Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ezüsthaju

Oldal: 1
Üdv!

No lássuk csak, fogadok, hogy a Knor miatt gondolod. Jól sejtem, hogy az ételízesítő ugrott be? Az Knorr!
Knor viszont van több is:
- Van ilyen nevű internetes közösségi oldal.
- Van ilyen utca.
- Van ilyen gépészeti tervezőiroda.
- Van ilyen nevű újságíró.
- Van ilyen nevű gyógyszeripari fejlesztőmérnök, de még sorolhatnám... Lehet, nem csak a Maxel-re lehetett volna rákeresni? Lehet, hogy amit a Google nem dob ki 1 percen belül az még attól van?
A problémám nem az volt, hogy nem fogadta el, hanem az, hogy annyit nem bír megtenni, hogy belekattint a helyesírási hiba pontba. Egyébként tudd, hogy karakteresen másoltam be a cég nevét, azaz a feliratot a lemezről. Tehát vagy a lemezen is rosszul van, (kis eséllyel) vagy egyesek nem tudják, hogy ilyen gyártó is van.
Üdv!

Érdekelne ezzel mi volt a baj, ugyanis indoklás az nem volt mellette. Pedig illene, ha már valaki azt mondja, hogy rossz, legalább legyen olyan szíves és jelezze, miért.

Melyik cég nem gyárt DVD-t?

Fujifilm.
Maxel.
TDK.
KNOR.*
Dátum: 2009.02.18. 06:50:46
Üdv!

A mienk meg átlátszó műanyagból. Szeretném látni, ahogy a kérdés feltevője elfogyasztja, ha már szerinte ehető.
Dátum: 2009.02.18. 05:49:07
Üdv Mindenkinek!
Avagy Kellemes Aktuális Napszakot!

Ehhez a kvíz-kérdéshez volt "szerencsém":

Melyik tököt nem lehet megenni?
Dísztök
Sütőtök
Lopótök
Csütörtök*

Felhívnám a kedves érintettek figyelmét, hogy lopótöknek hívják azt az eszközt is, amivel a bort a hordóból kiszívják, ha kisebb mennyiséget szeretnének abból kinyerni. A név az alaki hasonlóságból ered, nevezetesen a lopótök nevezetű növényre nézve nagyon hasonló az alakja. Lehet, hogy a kérdés így nézve nem a legjobb?

Tisztelettel: Ezüsthaju Akácméz
Dátum: 2009.01.19. 11:56:37
Üdv!

Nekem az egyénileg-, illetve szövetségen belül fejleszthetö spec. dolgok hiányoznak. Mindenkinek egyforma épületei vannak, mindenki egyforma képpességekkel rendelkezik, sehol semmi egyéni, kivéve a karakterek képét. No ez az ami nem az igazi. S az se lenne hátrány, ha legalább a klánbélijével összefutna az ember, akarom mondani galekti. De még ez se. Az meg, hogy más klánbélit esetleg meglát? Esélytelen? Pedig nem lenne nagy kunszt.

Tisztelettel: Ezüszhaju Akácméz
Dátum: 2009.01.19. 08:23:04
Üdv!

Én is beszálnék.
Pénz: Mit szólnátok az alábbihoz?
- Az aprópénz lehetne az arany, lévén értéktelen mert puha, mert nehéz, mert sok van belőlle, és nem igazán van mire használni.
- 2. Pénzforma lehetne a réz, ami már többet ér. Válthatnánk 1 a 100-hoz.
- 3. pénzforma lehetne az Ezüst, a legértékesebb fém, lévén minden mágikus tárgy alapja, s mint ilyen igen keresett, főként a mágusok körében. 100 réz, egy ezüst.
- 4. pénzforma pedig lehetne a kagyló, ami az ezüstnél is többet ér, lévén szép, s lévén ritka, hisz errefelé több a sivatag, mint a tenger. 100 ezüst egy kagyló.
No mit szóltok?

T: Ezüsthaju Akácméz
Dátum: 2009.01.13. 18:00:30
Üdv!

Ez biztosan nem így van. Már akkor ott volt a lapon, amikor végre aktiválódott a karakterem. Szóval az nem megjelenős menüpont.
Lehet azért, hogy az ember előrre el tudja olvasni, mire számítson.

Tisztelettel: Ezüsthaju Akácmáz
Dátum: 2009.01.13. 17:50:28
Helyes a feltételezésem, hogy eme nyálkás zöld szörnyeteg a béka?
Dátum: 2009.01.13. 17:36:43
Nem az amerikai rendszerrel kérkedek, hanem azt minősítem, azaz nem is én, minősíti ő saját magát, aki azt se tudja hogy I. Istvánnak eredetileg Vajk volt a neve.
Dátum: 2009.01.13. 16:55:27
Üdv!

Nézd, lehet hogy itt az U.S.A.-ban születtem és itt is élek, és az is igaz, hogy magyar lévén magyar iskolában tanultam, lévén anyai ágon az vagyok, de az, hogy államalpító Szent avagy I. István ki volt, és mit is csinált, az még itt is álltalános iskolai tananyag. Ha ott nem, akkor őszinte részvétem azoknak akik ennyire nem képpesek tanulni. Vagy a méltán híres magyar oktatás színvonalal sülyedt ekkorát?

Teljes Tisztelettel: Ezüsthaju Akácméz
Dátum: 2009.01.13. 06:00:30
Üdv Mindenkinek!

A minap ezt a kvzkérdést tettem fel:

Mikor van Vajk névnapja?

December 12.
Június 04.
Augusztus 20.*
Március 11.

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Meg tudná valaki mondani, hogy mi alapján? Talán azért mert az elbíráló annyira primitív, hogy nem tudja azt sem, hogy állaamalpító Szent István eredeti neve Vajk, vagy csak azért mert annyi esze sincs, hogy tudja hogy ez AUGUSZTUS 20-ra esik? Vagy lexikális tudás kinyitni egy naptárt is?

Teljes Tisztelettel: Ezüsthaju Akácméz
Üdv!

Csatlakozom a fentebb szólókhoz, lásd Thyrly és Arrakys, azzal a kiegészítéssel, hogy pp költség= szitkülömbség, ha kissebbet támad.
Dátum: 2008.12.24. 03:51:51
A kérdés már önmagában is rosz. Mert nagy kérdés, hogy melyik rajzfilmben. Hidd el, nem csak 1 rókás rajzfilm van.

T: Ezüsthaju Akácméz
Dátum: 2008.12.24. 03:42:39
Üdv!

Lesz? Ez már biztos? Már épül? Be is fejezik?
Dátum: 2008.12.24. 03:35:24
Neked teljesen igazad van, valóban így is hívták/hívják az elefántcsontot, de ténylegesen van egy ilyen ötvözet is. Bármelyik kicsit magára valamit is adó ékszerész kirakatában láthasz ilyet
Ennek ellenére az utcai szleng a kokaint is emlegeti így, szóval itt inkább az a kérdés, hogy melyik nem fehér arany. Bár akkor is rossz a kérdés, mert 2 megoldás jó, 2 meg rossz.

T: Ezüsthaju Akácméz
Dátum: 2008.12.23. 08:47:16
Etz a kérdést kaptam.

Kik az Őshangyák ellenségei?

Xenok
Manók
Quwargok
Galetkik

Ez mi, játékból való? És kik azok a Qwargok? Mert a többit még értem valahogy. Vagy legalábbis következtetek. Egyesek szerint ez HKK-s, mások szerint TF-es kérdés. Min ez a két rövidítés, felvilágosítana valaki?
Egyesek szerint a TF a Testnevelési Főiskola lehet. Jajj!
Dátum: 2008.12.21. 06:18:54
Szerintem azon tisztelt válaszoló, aki Arrakysnak azt választolta hogy jöhet a foci mert ő európai nem vett mindent6 figyelembe.
1, A nők többsége nem szereti, ez már kapásból sok ellenvélemény.
2, A férfiak jórésze se, ha igazak a statisttikák.
3, Azért mert a válaszoló európai, sokkal többen nem.
4, Az hogy valaki tud magyarul, attol élhet a Föld bármely pontján, és spec. U.S.A.-ban. Hogy hol, nem mondom meg, senkinek semmi köze hozzá.

Én is rühellem a focit, ha meg nem sértelek.
Szóval szerintem minden olyan ember mevében aki nem szereti, "Le a focival", vagy kérdezzen az illető olyat, amit nem cdak egy drukker tudhat.

A Gogl használata egy kvizben szerintem tisztességtelen

Ezüsthajú Akácméz
Dátum: 2008.12.21. 06:02:44
Semmien Gofg-szerü-nevü barátom nincs, a barátnöimet is meg szoktam válogatni. Egy Wiki-t se az! Szégyen egy ilyen kérdést feltenni!

Ezüsthajú Akácméz
Oldal: 1