuszának megszerzését nem lehet blokkolni, megszerzi vadászatból (is), ugyanis tud mit fejleszteni ezügyben.

Lehetőleg Birka írja majd ide, hogy mekkora zsírkirály 5 szintenként 20K-val olcsóbban venni egy cuccot, ami konkrétan egyetlen tul árát nem adja ki, még ultrával sem.
Dátum: 2010.01.17. 14:32:40
Ugyanmár, az amúgy is 100 %-osan védhető LE-hez aurapajzs és lélekpajzs mellé jól jött az a kis projekció, sőt, még a ráerősítés is, így aztán tökéletesen egyensúlyban van a gyémánt térkapura létező bónusza a másik három hordáéval, viggyázzá' itten törékeny egyensúly van.
Meg LOL!
Dátum: 2010.01.16. 16:42:48
Idézet: Destroyer96 - 2009.12.09. 10:24:34
Megkerült a harag itala, de, lehet, h hülye vok, de ez mit jelent: Csak max-15 vagy alacsonyabb szintű karakter használhatja, és csak ilyen karakterre?


Max=mindenkori TOP1 szintű.
Dátum: 2010.01.15. 13:31:04
Jó, végülis gond ez, Pityu felvetése valahol jogos, bár a CSP már 16 napi tárolható a gyorsításban, esetleg olyat tudnék elképzelni, hogy szabi gomb bepipa, kivág a kezdőlapra, és a rendszer elkezdi számolni következő belépésig az offline időt, közben pedig szorgosan gyűjti a térkapupontokat, mondjuk adott szövi térkapuszintjének triplája értékig.
Egy hét offline utáni belépéskor 24 órát adna a felgyűlt cucc elköltésére, két hét off után mondjuk 48 órát. Ezek persze exhas számok.
Pontosan tudom, hogy eztán viszont az jönne, hogy ez nem jó, mert akkor addig nem tudna esetleg más napi egyszer belépkedni konstizni, vagy epiket ütni, avagy háborúban szükség esetén pakolgatni a karaktert.
De a többet kapsz ha nem játszol, december közepétől kényszerszünet aki nem vette ki, meg mi van a kínzókamrával, meg ilyenek...ezt már vicceskésnek találom.