Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.12.16. 07:31:26
A valamilyen korlátozást ott kéne kezdeni, hogy ne lehessen köréépíteni, magának a karakternek az önmaga által beépített LE alapján kellene járjon a szövibónusz, és nem alanyi jogon.
A kút nem mérvadó, immár ezres kúttal is vannak 7-8-as védőfallal ügyködö szövik.

De azért butaságot ne csináljunk már.
Nálatok pl hanyas szintű tárgyaknál jártok?

Mert mi sokkal kisebb szöviként, mint ti, az 50-es szintűeknél.

Vagyis 50-es szint alatt senki nem kaphatna belőle?
Három tag vinné az összeset?

És akik már a 70-es szintűeket verik?

Ezt max akkor lehetne megcsinálni, ha lennének visszahívható epikusok kisebb szintekkel, vagy felejtsd el a tagfelvételt.
Dátum: 2009.12.16. 07:12:53
És akkor azokkal mi legyen, akik sajátmagukat építették be, viszont a szövetségük már a kanyaron túl jár az epikveréssel?
Dátum: 2009.12.15. 13:20:26
Ööö...mondjuk onnan, hogy ezt maga a játék küldte?
Nekem nagyon úgy tűnik.
Ez előtt a globálisan lemarad elv előtt meg indulás óta értetlenül állok.
Egy egy évet betöltött, végtelenre tervezett játékban olyan, hogy globális erő, az nem enyhén képzavar.
Béla akkor beregel, körülnéz, meglátja Kócost, legyint, töröl. Vagy otthagyja a döglött karit.
No itt van gond a koncepcióval.
Hogy is van az? Egymilliárdnyi légy nem tévedhet?
Ha a játékosok 40 %-a úgy érzi, hogy dede, gáz van, és ezért vállalja inkább, hogy csigalassan fog tötymörögni szintben, akkor ott talán mégsem annyira motivált az a szintlépősdi, nem?

Szingu csak és kizárólag legelől megfelelő szaki, lejjebb éppen ellenkező hatást ér el a karakternél.
Persze, abszolut értékben erősödni fog, de kézzelfoghatóan, interakciók tekintetében, ami a valós környezetével lehetséges, mindenképp nő a vízfeje.

Tudom, hogy lerágott csont, de sajna míg semmi nincs rá kitalálva, addig mindig ide kanyarodunk vissza.
Nade Birka, folyamatosan azt csináljuk.
Azokat védjük be, akik nem hajlandóak tenni magukért, hanem kiharcolják, hogy tegyenek a másik ellen.
Ez most mitől lenne más?

A normál fejlődés is egy játékforma, ami megakadályozza a játék egysíkúsodását, mindenképp meg kellene őrizni.
És nem egy másik taktika rovására.
Akkor én is lassan, hogy esetleg el is olvasd, amit oda is írtam:
"Látom fordítva értelmeztem, sorry."

Aki beér VF zónába, kifejlesztheti ő maga is.

Ez a topic maga a portyareformról szólna, de van külön egy a normál fejlődés kecsegtetővé tételének is.
Amibe olyan remek érvek vannak, hogy nem kell aztat kecsegtetővé tenni, mert máris az.

Holott egyáltalán nem az, mutatja a 40 %-os VF.
Ha sikerülne tényleg hasznossá tenni, sokan elfelejtenék a VF-t, mert a legnagyobb hátránya az az előnye, lassú.

Ezen (is) kellene itt agyalni pl.

Nem láttam még olyat, hogy azt mondta volna VF-es, hogy nehogy adjanak valamit a nem VF-ezőknek, ami helyrebillenti azt a haladásformát is.
Ha te is begyújtod a VFrakétádat, a VF tetejéről elugrottat már felkészülten tudod fogadni.
De kb annyian fogják elfelejteni a VF-et, hogy elugorjanak, mint ahányan a legelején a szingut.
Minél nagyobb a holtsáv a még nem VF-ezők alja és a már VFezők teteje között, ez annál kevésbé valószínű.

Az egész nem lett volna ekkora mértékű, ha egy normálisabban belőtt támadhatósági szint kerül be, nem vált volna ennyire népszerűvé a VF.
De mivel egyre feljebb csak az vár, hogy még messzebbről üthetnek le, még nagyobb a bajnokság szintje, még brutálabb cuccokkal zúznak le, így nem csoda, ha ez ennyire elterjedt, a játékélményt keresi mindenki, és önző mód a sajátját.

Téma vissza:
Még most is azt mondom, VF ellen VF a védelem, TPtömés, köréépítés ellen pedig nincs egyelőre.

Edit:
Aki pontozgat, inkább érveljen.
Ricardo, picit sem más téma.
Ha te Miklós miatt töröltél, ők mit szóljanak, ha még csak nem is a JV, hanem egy sima mezei játékos, mint ő maga dönt arról, hogy hát te barátom túl erős vagy, nem engedem meg, hogy jól játssz, eldöntöm hol a helyed?

CaveMan, hihetetlen... a VF-es senkit a világon nem fog beérni, aki játszik.
egy harmad olyan lassan halad.
Ha a normál szintlépés öt nap, a VF-es 15.
A normál fejlődőt még akkor sem, ha az beáll egy hónapra, és aztán játszik tovább.

Edit:
Látom fordítva értelmeztem, sorry.
Ricardo, ez nem volt ám szép.
Te egy vacak tárgy lebutítása miatt törölsz, de jogot formálsz arra, hogy más játékát alapjaiban meghatározd?
Ejnye...

Birka, te is tudod, hogy ez ... inkább nem írom, gondold oda.

Beregel vakegér, majd biztos talál valakit, aki köréépít.
Engedj meg egy harsány nevetést erre a felvetésre.
Ő is TPtömhet, ergo ő sem fog játszani, mert az lesz a játékélmény, hogy mást ne hagyjon játszani, ergo neki fejlődnie sem kell.
Látod hova vezet ez a játék?
Szerintem igen.
CaveMan, úgy is dönthet, hogy ő nem akar védelmet feljeszteni, és mi az, hogy a többi rákényszeríti?
Sőt, úgy is, hogy ő csak tulajdonságozik, és őt ne kényszerítsék szakizásra.

A TPtömés, és a köréépítés ellen nincs védelem, nincs mit kifejleszteni, a VF ellen a VF a védelem.
Tévedés.
A VF személyes döntés kérdése, és mindenkinek elérhető (kivéve akadémia, nem győzőm sajnálni, hogy ott van)
A TP tömés és a köréépítés az új reges karaktereken kívül álló dolog.

Még csak nem is egy kategória, nemhogy ugyanaz.
Talán, vagy ha nincs észbekapás időben, akkor kipusztulás.
Ha a kivédésére nincs mód, akkor utóbbit látom valószínűnek, azért nem fognak fizetni a játékosok, hogy más játsszon az ő karijukkal, de azért sem, hogy eleve esélytelen pozícióból induljanak.

A másik játék most, egy évvel az azóta megszüntetett exploit óta is érzi az utóhatást, generációk maradtak ki egyszerűen.
Lassan kezd elmúlni, széthúzódnak az azóta indultak, ki-ki vérmérséklete szerint lép szintet, de ez az egyszem újítás majdnem berogyasztotta a játékot.
Nem ismerem a Fekete Ligát, valószínűleg nem egy pályán játszunk.

Valaha valahol egy másik topicban mondtam egy mesét egy másik játékról, ahol a piac bekerülésével és brutál exploitjával olyan karakterek születtek, amik kiirtották a játékba alig beregelt karikat.
Itt nem piac született.
Nem minden ugyanolyan, ott nem volt 15 %-os védelem, még védtelenebbek voltak az új játékosok.

És igen, ott is megszülettek válaszként a TPosztó karakterek, csakhogy ők már azokat is terrorizálták, akik sosem ártottak nekik, csak mert csak.
Kísérteties kezd lenni a hasonlóság.
Ebben azért nem értek veled teljesen egyet.

Az olyan emberek, akik egyszál buzogánnyal állnak 6-8-as szinten, abszolut nem fejlődve, illetve ahogy hátrébb olvastam, már olyanok is, akik csak kontinuumszűkítést fejlesztettek, mást se, hogy TPtömhessenek, nos ők nem játszanak.

Nekik az a játékélmény, hogy a másik se tudjon játszani, csak ahogy ők azt jónak látják, ami nonszensz.

És ez semmiképpen sem jó.

Ahogy a köréépített szövetségekben levő kisszintűek sem jók, mert a legkisebb eséllyel sem tudja felvenni velük a versenyt egy velük együtt kezdő.

Ezekkel a ferdülésekkel valamit kezdeni kellene.

Abban egyetértek, hogy több szövetségi tevékenység kellene, akár szöviszintű interakciók azonos hordán belül, viszont a kritikátlan létszámalapú hordaesemény (lásd Zarknod) nem túl szerencsés, mindenki választhassa meg kivel akar szövetkezni.
Dátum: 2009.12.14. 13:37:02
Idézet: Dozer - 2009.12.13. 11:05:19

Pl: Bejöttek a kalandok, szerintem sokan szívesen látnának az aukciós tételek között:
- A védelem itala mintájára kristályitalt (azaz 10 db kristályital csomagot)
- Pl. 5 vagy 10 %-kal nagyobb esély kalandok találására
- A lélekgyémántért vásárolható felszerelések, relikviák lélekgyémánt költsége feleződik

Illetve ha már van térkapunál hogy a felszerelésekez 3x-os aranydukátért lehet eladni, olyan miért nincs hogy a térkapus lények 2x-es lélekenergiát adnak? Vagy az túl nagy táp lenne??? Meglehet....

Vagy van olyan köpeny ami 2,5x megnöveli a segítségnyújtást ha jól emlékszem.. Olyan is lehetne ami pl: Ha olyat támadsz akin segítségnyújtás van, az csak fele mértékben érvényesül veled szemben...

Vagy aminek a varázslók nagyon örülnének szerintem: Fizikai elnyelésed duplán számít

Minden nap első belépésedkor kapsz 1 kiégett őskövet...

Vadászati időd felére csökken.. húú ez durva lenne

Minden nap kapsz 1 plusz cselekvéspontot

Minden nap kapsz egy portyapontot

Kínzókamrából bejövő LE-d duplán számít...

Állataid morálja fele sebességgel csökken...

Sebgyógyítás szakértelmed duplán számít...

Hordagyűlöleted duplán számít... (ááá nagyon erős relikvia )

Nem vihetnek el átokpiramisba...

Nem vihetnek el kínzókamrába...

Egészségedből adódó Ép növekedés 2x-es lesz??? (csak vicceltem )

Inkább leállok

Határ szinte a csillagos ég, új aukciós tételek kiírásához...


A kalandos relikötleteid nekem tetszenek, bár a kalandtalálósra már van LGY-s cucc is.

A térkapus kissé brutkóra sikerült, talán elég lenne annyi is, ha napi 2-3 lénnyel több jönne, nem?
Bár erős aukciós tárgyak is kellenek.

A vadászidő felező, végül is míg nincs sok belőle, nem gond, már így is két perc egy vadászat, ha rágyúr valaki, olyanmindegy, ha egy lesz.

Dupla kínzókamra is kissé túl erős, talán elég lenne ha felét adná pluszban.

A többi szerintem jó gondolat, hátha megtetszik illetékeseknek is.
Dátum: 2009.12.14. 10:47:04
Oké, akkor ugyanarról beszélünk.

Hát végülis... ha erre van igény, szerintem simán lehetne ilyen szaki.
Bár hogy mire lesz jó annak, aki így megy fel, az rejtély, de ha kifejleszti, biztosan van rá koncepciója is.
Dátum: 2009.12.14. 10:37:24
Mármint üres TP-ből adna annál többet, minél távolabb van valaki a TOP1-től?
Dátum: 2009.12.13. 10:53:50
Dozer, ezt legfeljebb választhatónak lehetne betenni a védelem italához, mert sokan szívesen adják érte azt az 5 PP-t, ami használhatatlan nekik.

Meszy ötlete is nagyon jó, felgyorsulna a tárgyak megjelenési ideje, nem lenne lehetőség "újratankolni" dukátból.

De új tárgyakra is lenne érdeklődés, azt hiszem.
Dátum: 2009.12.13. 10:33:24
Azt hiszem a türelem már ezen nem nagyon fog segíteni.
Minél több játékos van ismételhetősök közelében, a később odaérőknek annál esélytelenebb bármit megszerezni.

És ez a bármi lassan szó szerint értődő, lásd az egyik "favoritom", az egyszer használatos Isteni Ital, ami újfent 283 dukáton álldogál.

Szerintem is több tárgy kellene, legalább duplaennyi, hogy koptassa a felgyűlt dukátmennyiségeket.