Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mortal55

Dátum: 2019.02.13. 10:58:05
Nem kell becsokizni, nem fogják pár fanyalgás miatt kivenni, nem is szokásuk, ráadásul nem is kért ilyet senki, de azt hogy egy új eventet kicsit átdolgozzanak, annyit meg azért gondolom kérhetnek a fanyalgók.
Dátum: 2019.02.12. 07:26:21
Egy kis kiigazítás, ez pont egy olyan event amit a nagyobb karakterek sen tudnak végig vinni, elvégre nincsen vége. Itt maximum akkor van vége ha már nem bírja szuflával a karaktered, de akkor meg mondhatjuk hogy bárki végig bírja vinni.
Dátum: 2019.02.11. 22:07:33
"Viszont a szintek közötti feladatok némelyike olyan, amit lehetetlen megoldani..
Mert templomi feladatot kér / oldjak meg 1 feladatot, vagy vegyek át 1 zsák jutalmat/ miközben már végeztem a templommal, és napokat várok az újra..
Veremhez kapcsolódó feladatokat kaptam az event elején, miközben a vermet addigra rég végigvittem..
Vegyek ektoplazmáért... csakhogy nincs annyi ektoplazmám..
Győzzek le 1 idézett szörnyet.. csakhogy ehhez rohadt gyenge a karakterem..
Licitáljak aranydukátért... közben az aukciós-házban olyan magasak a licitek, hogy nem tudom túllicitálni.."

(ott az idézőjel, szóval nem nekem voltak gondjaim ezzekkel a feladatokkal.)
Dátum: 2019.02.11. 19:39:45
Az a poén, hogy újra megkörnyékezett a gondolat, hogy szabira tegyem pár hónapra a karakteremet, de amilyen mákom van vissza is térnék mire megint lenne torony. Most így az event után nem is magával az eventel van most bajom, hanem amíg tartott, addig sokan változtatni akartak rajta, így meg hogy vége, szinte egyedül maradtam. Már ott tartok, hogy ne is változtassanak semmit Miklósék, csak hogy amikor újra lesz torony event, akkor szana széllyel trollkodhassam azok panaszát, akik csak azután hajlandőak panaszkodni, miután elkezdőtött az event és már semmit sem lehet tenni. Ígyhát nem is magát a következő tornyot várom, hanem a következő torony alatti háborgást.
Dátum: 2019.02.11. 00:06:34
Én sem azt mondom hogy ne legyen több torony, csak eddig állítólag volt igény az újragondolására. Például lehetőség az állatokat ért sebzés csökkentésére, mondjuk egy új af ami százalékosan csökkenti az állatokat ért sebzést. A szintfeladatok újragondolása esetleg könnyebb feladatokkal bővítése hogy kissebb esélyen kapjanak bizonyos játékosok teljesíthetetlen feladatokat. A szintek szörnyeinek megtámadása kerüljön csp-be vagy pp-be persze a hárhozat vermében kapható le/tp arányban és az adott szörny szintjéhez mérve stb. Most hírtelen ennyi jutott eszembe ami szóbajött.
Dátum: 2019.02.10. 23:00:18
Ha jól látom, a torony event utáni tárgyalások arról, hogy milyen legyen a következő torony event, érdeklődés hiányában elmaradt. Sebaj meg is érdemeljük.
Dátum: 2019.02.07. 14:46:32
Hát sajnos esélyes hogy a héten már nem, vagyis esélyesebb hogy nem fogják a héten.
Dátum: 2019.02.07. 14:09:59
Az a baj hogy a véleményünk a kutyát sem érdekli, pláne hogy a verem pálcát amúgy sem akarják bőven osztogatni.
Dátum: 2019.02.06. 15:32:56
Amikor már csúcsra járatad magad, mikor egész nap egy szörnyet ütsz hogy a szerencsére várva, mivel másra nem számíthatsz léphess egy szintet, akkor szerintem egy kis kő és egy kis energia ott már nem sokat jelent pláne ha jön valaki (jogosan mert erősebb) az egész heti melódad letudja egy éjszaka alatt kamatostul. Szóval megint írom, van az a pont amikor már az idő és kő nem számít, minden karakternek megvan a határa, ki hamarabb ki később éri el, van aki tesz érte hogy elérje, van aki nem, de ez nem egy soha nem újrainduló végtelen kazamata, hogy majd idővel továbbjut az ember ha erősödik, mert nem tart addig, majd fél év múlva tovább jutok pár szintel mint most, de nem azért mert akkor többet kockulok majd mint most, hanem mert magasabb lesz a karakterem szintje és erősebb is lesz, ennyi, szint és erő számít abban hogy mi a tornyod aktuális vége, az energia csak arra kell hogy azt el is érd.
Dátum: 2019.02.06. 15:11:47
Nekem 159-es szintel elvileg 453-as szintű szörnyig sikerült egyedül eljutni azaz 151-es toronyszint, ha már eredményeket osztunk meg, csak kérdés hogy hogyan is jön ez a témához. Még egyszer írom, itt az erő és szint számít nem a kockulásra szánt idő, legalábbis ha nem közel azonos erejű játékosokról van szó.
Dátum: 2019.02.06. 14:52:13
Arról nem is beszélve ha leviszi a fél erődet és fél taudat de majdnem mindegy is mert el sem találod csak 50 alkalomból egyszer és már az állataid sem tudják megnyerni neked a harcot, akkor aztán mondhatja nekem bárki hogy csak többet kell eventezni. Nem az a bajom hogy nehéz az event, csak az hogy van aki azt állítja hogy az számit hogy ki tud többet a gép előtt ülni, mert ez max közel azonos erejű/szintű karaktereknél számít.
Dátum: 2019.02.06. 14:45:21
Akkor lehet nem egy eventről beszélünk, amikor 160 körüli karakerszinten ugyanaz a szörny ugyan azzal a felszereléssel van hogy 30-40k-val többet üt rám, vagy éppen csak pár 100 sebzéssel, vagy éppen elverem 20-30k-val, és megincsK hangsúlyozom, ugyan abban a felszerelésben.
Dátum: 2019.02.06. 13:41:00
Nem kell betojni, inkább jobban figyelni, Miklós jelezte hogy ha nem is lesz több ilyen event, a fétis akkor is megszerezhető lesz, szóval nem kell bosszankodni, az semmit sem old meg.
Dátum: 2019.02.06. 13:39:12
Tévedsz, nem az tudja csinálni aki sokat tud a gép előtt lenni, hanem aki erősebb/magasabb szintű a karaktere, mivel az sokkal könnyebben halad ráadásul sokkal később jön el az a rész amikor akár 5-10 alkalommal is neki kell menni egy szintnek. Sokáig top 3 voltam erre jött valaki aki erősebb és az utolsó 1-2 nap alatt behúzta, megérdemli mert jóval erősebb, csak ha még 3 hétig tart az event, akkor sem értem volna be. Tudom milyen egy olyan event amin csakis az aktív órák számítanak, na ez pont nem olyan.
Dátum: 2019.02.03. 21:03:53
Nállam 90 környékén kellett elkezdenem figyelni az elemeket és most a 143-adik szinten meg már úgy vagyok hogy olyan szórással sebzek rá, hogy van hogy nagyon elver, van hogy csak éppen, de olyan is hogy nagyon elverem, bár ez utóbbi már sokadikra jön össze.
Dátum: 2019.02.03. 14:14:00
Ez nem hiba, a kihívás torony szörnyeinek eleme független a felszerekéseik elemétől.

Kieg: Azóta felhívták rá a figyelmem hogy nem független, hanem csak a varázslat eleme számít.
Dátum: 2019.02.03. 14:04:02
Javaslom hogy olvasd vissza a topikot mert azzal hogy milyen nehéz, azzal ha jól emlékszem pont nem volt probléma.
Dátum: 2019.01.31. 19:35:25
Idézet: Fsanyi82 - 2018.07.18. 13:41:25
Az szándékos, hogy a kihívás tornya csatákért TP kapok de lé nem ?

Mert a nulla lé mellé Tp a semmire nem biztos, hogy olyan jó dolog , max a szinthuszároknak


Meg is találtam, csak itt még lélekenergia sem jött csak szimpla tp, reakciót nem kapott, mindenki elsiklott felette, még én is, de azért valami csak megmaradt belőle, csak kicsit gondolkozni kellett.
Dátum: 2019.01.31. 19:28:28
Így visszagondolva mintha már az első eventnél is írta volna valaki hogy jön le és tp is de nem biztos, na ennek utánnanézek gyorsan.
Dátum: 2019.01.31. 15:29:02
Pedig ad csak a csata végén nem írja ki, vsata előtt nézd meg hogy mennyi le és tp-d van majd csata után megint megnézed.