Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Nosferatu81

Oldal: 12
Dátum: 2009.03.30. 12:47:37
Köszönöm a segítséget...próbálkozom!
Dátum: 2009.03.30. 11:45:47
Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani,hogy hányas szinguláris ismeretek szint kell,hogy biztosan teljesíteni tudjam a "Szerezz egyetlen portyázásból legalább 30 tapasztalati pontot úgy, hogy te támadsz!"
Tapasztalatok?
Én próbáltam 6+6-al 4 szinttel feljebbit is,de nem jött össze a küldetés!:(
Köszönöm előre is a segítséget!
Dátum: 2009.03.09. 07:55:24
A gladiatus.hu-ra rendelte magának az őskövet a srác!
Ne küldje vissza senki az sms-t!!!
Kérem a Beholder csapatot azonnal feljelenteni az illetőt!
Dátum: 2009.03.02. 14:38:43
Tud valaki arról valamit,hogy a "Jegyzet" mint funkció bekerül-e a játékba?
Sok érdekes dolgot szívesen felirogatnék:)
Jó lenne ha lenne egy jegyezt menüpont
Dátum: 2009.02.27. 15:08:48
Azt szeretném kérdezni,hogy tud valaki valamit arról,hogy mikor lesz bevezetve az aukciós ház?
Tele vagyok csecse-becsékkel:)
És azt nekem honnét kéne tudnom,hogy szerepel már?
Több ezer kérdés lehet....ilyenkor az az opció jobban tetzsene,hogy ha azt írná ki a rendszer hogy "A kérdés már szerepel az adatbázisunkba,kérlek tegyél fel újat!"!
Ez azért humánusabb lenne!
Ki a főszereplője a Magnum P.I című sorozatnak?

Tom Selleck
Bruce Willis
Steven Seagal
Bruce Lee

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Na elmennek ám a síkporos.....

Ezekszerint a sok fantasy régényt író munkáira is csak egy réteg tud válaszolni és kapom az ilyen kérdéseket orba-szájva!
Az enyére meg google-ba beírja az ember és kidobja a választ!
No comment!
Dátum: 2009.02.20. 15:31:22
1 napig tart az egész és te semmilyen hátrányt nem szenvedsz belőle....igaz ő nyer LE-t te általad,de te ettől nem szerzel kevesebbet!
Perzse,ha jól tudom:)
Dátum: 2009.02.13. 13:17:03
Én már támadtalak:)
Nem jött össze eddig!
Dátum: 2009.02.13. 10:46:32
Mortimer,nekem magas a védekezésem 30-as szinten vagyok,traum is okés és vagy 30 csatából eddig 1 jött össze:(
Nagy szívás ez a küldi....
Van esetleg még egyéb tipped ami hasznomra válna ezzel kapcsolatban?
Köszi
Dátum: 2009.02.12. 14:54:54
Nem,erre nagyon odafigyeltem....a szövitársam is így járt,neki is ez a problémája,hiáynzik aza a 2 % nála is
Dátum: 2009.02.12. 14:22:38
Az hogy lehet,hogy minden szinten küdőttem a fertőzés ellen és 30-as szinten 40%-os a fertőzőttségem,holott 38%-nak kellene lennie???
Csak azt ne mondjátok,hogy nem mindig sikerül kűzdeni ellene!
Dátum: 2009.02.02. 11:16:00
Azt hallottam,hogy van egy link ahol meg lehet nézni az összes cuccot 100-as szintig...képekkel tulajdonságokkal,egyszóval mindennel!
Tud valaki valamit erről?
Köszi előre is.
Érdekes a focis kérdéseimre mind jó értékelést kaptam....szerintem hasonló kategória!
Ennyi erővel minden egyes különböző műfajú kérdésre csak egy réteg tud válaszolni helyesen!
Pl. a szerepjátékos kérdés...soha életemben nem játszottam papíron szerepjátékot és fogalmam sem volt,hogy ki mitudomén milyen király gyilkosa....
Milyen BMW autótípus nem létezik?

X3
X4
X5
X6

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

HÁT EZT VÉGKÉPP NEM ÉRTEM!EYG GOOGLE SEGÍTSÁGÁVEL 1 PERC ALATT MEGVAN A HELYES VÁLASZ...VICC AZ ÉRTÉKELÉS ÉS ELFOGADHATATLAN!
FŐLEG ANNAK TUDATÁBAN,HOGY OLYAN SZÉLSŐSÉGES KÉRDÉSEK VANNAK "FORGALOMBAN" AMIRE MÉG A GOOGLE IS CSAK "NÉZ"!
SZERINTEM EZ EGY EGYSZERŰ,KÖNNYEN MEGVÁLASZOLHATÓ KÉRDÉS VOLT!
LEGKÖZELEBB MAJD FELTESZEK EGY OLYAT,HOGY:

Melyik nem szín?
kék
piros
fekete
autó

ERRE TUTTI JÓ ÉRTÉKELÉST KAPNÉK!VICC AZ EGÉSZ....
Dátum: 2009.01.26. 15:27:34
Tudja valaki,hogy a Császár hányas szinten lesz elérhető?
Hallotam már 30-ast meg 35-öst is....
Köszönöm.
Dátum: 2009.01.05. 20:27:56
Kösz Serenity!
Ugye lehet 2 függőben lévő (nem értékelt) kvízkérdésem egyszerre?
Dátum: 2009.01.05. 20:18:02
Szia Miklós!

Azt kérdezném,hogy mi az oka annak,hogy 2 napja nem kapok értékelést a feltett kérdésemre?
Van esetleg valami probléma ezzel a funkcióval a játékban?
Köszi a választ!
Dátum: 2008.12.29. 22:28:37
Kedves Miklós!

Azt szeretném kérdezni,hogy megoldható lenne-e egy olyan fejlesztés,hogy ne az össze a karakternél lévő LE-t lehessen az állatunk "felvidítására" használni?!
Köszönöm előre is,ha lehetséges.
Dátum: 2008.12.19. 11:38:09
Ha portyázol akkor láthatod,hogy a kritikus üté bizony jóval többet sebez....nekem magas a szakértelme és még tudatturbót is használom!
Így egy csatán belül akár 3x 4x is ütök kritikus ütést aminek nagysága jóval meghaladja a normál ütés nagyságát!
Szerintem megéri fejleszteni!
Oldal: 12