Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - zoliman4

Oldal: 12
Dátum: 2014.12.06. 13:19:55
Köszönöm, így már működik a dolog!
Dátum: 2014.12.06. 12:46:15
A minap újraraktam a gépemet, mozilla fel, greeasemonkey is, de a scriptek valamiért nem működnek. Ezelőtt tökéletesen futott minden. Valakivel történt már hasonló?
Dátum: 2014.11.01. 13:47:59
Az szándékos hogy a szövetségi csatás ellenfeleket nem lehet kábítani?
Dátum: 2014.10.15. 21:53:27
Üdv! Azt szeretném megkérdezni, hogy hkk kódért csak az adott kiegészítőhöz tartozó relikviát lehet kérni vagy bármit lehet(familiáris, ajándék stb..)?
Dátum: 2014.08.22. 17:37:27
Köszönöm!
Dátum: 2014.08.22. 14:34:48
Sziasztok!

Az Idomíts be öt új állatot! küldetést meg lehet templomkristállyal is csinálni?
Dátum: 2014.07.17. 08:57:04
Sziasztok!

Nem tudna valaki segíteni abban, hogy a Megsemmisítő nyaklánc(+15 felejtés) miért nem ad felejtés szakértelmet? Alapból 0-ás, nem lehet hogy ez a baj? Előre is köszönöm!
Dátum: 2014.06.29. 09:44:54
Köszönöm. Csak azért gondoltam, mert a kábítós küldetést is így tudtam teljesíteni. Most rájöttem, hogy az volt a gond, hogy a karakterlapon még aktív volt az állat, de amikor a progi futtat egy csatát akkor nézi meg az állat morálját, és mivel már 21% alatt volt kivette a csatából.
Dátum: 2014.06.29. 09:11:51
Sebezz 50-et ellenfeled állatába varázslattal küldit csinálom, szikraeső varázslattal, ami elvileg 10% sebzés az ellenfél állatába.

Idomított állatod, Tunyacsáp, egy 81. szintű állat is részt vesz a csatában. Butcher idomított állata, Brutális Jelon, egy 15. szintű állat is részt vesz a csatában. Az ég is elsötétedik, ahogy egymásnak rontotok.
szikraeső varázslat repül ki kezedből. (-130 VP). 501 sebzést okoztál. Kritikus sebzés!
Butcher kezéből feléd süvít egy mentális robbanás. Futás közben szaltózol, hogy kikerüld a varázslatot. Csak 1 pontnyit sérültél.

Amint látjátok az állata nem sebződött, de a többi portyámnál is így volt. Nem tudom hogy van-e jelentősége, de szubplazmával támadok jóval kisebb karaktereket, hogy tuti betaláljak.
Dátum: 2014.06.11. 19:52:21
Üdv!

Ha úgy kémkedünk, hogy nem írjuk be a játékos nevét akkor ugyebár az előző karaktert kémleli le újra a rendszert. A gond viszont az, hogy ezt a templomos küldetésbe nem számolja be.
Dátum: 2014.05.16. 21:45:16
Na pontosan erről szól a dolog. Az ilyen übertápos játékosokat nem lehet sehogy se beérni. Leragadnak egy szinten és csak a bajnokinak élnek, ezért mondom, hogy maximalizálni kéne a medálok számát.
Dátum: 2014.05.16. 20:17:51
Persze lehet szkanderhez is hasonlítani a dolgot, de ha reálisak akarunk lenni, akkor inkább vegyünk alapul egy középkori csatát: ott felveszed a nehézpáncélodat és a pallosodat(mert kereskedelemre nyomtál rendesen), ráülsz a pacidra(mert ugye állatot is fejlesztettünk) és agyongázolod a feléd vasvillával bökdöső emberkét, mert ő buta volt és nem fejlesztette a szakértelmeit. Szóval csak nézőpont kérdése az egész. Azzal viszont talán mégis egyetértek, hogy a szövöttségi bónuszt le kéne venni bajnokinál, mert nem szép dolog azért csökkenteni az esélyét egy játékosnak, mert nem akar kilépni a kisebb szövetségéből és magára hagyni a játékostársait csak a bajnoki miatt.
Dátum: 2014.05.16. 19:39:29
Azért szerintem egy-két ember nem gondolja át a dolgokat. Mindenki induljon ugyanolyan felszereléssel? Mi van, ha valaki olyan taktikával játszik, hogy kritikus varázslattal sebez nagyot és ehhez IQ-s és taumaturgiás cuccok kellenek neki, vagy pont fordítva, közelharcos cuccok kellenek. Nem is beszélve arról, ha az egyik játékos a kereskedelemre gyúr rá a jobb cuccok érdekében az már kapásból hátrányban lenne azzal a játékossal szemben, aki kereskedelemre semmit nem rakott, hanem inkább TÖ-re vagy valami harci szakértelemre gyúrt. Állatok pedig nyugodtan maradhatnak bent, nincs senkitől megvonva az állatok fejlesztésének a joga. Erős szövetség? Szintén bárkinek megadatott, hogy erős szövetségbe lépjen be nuku LE ráfordítással, csak csatlakozni kell egy kisebb szövetséghez aminek nincs tudásfája és nyomni a kihívásokat, térkaput, jön a 2-300-as LE/TP a kapuból, ráadásul állatokat is lehet fejleszteni a bajnokihoz, az energiatéglákért járó építésből meg növekszik az összes építés a karakterlapon. Ezután már nincs más dolgunk, csak jelentkezni egy tápos szövetségbe aminek a lélekkútját meghaladja az építési összegünk és a lélekkutat se kell feltöltenünk. Sorolhatnám még a dolgokat, a lényeg az, hogy okosan kell játszani és akkor lesz lehetőség bajnoki medált szerezni. Olyan játékosok, meg ne is akarjanak medált szerezni, akik teszem azt negyvenes szinten spektrális manipuláció és visszafogott fejlődés nélkül járnak vadászni vagy ehhez hasonló szörnyűségeket követnek el.

DE! Abban teljesen egyetértek, hogy az olyan játékosoknak legyen esélyük akik keményen fejlesztették a karakterüket nincs semmi esélyük, mert folyton olyan karakterekkel kerülnek össze, akiknek vagy 10-20 bajnokijuk vannak és ténylegesen behozhatatlanok, mert csak térkapuval és Landragórral fejlődnek. Szerintem egyszerűen a fejlesztőknek csak annyi dolguk lenne, hogy maximalizálnák a megszerezhető medálok számát, teszem azt maximum=szint/5, mindkét medálra értve. Tehát egy 20-as szintű végzetúrnak maximum 4 bajnokija és 4 utolsó vérig medálja lehetne.
Sziasztok! Most csinálom a döntetlenes küldetést, aki becsatlakozna jöhet! Szerver: V1, név: Rogan, szint: 44, horda: gyémánt.
Dátum: 2013.10.24. 13:05:36
Kivégzés küldihez még jó módszer, hogy ha szubplazmával 10-es szintű karikat támadsz be.
Dátum: 2013.09.21. 18:54:12
Az energia biztos nullázódik, a tégláról nem tudok infót.
Dátum: 2013.09.21. 12:56:09
Ezen már túl vagyok, mondjuk a legtöbb dologra magamtól is rájöttem, de azért köszi!
Dátum: 2013.09.21. 11:19:21
Sziasztok!

Arról szeretnék kérdezni, hogy hogy lehet ütős karit összehozni? Sok hozzászólásban olvastam eddig, hogy jó pár játékos sokadjára kezdi újra a játékot, mert elrontotta a fejlesztést. Most az a tervem hogy 35 környékén megállok és elkezdem ütni az entitásokat, amíg meg nem lesznek a fontos tárgyak. közben persze nyomom a templomot, meg az eventeket, hogy meglegyenek a relikviák is. Most főleg azzon dilemmázok, hogy portyás vagy vadászós karim legyen. Melyik a jobb? Mondjuk ameddig nincs AF addig tökmindegy a térkifordító ital miatt, de utána melyiket érdemes? Tulajdonságokat hogy érdemes fejleszteni? Varázslós vagy harcos és melyiket milyen szakértelem és tulajdonságarányokkal? Még egy fontos kérdés: szóvettségváltásnál a kút automatikusan fel lesz töltve, ha az összes építésem az új szövetség kútja-1,2-őt meghaladja? Előre is köszönöm a válaszokat!
Dátum: 2013.08.13. 09:25:08
Valaki tudna segíteni? Egyik "ismerősöm" végzetkvízt (4.41) használ, de sajnos jó ideje egyik kérdésre se ad választ. Mindig azt írja ki, hogy válaszolj a kérdésre x másodperced van még. Mi lehet a hiba?
Dátum: 2013.07.02. 18:30:13
Hy!

A kvízolimpiánál a mostani kvíz eredményei szerepelnek vagy az az előttié? Csak mert 50/50-eset töltöttem és nincs ott a nevem, ráadásul ha jól számolom a kiértékelésre szánt két nap is letelt már.
Oldal: 12