Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.08.16. 17:19:01
Na most sajnálom igazán nagyon mindkét TOP résztvevőit.
Lehet, hogy nem tartanak rá igényt, akkor egyúttal bocsi is miatta.
Ez ha az eddigi tempóval folytatódik is, legalább két hónap, ha 1,6 milla másfél hét volt, tartalékokkal.
Még ha az utolsó fázis is egyben.
Dátum: 2009.08.16. 17:05:21
Tényleg, V1-en is írja a kerettörténetet, mintha itt is elkészült volna.
A kerettörténet mindenhol ugyanaz, beépítve épp be lehetett, viszont még mindig nem látom hogyan jöhet át V3-ról.

Ha Pannának igaza van, akkor tessék átengedni minden más világos játkost is, és töltünk egyet.

Hát ez így nagyon kész.
Dátum: 2009.08.16. 16:58:33
akkor a pizsije már 20 milla lesz?
Ezzel tényleg karácsonyra végzünk így.
Hátha bug.
Már nem tudom hogyan kerülhet egyik világból a másikba át bug, de ezek szerint...
Reméljük.
Dátum: 2009.08.16. 16:54:06
Hát ez így ebben a formában elég meredek.
Dátum: 2009.08.16. 16:51:31
Ez mekkora durva.

Edit:
1347-re ment volna.
Dátum: 2009.08.16. 16:50:23
Manóölés folytatódik?
Dátum: 2009.08.16. 16:42:43
"Allitottam tan az ellenkezojet? Ezt irtam: akarva akaratlanul. Sztem ez pont ugyanazt jelenti, mint amit te leirtal."

Akkor mi túlzás szerinted?

"Akkor sem mondtam ilyet, es akkor is megprobaltad ezt belemegyerezni. Most sem mondtam ilyesmit."

Nem te mondtad, hogy váltsunk hordát?

"Sztem meg peldaul nagy boszen elsiklottal alfelett, amikor (2szer is) leirtam, hogy miert nem jok a horda szorzok. Szoval hidd el, en akkor is ugyanezt mondanam, es igazabol ugy velem - ezt is leirtam mar -, hogy a horda altal nyert jutalomnak komoly szerepe nem lesz. Pontosan azert, mert egy csomoan megkapjak, akik semmit nem tettek erte."

Akkor ismét megkérdem, mi túlzás?

"A cinizmusodat tartsd meg magadnak ha kerhetlek, ez a szemelyeskedo hangvetel semmikepp nem igazolja mondanivalodat. Probalj higgadtan ervelni ha kerhetlek."

Te nyilvánvalóan előre tudtad, hogy erre lehet készülni, CSP-t gyűjteni, merthát minden esemény erőforrásba kerül. Milyen esemény volt eddig, ami erőforrásba került? Egyáltalán, milyen esemény volt eddig, ami nem titeket érintett egyedül? Mihez kellett erőforrás?
De te megokosítasz, hogy ez nyilvánvalóan tudható volt.
Higgadt vagyok, te viszont érdekesen érvelsz.

"Ertem, de en meg pont azt vitatom, hogy az emberek egyenlo feltetelekkel vagtak bele. Az egyeni versenyben, es ezt szerintem te is alairhatod, a hordad se pro se kontra nem szamit."

Na ez a legszebb.
Ugyanazt mondjuk ezek szerint, viszont én túlzok.
De igenis számít a hordám.
Mivel ha megszakadok sem terem annyi CSP-m, és nincs annyi bevételem, hogy a 2x10-ben meg tudjak jelenni érdemben, mivelhogy én elmaradott nem gondoltam előre ekkora erőforrás elvonósdira, maradna a horda.
De az sem marad.
Dátum: 2009.08.16. 16:30:23
Hát majd meglátjuk, hogy megjelenik-e másik relikvia a következő fázisban.
A random szerepét én akkor is túl nagynak találom a megszerzésükben, és mivel ez bőven erőforrás elvonó része az eventnek, azt meg nem tartom fairnek, hogy 50-szeres túlteljesítéssel kapja meg valaki ugyanazt, aminek a másik három után örül.
Ez a rész nem fog hat hétig tartani, hacsak nem manóval folytatódik is tovább a dolog, és ebből kiindulva az én 66. manónál kapásom soknak tűnik.
Így sem tudnánk pontosan, hogy ez mikor jár, legfeljebb ha manószámfüggő lenne.
Dátum: 2009.08.16. 16:11:12
A relikvia megléte abszolut randomkérdés, én pl csak a 66. csata után kaptam meg, van aki már pár után, van, aki még most sem szerintem. Túl nagy a random a megkapásában ahhoz, hogy felhasználató legyen jutalmazásra, bár nekem az ötleted tetszik, viszont akkor még időben kellett volna valahány manóhoz, vagy valamennyi töltéshez, vagy valami stabil dologhoz kötni a megkapását.
Nekem sem ér semmit, viszont cserébe szép nagy, randa és zöld.
Viszont van, mint egy érem, hogy részt vettem, és ennek önmagában örülök.

Én azok miatt aggódok inkább, akik túlvállalták magukat ezzel az eventtel, és esetleg sem horda, sem játékosszinten nem kerülnek az élmezőnybe.
Tényleg nagyon el kell találni a végét ennek a dolognak.

Gyerünk V3, mindjárt megvan.
Dátum: 2009.08.16. 15:23:07
Vagy hacsak nem gondoltam úgy, hogy egy üres szintnyi TP elég áldozat a hordám segítésére, és nem vettem érzékeny búcsút a manóktól.
Ha mindenki kap jutalmat, az jó.
Akkor már én is kapok.

Winnie, hát eléggé meg kéne csavarni, hogy ebből több örülő jöjjön ki, mint nem örülő.
De hátha sikerül.
Dátum: 2009.08.16. 14:45:20
Én már elértem a végét, mivel nincs még 400 CSP-m, csak arra, hogy azt oda vigyem, meg pluszban meg még valamiből menjek is.

Hogy te hol vagy tőle, azt neked kell tudnod.

Valóban, jutalmazva nem csak 20 ember lesz, hanem egy horda is.
Egy.
Dátum: 2009.08.16. 14:40:01
Mi lenne, ha egy gondolatot egyben idéznél?
Van tovább is.
Legközelebb szavakat vágsz össze?

" Ne essen félreértés, nem sajnálom a zafíroktól a játéklehetőséget, a nyerés lehetőségét sem.
Egyszerűen, én is akartam volna játszani.
Egyenlő feltételekkel, rajtam múló eredménnyel."

Edit:
Azt hiszem te sem írtál alá egy beleegyező nyilatkozatot a regisztrációdkor, hogy te sorsközösséget vállalsz az összes veled egy színben játszó játékossal, ahogyan azt sem tudhattad még akkor, hogy nem a te hordád fog-e túlnépesedni.
Ezt a te tehetsz a hordádról dolgot már aranyosan eljátszottuk egyszer, ha emlékszel, gyűlöletkor.
Te sem osztanád itt a roppant bölcs gondolataidat, ha nem a megfelelő hordában lennél, azt hiszem.
Viszont ahhoz képest, hogy jelenleg te vagy a TOP TOPja, a minőség, és te nyilvánvalóan tudtad előre, hogy ez erőforrást fog igényelni, valahogy sehol nem látlak, és eddig sem láttalak megjelenni a listán.
Lehet csak lemaradtam róla?
A lényeg éppan az egyenlő feltételekkel lett volna a mondandómban, és nem az, amit te összeollóztál.
Dátum: 2009.08.16. 11:00:13
Persze, hogy fordítva működik, ha azt látom, hogy 9600-ért 92-t tudok betölteni, míg a másik 2400-ért 100-at.

Nagyon csendben van V3.
Vagy nagyon jót kaptak, vagy siratókórus van, avagy csak beállt az egész, hogy nehogy a többi világ megtudja előre a végét.
Dátum: 2009.08.16. 10:53:21
20-as csapdakészítésnél állíthatsz külön csapdát olyan jószágnak, ami tetszik neked, azt nagyobb eséllyel fogod befogni.
Hátránya, hogy míg az be van állítva, másfajtát nem tudsz befogni.
Dátum: 2009.08.16. 10:32:40
70-68-65-ös szintűek.
a fentlévő gyémántok 63-58-51-50.

A betöltés TOP-ban pedig egyedül Ezüstszél viszi a kék lobogót, ott megint nem feltűnő a minőségetek.

Chehs adataiból az is látszott, hol hány fővel képviselteti magát melyik horda a TOP-on.
Akkor itt megint nem látom azt a minőségbeli különbözést.

Hát azt nem tudom megéri-e.
Nektek már valószínűleg igen.
Nekem meg az a valószínűbb, hogy nem, így le is álltam vele.
Így működik a demoralizálás.
Dátum: 2009.08.16. 10:04:21
2x10-be nem fér bele mindenki, aki játszik.
Én sem fértem bele, annál az egyszerű oknál fogva, hogy nem túlcsorgó CSP-ről kezdtem.
Egy ideig tudtam tartani a lépést, de mivel sem ismétlős küldetésem, sőt, épp akkor semmilyen küldetésbevételem (öt szintest csináltam) nem volt, kénytelen voltam az eleve nem túlcsorduló CSP-mből fedezni a belépéseket, a térkapus, és a portyás bevételeken túl.
Így aztán hamar forrás nélkül maradtam, és leszorultam a listától, holott minden bevételem arra áldoztam.

Hagyjuk már ezt a minőségilegi hülyeséget Solina, nem gondolod, hogy ez sértő lehet másokra?
Semmivel nem vagytok ti jobbak, mint más horda, a különbség annyi, hogy 100 szem meggybe kevesebb kukacos esik arányaiban, mint 700-ba.
De ez nem érdem, főleg meg nem a tietek, te sem tölttetsz ki IQ tesztet, mielőtt engedsz valakit zafírra regelni.

Mint mondtam, nyerjetek, nem zavar.
Az én, saját, egyéni játéklehetőségemmel nem vagyok elégedett ebben az eventben, és továbbra is a jelentkezéses alapú mellett tenném le a voksom.
Csakhogy nem kérdeznek, tehát így jártam.
Dátum: 2009.08.16. 07:51:57
A kezdőlépések könnyűségével vitába szállnék, semmire nincs "legalább 1, avagy 1 szinttel lejjebb" nevű bónusza, és mire egyáltalán átlátja normálisan a játékot, már sütheti is a bónuszát.
Mármint a gyémánt.

Ne essen félreértés, nem sajnálom a zafíroktól a játéklehetőséget, a nyerés lehetőségét sem.
Egyszerűen, én is akartam volna játszani.
Egyenlő feltételekkel, rajtam múló eredménnyel.
És nem fogadom el, hogy mert a gyémánt, meg a smaragd nem tesz semmit, mert tesz.

Ui:
Hajrá V3, lássuk már.
Vagy nem.
Dátum: 2009.08.15. 22:14:28
Általánosítok.
Hehe.
Hordaversenyben.

Korrekt.
Hordára bontva tényleg.
Nem korrekt, játékosra bontva.
És a horda nem játszik, mivelhogy olyan, hogy hordajáték nincs.
Csak játékosok.

Nyer egy horda, meg 20 játékos, amiből még a nyertes hordában is lesznek.

A legtöbben ezt választják, nem játszanak, tiszteltetik a fejlesztést, ami már sokadszorra a hordájuk miatt szívatja őket.

Köszönöm szépen a kimerítő magyarázatot, inkább minden világos, teneked van igazad, elmentem hamut szórni.
Dátum: 2009.08.15. 21:48:10
Te jóságos úristen.
Mi olyan iszonynehéz azon, hogy az én saját szemszögemet vetettem össze az ugyanakkora szintű zafíréval, lassan már akadémiai székfoglalót varázsoltok ide belőle.

Van még hetvennyolcezer dolog, amit bele lehet kavarni, nem mindenki minimállal megy, és satöbbi.

Egyszerűen nem motiváló az, hogy én megteszem, amit kell, és számítsak arra, hogy hiába teszem meg, csak annyira múlik rajtam, mintha egy másik horda egy tagjának negyede lennék.
És számítsak arra is, hogy ha én erőn felül teljesítek, de az én kis egynegyedem még mindig kevés lesz, akkor nem a másik háromnegyed fog rosszul kijönni a dologból, hanem én.


Egy negyedével tudjuk tölteni a zafírhoz képest a pilont, és nem vagyunk egynegyedre lemaradva, az meg semmiképpen nem állja meg a helyét, hogy a smaragd, meg a gyémánt összesen nem töltött annyit, mint a zafír maga.

És itt már tényleg befejeztem.
Dátum: 2009.08.15. 19:48:10
Kedves a pályaválasztási törődésed.

Neked viszont erősen ajánlom a politikusi pályát, remekül be tudod bizonyítani ugyanis, hogy én vagyok a hülye, ha nem csökkent a fizetésem, viszont nem futja kenyérre, és nem az árak tehetnek róla.

Ha nem fogod fel, hogy egynegyedet sem ér a gyémánt pilontöltése a zafíréhoz képest, ugyanakkora betöltésnél, és nem négyszerannyit töltött be, hogy lustadisznózhassa egyik a másik hordát, akkor így jártunk.

Részemről vége.