Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.07.03. 09:52:05
Melyik nem Ady Endre verse?
A rádió
Dózsa Gyögy unokája
Két kucurc beszélget
Lédával a bálban

Azt a kucurcot javítsuk már ki.

-------------------------------------

A CSI: A helyszínelők sorozatban melyik helyszínelő hal meg?
Catherine Willows
Warrick Brown
Nick Stokes
Gil Grissom

Na és a Szabó család hatezerkétszáztizenkilencedik részében ki lép rá Géza lábára?
Ha 9 szintről be tudnak kamrázni menetrendszerűen, akkor te piszokmákos vagy.
Azt az ÉP-t el is kell érni, ergo téged lejjebbről nem vernek meg.

Egyébként 9 szintről esetleg a húsvéti nyuszi nem ver el, de VF nem kötelező hozzá.

Attól aludnál jól, ha egy nem VF-es 9 szinttel nagyobb bombázna le?
Vagy mi ez a mánia a VF-el?

Tényleg nem értem.
Akkor vedd spontánra, akkor vadássz, amikor még nem vittek el aznap.
Két perces vadászatokkal azért már letális dózis csp-t lehet elvadászni.

Egyre inkább valahogy nem értem mi a gond, vagyis olyat látok, ami olyasmi, hogy tégedet mindenki hagyjon békébe, hogy te kényelmesen, nem védekezve semmi ellen játszhasd a játékod, ezen okból pedig mást szigorítsanak be.

Nyugtass meg, hogy paranoiás vagyok.
Node a VF nem portyára szól, hanem vadászatra.
Ha jól tudom a kamra működési elvét, csak az a bevételed számít, amit az első kamrába cipelés után csinálsz azon a napon.
Vagyis ha előre eltervezed, melyik nap akarsz vadászni, addig kell megúsznod, míg amúgyis le nem verődsz a vadászat megkezdéséhez.
Ha végeztél vele, már kamrázhatnak.
Ha nem így van, akkor tévedek.
Önmagadnak válaszolsz.
Ha behúzták a féket, te pedig nem, mi tart neked évekig, amikor kb kétszerolyan gyorsan lépsz szintet, mint a VF-esek?
Én ha nagyon ráérősen lépkedek, (úgy szoktam) akkor 20 nap egy szint.
Ha jól emlékszem a múlt homályából, valahol mintha öt nap lett volna egy normál szintlépésre.
De legyen nekem 21 nap, neked meg 7, az egyszerű számolhatóság kedvéért.
Tehát míg én lépek egyet, te hármat.
Mire én hármat, te kilencet.
Én úgy látom be fogod előzni a fékezőket.
Épp rátok számítanak azok, akik azt mondták, a VF és a szingu közti szakadékot a normál haladók fogják feltölteni.

Én VF-ezek.
És 8 szintről én is kapok 6K-s támadásokat. Hogy VF-ezőtől, vagy nem, a pofon szempontjából tökéletesen mindegy szerintem.

Nagyjából egyforma erős karaktereknek nincs értelme támadni egymást, te sem azt támadod, aki egyforma erős veled, ebben biztos vagyok.
Ugyanis ennyi erővel lehetne inkább lottózni, vagy zsákbamacskát venni is.
A projekcó nekem is nagynagy kedvencem, úgyhogy arról nem értekeznék hosszabban.

A pit, meg a pole-t nem biztos, hogy értem mi az, valami autóversenyes?

Tételezd fel, hogy nincs VF, soha nem is volt.
Miben változtatná meg a 9 szintes különbséget?
Lehet egy végtelen játékban olyat mondani, ménem jöttél hamarabb?

A kis csapatok itt is játszanának egymással, ha lenne miben.
Csak nincs.

Kereskedelem adta előny.
Szállj már le pls a VF-ről, Mortu nem VF-el közlekedik.
Mennyivel csökken is az az előny?
Már csak 19 szint lesz?
Vagy esetleg még lesz a szintleüthetőség 10-11-12 szint is?

Entitásom nekem is van, én is megtámadtam a kedvedért, regeneráltam is rajta egy jóízűt, mert gyak eltűntet a csatából.

"Thorax, az ördögpók feléd dob egy tökéletes vakítás varázslatot. 2030 pontnyit sebzett. A varázslat hatással van rád: -113 Támadás, -113 Erő, -226 Taumaturgia, -91 Elnyelés. "

Na most azé majd ha a sokkal nagyobb már ilyennel jön ellenem, vagy bárki ellen, igaza van Mortunak, onnastól nincs igazán mit beszélni.
Mindegy mennyit sebzel bele?
Nahát... akkor én teljesen rossz taktikával csináltam az eddigi 60 db-ot, mert főleg az állatgyilkos cuccosokat igyekeztem minél jobban sebezni, (ha már kikerülni nem tudtam őket) hogy minél hamarabb kipurcanjon, ne kelljen cöccögni az állatokkal órákat, hogy visszagyógyuljanak.

A kisebbek fejlesztéséről:
Ez a büdös szó látom nagyon bejön.
Transzplant neked fölösleges szaki?
Miért is?
A másodlagosok szerinted miért vannak felnyomva?
Nem véletlen azért, hogy a felülről jövőknek megpróbáljanak vele keresztbe tenni kissé?
Ha jól emlékszem pár ilyen hsz-t már láttam a fórumon, pl ha jól rémlik S0laris kollégánál is azért van az egekben.
Fel kéne fogni azt is, hogy PVP játéknak PVP játék, lenne, de 9 szintről ez nem az.
És ebből nem adódik az, amit te mondasz, a mennyit optimalizált, informálódott, áldozott szerintem, hanem adódik, hogy:
- mikor kezdte a játékot
- milyen játékstíllel halad felfelé.
Ebből utóbbi választható előbbi ha megszakadsz sem.

Magasabb szintű tárgy.
Próbáld meg.
Szerezd meg a kimaxolt kereskedelmeddel a nálad 9-el nagyobb szintén kimaxolt kereskedelemmel megszerzett nála 17 szinttel nagyobb tárgyait.

Valahol meg el vagy te tévedve.
Jó lenne, ha visszaolvasnál kissé, ugyanis nem én hoztam fel a szemét szinthuszárokat, Mortu emlegette a szemét VF-eseket 9 szintről, és még csak sírni sem sírtam, úgyhogy nem értem bősz felháborodásod igazándiból.

60% ÉP kell.
Igen, gyak az entitásokhoz is.
Annyi nélkül el se indulj a csatába ellenük, mert regenerálni fogod őket.
De legyen ez inkább 80, ha egy picit már felértél velük.
Birka, te most ugye viccelsz?

Entitás ellen természetesen vastagbőr turbóval fog menni mindenki, mert nem az a cél, hogy te minél nagyobbat sebezz bele, és minél hamarabb megdöglendjen, sebezzen inkább kevesebbet az állatodba, igaz, azt háromszor egy helyett, ugye?

Megint ott vagyunk, hogy a kisebb egészmást fejlesszen, ne azt, amitől kevésbé verik agyon, hanem sebgyógyot, meg vastagbőrt, meg még kutyafülét is.

Holott ilyen fejlesztéssel téged is agyonvernek, saját bevallás szerint is.

Háborús példád.
Itt alkalmazva olyan a 9 szintről leütés, mintha az USA megtámadná Vatikánállamot.
Kérdezni lehet neked ménincs annyi tankod, mint nekem, csakhátugye...
44-es vastagbőre van az állataimnak Birka.
Nem csak a magas szintről leütés amortizálja őket, az entitások legalább annyira.
A sebgyógy sem büdi, majdhatszáz ÉP-t küldök vissza rájuk negyedóránként.
Nem magamról beszélek, nekem a VF-el van erre kapacitásom, kénytelen voltam megcsinálni, mivel folyamatosan gyógyítani kellett az állataimat.
A simán, vagy EH-vel felfelé menőknek viszont korántsem biztos, hogy van.
Az állat visszagyógyulása remek ötlet lenne, kellene rá valami szaki, vagy bármiegyéb.
De az is megoldás lenne, ha az állatsebződések a szinttáv növekedésével brutálisan vissza lennének fogva.
Mert én leginkább ebben látom a gondot, hogy 9+17-es kereskedelemmel nagyobb varival, 9 szintnyi előny IQ-tauval porrá zúzzák a kicsik állatát.

Bármit csökkentesz, TP-t, LE-t, le fognak ütni.
Én is.
Ha zéró TP fog járni, pláne leütök az ismétlősökért (kritvari, kábítás), ott úgysem a zsákmány a cél.
Arra azért szoktam figyelni, lehetőleg ne mészároljak állatot, de sokakat ez sem zavar, sőt, élvezettel mészárolják mások állatait, vagy épp védekeznek ezzel a náluk is nagyobbak ellen, csak nem kikapcsolható a szaki, hogy leütve ne taroljon.
Egy kérdésem lenne visszafelé.

Mi lenne a játékcélod, ha felérnél oda, hogy a TOPkarik ütnének VF nélkül 9 szintről?
KH-stól, HT-stól, amit cirka egy éve használnak, te pedig sosemis használhattad?

A lehetetlen szintleütés kb már 4-5 szintnél megjelent problémaként, azóta sem történt érdemben semmi ezügyben.
És merem állítani, hogy a VF sikerének ez volt a kovácsa.

Edit:
Hogy a nagy kap még a kisebb ellen bónuszokat támadáskor, ez meg a világ nonszensze.
Dátum: 2010.06.27. 10:06:45
Az Eu-ban hány tagország van?
24
43
27
10

Mikor?
------------

Ki a népszerű kerékpáros teremedzés a "Spinning" atya?
Lance Amstrong
Bodrogi László
Jan Ullrich
Johnny G.

Tessék?
------------

Melyik filmben nem játszot Jackie Chan?
50 nap alatt a föld körűl
Istenek fegyverzete
A városi vadász
Halálos fegyver

Néminemű helyesírás.
Dátum: 2010.06.23. 07:43:07
Szia!

Az nem a te szintedtől függ, hanem a szerver 35 legnagyobb szintű karakterét klónozza a mindenkori kristályhorda.
Dátum: 2010.06.22. 20:44:21
Alapvetőn tetszenek, de hagyni kéne már ezt a még szívassuk a portyát ténykedést.
Még fele ÉP regen a már végletekig kinyújtotthoz?
Még LEszívás se, ha már projekcióhatás az egekben?
Hanem akkor mi?

Edit:
Nem azért vicceskedtem ki 69-en a szürke lélekrablót, hogy mire 71-es leszek le is butuljon.
Dátum: 2010.06.21. 16:07:51
Nem TP nélkül, viszont csak fele TP-vel, kell egy kis EH, és kell egy tárgy, (Preventorixpikusz) amit nem visel.
Dátum: 2010.06.19. 09:28:54
Ó, köszi!
Dátum: 2010.06.19. 09:21:41
Egy ostoba kérdés.
Az állatoknál fog látszani a csatában, ha kritet ütnek?
Dátum: 2010.06.18. 10:44:51
Idézet: Tiha - 2010.06.18. 09:34:33
Gyerekek, már megint honnan indulunk ki? JA onnan, hogy az itt NEM-el felszólalók nagy része VF-ezik, és szintben olyan 75. alatt lehet. Nektek most az fáj, hogy lesz, aki majd hónapokkal előttetek elkezd a Laborból eszenciát kiszedni, és használni?
KÖNYÖRGÖM, ne legyetek már azokra irígyek, akik magasabb szintűek! Mire ti 110. szintre juttok, 100x több tápot szedtek ki az ilyen újításokból!

És nem kell azon sírni, hogy a kis szövik majd csak később jutnak a fejlesztéshez! Miért jutnak később hozzá?
1. Mert nem építenek eleget. (Nézd meg az új Azúrt, mennyit épített)
2. Mert alacsonyszintűek a tagok. Jaaa, igen tegyük be a fejlesztést úgy, hogy azonnal elérhessék az első szintűek is! NEM! haladjon mindenki szépen a ranglétrán, és majd 80. szint felett ők is eljutnak a labor használatához.
3. Kevés tag van az adott szövetségben: a topnál is van ilyen probléma. egyesüljetek, toborozzatok, de NE SÍRJATOK!
ja, és pontozzatok. LE.


Akit felismertem V1-en, azokat megnéztem, hát én nem sok 75 alatti hozzászólót találtam itten fölötted. Hogy melyikük elvetemült VF-es, arról meg csak halvány sejtéseim vannak.

1. Én kéremszépen építek. Ha jól néztelek 21 szinttel vagy nagyobb, és valószínűleg hónapokkal hamarabb jutottál a konstihoz is, (ezt nem tudom), és két millával többet építettem eddig, mint te. Akkor mit kő irígyelni?
2. Alacsony szintűek a tagok. Mihez képest? Te is igen alacsonynak tűnsz Kocoshoz képest pl. Az építésed pedig a fasorban sincs az övéhez. Magyarul az ő hátán mászol felfele.
3. Toborozzatok! A magas szintű játékosok száma adott. Sőt, azt hiszem inkább csökkenő tendenciát mutat, mint növekvőt. És a megmaradók többsége is köszöni nagyon jól van ott, ahol van, elvégre azért van ott. Tehát kit lehet toborozni? Kisebbeket.

Egyébként kicsi vagyok (szerinted), VF-es, tisztamerő egy irígy a TOP-ra, de igennel szavaztam.
Dátum: 2010.06.17. 15:32:35
Neked hány üres állathelyed szokott lenni úgy átlagban?
Főleg ha leszámítod a fertőgyógyulás miatt pluszban megjelenő slotot.
Mert 50 vadászatból azért 3-4 befogásnak illene besikerülnie.
Ha lenne ennyi szabad állathely.

Kalibrálásról fentieknél még nem volt szó, hogy pontosan mi mennyi lenne, azt te sem tudod egyelőre.
Hogy nem ütközik, azt viszont Miklós hozzászólása óta én is sejtem.
Dátum: 2010.06.17. 12:53:13
Bevallom nem olvastam végig a topicot.
Olyan van már, hogy állatszaki növelő esszencia?
Hogy pl a következő szintlépésénél X-el több szakipontot kap.
Vagy ez nem jó?