Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Úgy beszéltek erről a hatszáz CSP-ről, mintha ez lenne maga a világmegváltás, holott, ha jól tudom ez a dolog teljesen egyirányú, azaz egyszer lehet átváltani őskőre, vagy esetleg tévedek?

Ha csak bajnoki miatt rohangálna fel valaki három-négy szintet, az az ember nem tud játszani, fölösleges neveznie a bajnokságra, és ezt te is pontosan nagyon jól tudod, úgyhogy én meg arra szeretnék rávilágítani, hogy hagyjuk már ezeket az etetéseket.
Az már elmegy az ötös szintosztásnál.
Az alsó két szintnek egészen biztosan.
Miklós, ez az "idővel" viszont a mostani sikerélmények rovására megy.
A magas szintek speciális helyzete nem indokolja a középmezőny ezres létszámú kategóriáit.
Folyamatosan lehetne nézni a kategóriák várható létszámát, és csak ott beavatkozni, ahol szükséges, akár a nevezések lezárása után megállapítva hol van szükség összevonásra, vagy hol bontásra.
Itt nem fog mindenki nyerni valamit, aki indul, egyszál medál van kategóriánként, öt emberből is csak egy viheti el, meg ezerből is.

Mortimer, te már kész tényként kezeled ezt a dolgot a következő Bajnokságra?
Úgyis mind tudjuk, hogy az csak megtévesztés volt, de sajna beírtad az eredeti karid szintjét, ami árulkodó.
Dátum: 2009.12.10. 20:29:31
Folyamatosan sikerül vele a legnagyobb randomhatárt megfogni, de annyira nem erőltetem a dolgot.
Mindössze azért írtam már be, mert úgy látszik az is gond, ha nem sírunk, mert akkor biztos röhögünk.
OFF
Nocsak, most kinek a "farmjai" pontozgatnak?
(félreértés ne essék, nem rád gondolok CaveMan )
Igen, ezt piszoknehéz megérteni.
Azt meg főleg, hogy mostmá ne a legjobb nyerjen, hanem a második, aztán a harmadik, végül a kilencvenedik legjobb, ami aztán már minden lesz, csak éppen Bajnoki viadal nem.

Ha normális szinthatárok lennének, mi a fenének betonozódnának be?

Ha haladnak az is baj?

De tudod mit?

Legyen az, amit Bolsevik mondott, rendezzétek így a Bajnokságot, és legyen mellékesen Lúzer kupa is, ahol kolonctalanul indulhat mindenki, ugyanilyen kategóriákban, és a jutalom egy üres plecsni legyen.

És aztán majd eldől, hogy melyik plecsninek lesz nagyobb respektje.
Vagy el sem dől, mindenki elismeri, amelyiket kedve tartja.
Mégsem azon lobbizunk, hogy nah, jertek kicsik, játszunk szépen, legyen több kategória.
Hanem hogy aki kihasznált egy lehetőséget, és/vagy jó játékkal emelkedett ki, tőle vegyük el.
És ez az, ami elszomorító.

Fentebb Jerikonak:
Igen, van olyan is, már előrébb is írták.
Ha egy olyan jó játékosnak arra szűkült a játéka, hogy havi kettő percért játszik, én tőle sem irígylem a medált.
Két hónap alatt egy VF-es karakter az életben nem lép 12 szintet, hogy -6-ról +6-ra kerüljön veled, még ha állsz is.
Cirka 10 napontai szintlépéssel ez négy hónap, a játék majdnem egy negyede.
Ennyi kihagyás után már nem csak a VF-es ért utol, hanem az ultrás, a transzplantos, és a manakonstruált szövis is.
De ezt nehéz az ő rovásukra írni, lásd be.
Értem.
De az fair, hogy te azért nyerj ellenem a Bajnokságon, mert hamarabb hallottál a játékról?

Ismét mondom, a két kari között interakció soha nem lesz (a tudomány jelenlegi állása szerint), neked azokkal a 60-asokkal kell birkóznod, akik veled együtt jutottak a lehetőséghez, hogy VF-jük legyen.
És ezért sajna az akadémia.
És?
Aki 30-as szinten kifejleszti, annak kb. az életben köze nem lesz ahhoz, aki 60-on fejlesztette ki, a távolság köztük onnastól kezdve nem változik (legalábbis a VF számlájára írhatóan)

Kicsit részletezd már mi ebben a hülyeség.

Edit, rengeteg hiba.
De vegyük azt a lehetőséget, hogy nincs VF, és "A" játékos akkor is "B" játékossal kerül egy kategóriába, holott "B" 5-6-7 szinttel kisebb.

Ez mitől nem nonszensz, elárulná valaki?

És ez a működő gyakorlat, ami VF bejövés előtt lett kialakítva.

A VF legalább mindenkinek egyszerre vált lehetőséggé, kivéve akiknek még nem volt akadémiája.
(elég baj, hogy ott van)
Dátum: 2009.12.10. 06:41:08
Idézet: Mortimer - 2009.12.09. 10:54:01
Miklós, a küszöbértékekről annyit, hogy kiírtam nálunk szövetségi üzenőfalra a követelményed, miszerint a kalandszakértelmek szintje érje el a szint -40-et, és akkor nem kell kristálypontot költeni. Az első reakció az volt, hogy "Nem értem miért kell mindíg a szintet büntetni ebben a játékban. A pókok meg a VF-ek meg röhögnek"

Nem tudtam mivel érvelni ez ellen.


57-40=17

36. szintű zárnyitás próba: zárnyitás

Tényleg, olyan jókat nevetek, hogy csakúgy na.
Dátum: 2009.12.09. 22:50:52
Let, igen, Miklós tisztázta, de ötletelj csak, öröm téged olvasni.

Freez kolléga, ejj... bevallom, téged nem figyeltelek, de mindenképpen tartunk majd egy kisállatpikniket.

Miklós nem írta valóban a szintfüggetlenséget, másnak az ötlete volt, nem is Miklóssal írogattunk egymásnak.
Miklós, a TOPlista egy állapot és nem esemény.
Ha nekik az a játék, hogy havi kettő perc alatt megnézik azokat a csatákat, amiket még csak nem is ők, hanem a rendszer generált...
Én nem irígylem tőlük sem.

Ricardo, ezt mondtam én is.

Ha lenne más, amivel magának, és a szövinek is dicsőséget tudna szerezni egy erős karakter, akkor megoszlana ez a dolog, de nincs más, minden erős kari kénytelen erre kihegyeződni.
Caveman, az meg nem megoldás, hogy addig irtsuk a bajnokokat, míg mindenkinek nem jut medál, mert az a medál már semmit sem fog érni.
Gyíkkal értek egyet, az a vicc, hogy többszáz játékos vicceskedik egyszál medálért, és azon vitázunk, hogy hogyan is lehetne eltenni láb alól a legjobbakat.
Dátum: 2009.12.09. 21:43:25
Let, csak a te példádra hagyatkozva számoltam tovább, hogy nem mindegy egy PP-ből 300, vagy 3 PP-ből 300, úgyhogy konkrét számokat te írtál, nem én.

A LGY jutalommal sincs bajom, mindössze a szintfüggetlen barátságos támadhatóság (ez milyen hülye megfogalmazás) ötlete nem jön be egyáltalán, hátrébb leírt okoknál fogva.
Mortimer, most sem lehet megállni.
Csak lassabban felfelé jönni.
De ez messze nem a mondandóm lényege volt, sikerült elkapnod egy mellékszálat.
Dátum: 2009.12.09. 21:36:07
Igen, ez annyiszor több PP-be is kerülne nekem, a több LE kevesebb PP-ből ellenében.
Ez annyira nem jó biznisz Let, remélem erre nem akarsz rábeszélni.