Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Darah

Dátum: 2009.12.16. 16:53:06
Üdv!
Az soseis működött, de ha a PayPalra kattansz, ott simán lehet biztonsági kódos bankkártyával rendelni, én is ott szoktam.
Dátum: 2009.12.16. 14:14:06
Talán nem talált vissza a kérdéséhez.
Bár ez sem kérdés, összesen sincs a hozzászólásaiban kérdőjel .

Azért ezen a piramisjátékon még töprengek, hogyan is lehetne ráfogni.
Dátum: 2009.12.16. 13:56:49
Idézet: Colddream - 2009.12.10. 11:35:15
Hogy tudok a hordaparancsnoktól komolyabb küldetést felvenni!
12 szinten vagyok!


Azt hiszem ez lehet az.
Vagy nem.

Küldetést a küldetés menüben tudsz felvenni, háromból választhatod ki melyiket akarod megcsinálni.
Dátum: 2009.12.16. 13:26:20
Bizony nem, ő is egy remek példa erre, bár ő nem újrakezdő.
Dátum: 2009.12.16. 13:18:56
Maffia, használják ki, ha már ők megtanultak játszani, tegyék azt.
Senki nem akarja elvenni tőlük a lehetőséget, mivel tudják mit kell csinálni, csinálják.
Ywgarrd hátrébb azt bizonygatta, és szerintem igaza van, hogy ugyanezen játékosok hasonlóan jók lennének szövibónuszok, és ingyenepiktárgyak nélkül is.
Mert tesznek érte, ők maguk.

De kapják meg a szövibónuszt, epik tárgyat is, mindössze valamit tenni is kelljen nekik érte.
Mert most nem kell.

Edit:
Beépülni pedig már régesrég nem kell a régi karinak, azzal nő a kút, helyette megy a konstrukció.
Dátum: 2009.12.16. 12:44:40
A paraszt az már szépen megkérésnek számít?
Dátum: 2009.12.16. 12:34:15
Idézet: Jeriko - 2009.12.16. 10:50:15

- Epikus ütést megnehezíteném, de komolyan: ha az epikus ért sebzés 80%-át a tagság kevesebb, mint 20%-a okozza, akkor ez epikus regenerálódására adnék egy 3-as szorzót.


Ez mire lenne jó?
Dátum: 2009.12.16. 12:10:22
Egyáltalán nem alacsony.
egy 50-es tárgy 250000 építést feltételez, feltéve, hogy a tag maga nem tudja ütni az epikust.
Én ezer okot tudok rá, hogy ne én vigyem el a 2000 kincspontommal az 50 kincspontos elől a tárgyat, még akkor is, ha nem is vacak, elvégre szövetség vagyunk.
Például azt, hogy én ezer sebzésenként szerzek egy kincspontot, építés nélkül, míg neki 5K-t kell építenie érte.
Dátum: 2009.12.16. 11:43:55
Nem akarjuk szinthez kötni.
Én spec éppen az ellen beszélgetek itten, hogy bármi is a szinten múljon.

Ne múljon.
Múljon azon, mennyit épített be az a karakter.
Ő, és nem más.
Ha valóban beépít, kapjon 100-as cuccot, megdolgozott érte.

Ebből a szempontból Jeriko ötlete átgondolásra érdemes.
Dátum: 2009.12.16. 11:24:25
Igazándiból nem tudom ez mire válasz, de ez valószínűleg az én hibám.
Nem mondtam, hogy húderossz annak, aki üti az epiket, én is ütöm.
A diplomatánknak nem nagyon kell leveleznie, jönnek maguktól a jelentkezők, vagy nem jönnek, a fullház sosem volt a fő céljaink között, más szempontok számítanak.

Természetes, hogy ezzel könnyebb jó tagokat szereznetek, bár már az is kérdés mi a jó?
Nekünk is jó a jó pók kari is.
Dátum: 2009.12.16. 11:07:35
Mert ez nem igaz Ywgarrd.
Nekünk is vannak pókjaink, tárgyaik is, de építésük is.
Az ismeretségből extrafölénnyel van baj egyedül.
Dátum: 2009.12.16. 11:02:29
Jeriko, tetszik az összefoglalód, de a szöviátlag kincspontot brutálisan felnyomják azok, akik ütni tudják az epiket.
Főleg ha nem harácsolják be a kieső tárgyakat.
Egyszerűbb lenne a tárgy szintjével azonos mennyiségű minimumlicit.
Dátum: 2009.12.16. 10:28:37
Kethios, az akadémia szintfüggőségével ugyanaz a baj, mint a bónuszok szintfügővé tételével, azzal tolsz ki, aki kicsi, de épít, azzal szemben, aki szintén akkora, de építenek neki.

Valahol a kari által beépített LE és a szöviépületek értéke körül kell lennie a megoldásnak.
Dátum: 2009.12.16. 09:41:58
Maffia, ha a kari tesz érte, szerintem is járjon neki.
De az milyen már, hogy előzetes ismeretség nélkül hátrányból indulsz?
Jó, legyen előny az ismeretségből, építhessen a barát, de valamit azért kelljen már a kisebbnek is letennie az asztalra, nem?
Dátum: 2009.12.16. 09:16:25
Megnéztem nálunk egy kicsit.

353 varázspontja van, ez maxolt konstrukcióval 2942 LE napi konstrukció.
Ezért fel kell húznia a tanulását, a szakit legalább 25-re, és a turbót ötvenre.
Azért ezzel egy darabig lehetne az ötvenes cuccért konstruálgatni.
Dátum: 2009.12.16. 09:03:46
Azért lenne szükség arra, hogy a valós épületértékek adják meg a beépülés összegét.
És ki lehessen onnan esni, ha nem éri el valaki azt az összeget.
Itt azért az állandó épületnövekedést valamilyen hézaggal figyelembe kellene venni.
Akik máris benne vannak, azokkal már nem nagyon lehet mit kezdeni, de újak nem születnének, viszont mivel kis szintűek, az alapmágiájuk nagyon kicsi, fel kellene toszogatni a konstrukcióhoz, vagy azzal sem érnének sokat.

Vagy esetleg még lehetne olyan is, hogy akadémia nélküli szövetségben, illetve szövetség nélkül nem működnek az akadémiás szakik.

Ez csak egy hirtelen ötlet, nemám megdobálni.
Dátum: 2009.12.16. 08:45:53
Ez mekkora ötlet.
Grat.
Ez tényleg nagyon jó.

Az egyik felére.
A köréépítés azért még ott van.

Edit:
Ez az összeg mondjuk lehetne a tárgy szintjével megegyező mennyiségű alap kincspont.
Az 50-es tárgynál az már feltételez egy 250K-s építést.
Feltéve ugye, hogy ő maga nem tudja ütni az epiket.
Dátum: 2009.12.16. 08:24:09
Igen, az lenne, ha az összes építés adata mellett egy klasszisokkal nagyobb szám lenne.
Akkor megfizette volna a tárgyak árát, a saját karakterfejlődése árán.

Valahogyan a meglévő épületek valós értéke alapján kellene belőni az építést...

És amelyik kisebb kari azt megugorja, attól ne sajnáljuk már a jobb cuccot, vagy a jobb bónuszt.
Dátum: 2009.12.16. 08:10:17
Szerintem meg had kapjon.
De csak ha valóban beépítette magát a szövetségbe.
Minden nem a szövijében legnagyobb 10 %-ban lévőnek a "haverok" csapkodják ki az epik cuccot jelen állás szerint.

Kéne egy átfogó epik reform.
Csak valahogy feszt befullad a topicja.
Dátum: 2009.12.16. 07:54:57
Miklós fejlesztési terveiben nem igazán szimpi módon szerepelnek, mivel ő egyenlősdizni akar, bármennyit épített is be valaki, ugyanakkora szinten csak ugyanakkora bónuszok járnának mindenkinek, ami megint nem a tisztességesen építőknek lenne jó, hanem a köréépítetteknek, meg az özön apró szövinek.
Remélem ez még megbeszélésre kerül azért.
Vicces lenne, ha a másfél millát beépített 25-ösünktől hirtelen elvennék a szövibónusz egy részét például.
Vagy 400K-t kellene fizessen egy mégkisebb 6/6 tám/védért.
Ha kifizetik, kapjanak is valamit, aki nem, az meg ne.
Tudom, nem egyszerű.

A szint/2-es sem igazán jó 85-ös tárgyaknál már a 40-es sem kaphatna, és már pár helyen megbeszéltük, nem tudod magas szintűekkel feltölteni a szövit, mert magas szintűek nincsenek.
Lehet, hogy a szint/2 most még beleférne, de máris látszik, hogy azzal baj lesz, és legelőször nálatok, legnagyobbaknál.