Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2010.07.20. 12:37:51
Eskü nem értem miért arénáztok két oldalon keresztül egy olyan dolgon, amit mondhatni sajátmaguk ellen kérnek a játékosok.
Komolyan.
És tán a fergeteges fejlesztési időt, vagy játékbonyolítást sem találom akkora kifogásnak, amikor fészbúkon frankón tudjuk mutogatni a csatáinkat, hozzászólásainkat.
Kérdés ki a fenét fog az ott könnyekig meghatni.
De a játékban még nem lehet csatát megosztani.

Ergonómiához még hozzátenném, körülbelül a kilencvenedik helyre is leírva, hogy

ne:
Minden állat gyakoroljon

hanem:
Minden harcoló állat gyakoroljon
Dátum: 2010.07.19. 21:12:45
Vavyan Fable: Halkirálynő sorozat
Vavyan fable: Álomhajsza
Vavyan Fable: Szennyből az angyal
Vavyan Fable: Varázscsók
Vavyan Fable: Vis Major sorozat
Rejtő Jenő: Ellopott futár
Rejtő Jenő: Tizennégy karátos autó
Rejtő Jenő: Piszkos Fred, a kapitány
Rejtő Jenő: A szőke ciklon
Rejtő Jenő: Az elveszett cirkáló
Dátum: 2010.07.18. 15:08:55
Hé, te már új szabályokat is behozol, ez nem ér.

No, lehet kampányolni az ilyen V6-ért.

Edit:
Igazából azt sem tudom elképzelni, hogy túl sok elhagyott karit hagynak el egy kalap LE-vel, de ez részletkérdés.
Dátum: 2010.07.18. 14:53:36
Az 50 % még csak a győzelemről szól, és nem a szerzett/vesztett LE-ről.
Ami szintén nagyjából kiegyenlíti egymást.
Kivéve talán a gyémánt részéről.

A 77 %-od LEbevétele viszont onnan jött, ahol tudtad, hogy van.
Egy halott aljú (és valamennyire minden világ aljában felszaporodnak a kisszintű halottak) randomvilágban nem mondhatnád meg kiket támadsz, vagy kiket újra, ha van náluk LE.

Hol írtam olyat, hogy kinek hány százalék eséllyel lenne igaza?

Én azt hittem megbeszéljük az ötleted, valahol lemaradtam.

De tőlem lehet neked 100 %-ban is igazad, mondtam, irány V6, vagy egy gyorsvilág sok portyás visszaélését megoldhatná ezen ötleted.
Dátum: 2010.07.18. 14:25:48
Nehéz lenne egy általad fél napja elképzelt világ pontos működéséről kész számadatokkal rendelkezni, mondjuk úgy hatvanas karakterszint viszonylatában.
Úgyhogy a számok mások értelemszűen nem lehetnek csak exhasok Koros.

A kicsivel esne az kizárt.
Mondhatni teljességgel.
Lásd a mostani világ 8-as pókjaként még nálad is befigyel a random, holott feltételezem szintosztályod tetején vagy erőnlétileg.
Randomportya világ=nem tudod megszerezni azt az erőtöbbletet, amivel meghatározólag stabilitást adsz a csatáidnak.
Nyersz, vesztesz és kb ennyi.

És ezokból a 95-98 %-ot sem érhetnéd el az életben.

A mostani rendszerben 200 TÖ ide, vagy oda mondhatni abszolut nem határoz, legalábbis olyan hatvanas szinten.
Abból 100 simán csúszhat mágiára, egészségre, bármire, de a csatádat nem fogja meggyőzően befolyásolni.

Csak szinted közepén tudnál lenni, ha ezt a 200-as TÖkülönbséget nevezem szórásnak.
Ergo saját szintben lenne 50 %-od.
Dátum: 2010.07.18. 13:46:30
De, érzem.
Viszont ez a kisebbek játékcélja is egyúttal.
Legjobbnak lenni adott környezetben, ami jelen esetben a szintkörnyékük.
Most ha egy 60-as kari 50-el lesz jobb TÖ-ben, mint a szintTOP utolsó, az gyak észrevehetetlen erőfölény, amit a portya már meglévő randomja teljesen kiüt.
Ergo minek játsszon egy kisebb?

Freez, szerintem nem OFF-olunk, csakhát... valahány portyajajgató topicot össze tudnánk szedni, csak épp oda is csak mi írunk, játékosok.
Dátum: 2010.07.18. 13:17:33
Te Koros, érthetően írogass, a beninjáztált pl egyáltalán nem értem.

Egyszóval... uniformizálná a karikat, nem lehetne jó eredményeket elérni.

Ettől függetlenül... hajrá V6.
Dátum: 2010.07.18. 13:07:00
Attól, hogy ez így van most, még sosem biztos, hogy jól van így.
Fönn nem két hónapokról van szó.


Egy új világban bejöhetne a módszered, mondjuk én azon a világon nem szeretnék játszani, de ez más dió.
De itt aztán befixálnád az áttéréskori erőviszonyokat rendesen, a most gyengébb karik pedig lemondhatnának az összes portyás küldijükről is.
Dátum: 2010.07.18. 12:15:33
Az előbb kezdtem a játékot az nem lehet érv, az marhaság.
Kivéve ha nem akarunk újabb játékosokat, elég, ami van.
Erről ugyanis egyik játékos játéktudása sem tehet.

Jobban fejleszteni vadászatból lehet, ha a portyát eleve randommá teszed, onnan nem lesz olyan bevételed, hogy lecsökkenthesd a másik randomhatást, ami a portyában érvényesül.
A vadászatnak pedig megvannak a maga kimaxolt korlátai, ahonnan nem tudsz feljebb lépni, mégelőrébb haladni.

Erősebb a szövije.
Ez érv, valóban, ebben igazat adok.
Dátum: 2010.07.18. 12:02:31
Viszont aki most erős, honnan erősebb, mint a többi?
És ha bejön a random, honnan lesz?
Dátum: 2010.07.18. 11:44:48
A Randomban sem lenne, csak nem te döntenéd el.
Dátum: 2010.07.18. 11:35:43
Hat szintről már a szerezhető LE értéke is igenkicsiny, ergo hiába tartasz magadnál sokat.
Max ismétlősküldinél alkalmazható, ahol fix LE adott, oldd meg kevesebb TP-ből.
Dátum: 2010.07.18. 11:23:56
Kockáztatsz.
Brutális random van.
Nem csak lenn, fenn is.
Pedig az, taktikai elem, kinél legkisebb a Miklósrandom esélye azok közül, akitől várható valami.
Ha olyat akarok támadni, akit nem tudok legyőzni, akkor nekimegyek az entitásomnak.
Halálizgis.

Maradhat az agresszió szaki, ha úgyképpen működik, hogy kiindul a randomcsata abból, hogy nagyjából azonos eséllyel kapsz csatát minden általad üthető szintre vetítve, és a szaki %-os arányban csökkenti a szélsőségeket, felfelé is, de lefelé is.
Vagyis kb mint a szerencse a vadászat alkalmából, ahol a lényméreteket cseréli ki.
Dátum: 2010.07.18. 11:02:07
Nem, a taktika az, hogy kit támadj abból a 20 %-ból, akitől egyáltalán remélhetsz valamit, vagy egyáltalán üthető-e adott tag jelen pillanatban, ami minél feljebb, annál vaólszínűtlenebb, lévén összébb szorulunk, a farmkarik száma pedig csökken.

A saját szintem csak egy az X szint közül, ahonnan ellenfelet adhat a csata.
Minél nagyobb vagy, annál nagyobb szintszórással.

Az agresszió szaki+randomportya max fordított előjellel lenne megfelelő, legalábbis a szaki részéről.
Nem növelnie kellene a szinteltérést, hanem csökkenteni.
Bár az ismétlős küldik szempontjából még ezt sem nevezném szerencsésnek, de üsse kavics, belőhetné mindeni magának.

Endyr, hasítjuk a szőrt, legyen akkor 9 szint.
Dátum: 2010.07.18. 10:32:11
Én meg bemegyek a csatáimba, és kiválogatom kitől nem nullát hoztam, azaz a 20 %-ból válogatok.
Na most ha a randomportya az alap 100 %-ból, tehát az elérhető mindenkiből bárki lehetne, mennyire csökkenne le szerinted?

Ne csak pók szemszögből nézd, ahol válogatsz, nézd nagyobb szemszögből is, ahol már +-8-9-10 szintes eltérések vannak.

A LE-t most sem kell elköltened, mert lehet, hogy győzöl, ha támadnak.
De amikor már 10 szint van fölötted, aki támadhat, bekötött szemmel is tudhatod, hogy el fogják vinni a LE-det.

Kivennéd a taktika elemet az egészből.
Dátum: 2010.07.18. 08:55:01
A random portyának egyáltalán nem örülnék én spec.
Tekintve hogy kb 80 %-ban abszolut nulla LE van a portyában.
Minél feljebb ballagunk szintben, ez a szám egyre magasabb.
Tehát még az a pici válogatás sem marad meg a portyacélpontok között, ami most van, sőt, még csak a nulláért kapott TP-t sem tudod befolyásolni.
A portya is besorakozna a PVE tevékenységek közé, amikkel már Dunát lehet rekeszteni.
Hiába valós játékos az ellenfél, nem te választasz célpontot, ezáltal ez egy +-X szinttel random megbolondított térkapu lesz, azzal a különbséggel, hogy ha esetleg még fényes diadalt is aratsz egy klasszisokkal nagyobb ellenfél ellen, győzedelmes mosollyal besöpörheted a zéró LE-t, tarisznyánnyi TP-t.
Dátum: 2010.07.16. 14:03:38
Igazándiból az a szomorú, hogy a portya helyrerángatása csak áprilisi tréfa szinten jön elő.
Dátum: 2010.07.16. 09:17:01
Ki mondta? "A gyengébbek elpusztulnak".
Darwin
Fidel Castro
Harry Potter
A 1. válaszban nem megengedett szó szerepel!

Hát ezt tulképp az utolsó válaszon kívül akármelyikük is mondhatta volna, ez egy olyan általános "idézet", amit nem igazán lehet valakihez kötni, A fajok eredete ide, A fajok eredete oda.
Darwin elől meg hová lett a Charles?

----------------------------

Melyik jelent sísrós arcot?

XD
:'(


sísrós

----------------------------

Melyik varázslatnak a legkevesebb az alapsebzése?
Tűzfuvallat
Vakító Fény
Villámcsapás
Méregfelhő

Ezt a kicsik nem tudják, ha még nem látják.

---------------------------

Melyik évben játszott Magyarország az NSZK-val VB döntőt?
1950
1954
1982
1972

Fedettpályás távolranézésben?

----------------------------

A néhiedelem szerint milyen állat hoz szerencsétlenséget?
kecske
kutya
fekete macska
béka

a "ph" igenfontos dolog.

----------------------------

Az Afrika Korps egység nem kapott utánpotlást Németországból a II.Világháboruban. Hogyan tudta Rommel megoldani ezen problémát és sikereket elérni?

Elcserélt néhány repülőt utánpotlásért.
Elfoglalta az angolok ledobási zónáját az utánpotlás érkezése előtt.
Az egyiptomiaknak a segitségért cserébe autonomiát igért.
Levelet írt a hadvezetésnek, hogyha nem kap utánpotlást, akkor lemond rangjáról.

Nem spec ez egy kissé?
Dátum: 2010.07.13. 20:52:03
Szerintem meg szépen csináljuk azt, amit Miklós mondott.

Minden a játékban nem a leírása szerint működő dolgot azonnal, és haladéktalanul jelentsünk.
Most azonnal.
Nem üziben, nem itt, mailben.

Egyébként tovább csalunk.

Dátum: 2010.07.10. 18:45:01
Mit hívunk svárkli?
szerszám
testrész
ruha darab
disznósajt

-nak, -nek, valami?
És akkor a szín is darab?