Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kissolyom

Dátum: 2009.03.16. 08:24:59
Hibásan tette fel a kérdést ezekkel a válaszokkal a következő lett volna: Hány féle tulajdonság közül választhatsz ki egyet amire specializálódsz? Vagy valami hasonló de amúgy is rossz, hiszen egy alacsonyabb szinten levő játékos honnan is tudhatná?
Sziasztok az alábbi karaktert találtam : TF 03 251 a karaktere leírása a következő: egy buzi seggfej nagyképü paraszt vagyok remélem ezér is kapok LE-t Szerintem azért megérne egy figyelmeztetést nekem spec nagyon sérti a szemem.
Dátum: 2009.03.16. 06:39:01
MELYIK MEGYE SZÉKHELYE KAPOSVÁR?
TOLNA
SOMOGY
VAS
BARANYA

Nem vagyok süket, VAGY MÉGIS?
Figyu szerintem pár embernek akit most itt látsz olvasd el az aláírását egy dolgot jelent azért mert mások hülyék ne légy már az. Inkább legyen speciális egy kérdés mint primitív legalábbis az én meglátásom szerint. De ha olvasgatsz és látod az érdekes kérdéseket a kvízben (nem csak a rosszakat) akkor szerintem hamar lehet találni olyan kérdést amit el is fognak fogadni. Persze még mindig ott van az a kis százalék, hogy speciális de mint mondtam még mindig inkább az.
Igen ebben igazad van nekem most 3kérdésem súrolja a határt éppen. De tudod mit inkább felteszek egy olyan kérdést ami érdekes és akár tanulni is lehet belőle bár lehet, hogy később kiveszik mert nem tudják mint, hogy kapásból elutasítsák akármiért is. Nekem is van pár törölt kérdésem még a régi időkből mielőtt idejöttem
Másold be a kérdéseidet és megpróbáljuk elmondani, hogy miért lettek rosszak. Egyébként nem ettől a funkciótól függ, hogy többször kapsz rossz értékelést hanem attól, hogy szerencsére egyre többen munkálkodunk azon, hogy ne maradhassanak benn primitív illetve hibás kérdések.

Egyébként szerintem szerencsés vagy, hogy helyesírással kaptad vissza mert a Döme miatt én rossznak értékeltem volna. MIért nem lehetett még egy istenséget kitalálni?
Akkor tegyél te is ellene, hogy ne maradhassanak benn. Ennyi
Na látod ezt például írhatod a kvíz 3 topikba és garantáltan törlésre kerül
Dátum: 2009.03.14. 12:07:00
Adhatsz-e állatodra felszerelést?
Igen, lehet vásárólni a lélekkufárnál kiégett őskőért.
Nem, nincs ilyen lehetőség.
Igen, lehet vásárólni a lélekkufárnál őskőért.
Igen, lehet vásárólni a lélekkufárnál lélekenergiáért.


Maradjunk abba, hogy vásárolni
Dátum: 2009.03.14. 07:02:46
Mit jelent az egyiptomi mitológiai lény Ammut neve?
Pusztító
Felfaló
Hullafaló
Úrnő

Több helyen is megnéztem és halottfaló és felfaló néven is emlegetik.
Tudod van egy olyan lehetőség, hogy felveszed a fele LE-t és futsz Így nem kell kérdést sem feltenned
Akkor ne hari, hogy én a barátaimmal magyarul beszélgetek és nem pedig angolul mondjuk amikor játszunk szóval még sosem hallottam angolul és aki csak néha-néha dartsozik azok közül sokan nem tudják. Szóval ennyit erről a témáról azt hiszem jól körbejártuk
A foci az csak tudod már rengeteg kérdés van benn ebben a témában és szerintem nem is igazán lehet már olyat feltenni ami érdekes is és megválaszolható is egy nem fanatikus emberkének.
A végzetúrról pedig annyit, hogy legjobb tudomásom szerint csak olyan kérdést tehetsz fel amit egy 1-es szintű, nem szövetségben lévő emberke is megtud válaszolni illetve ami benne van a játékleírásban és szerintem ezek a kérdések már ötvenszer körbejárva megvannak.
Tudod ha így írod akkor talán még az ilyen egyszerű emberek is megértik mint én
Dátum: 2009.03.13. 20:26:30
Szia! Ahogy elkezdődik holnap akkor tudsz rá jelentkezni addig nincs ott pl jelentkezés gomb vagy ilyesmi.
Egyébként szoktam darts-ozni csak hobby szinten de fogalmam sincs mi az a dubelout szóval az átlagember nem tudja, és valószínűleg nem is érdekli azért valljuk be nem tömegsport.
Szerintem csak pár hozzászólást kéne visszaolvasni(nem olyan nehéz ám) és akkor választ is kaphatnátok ezekre a kérdésekre. Ha olyan kérdést találsz ami nem felel meg szerinted a kvíz szabályainak akkor másold át a kvíz 3 topikba és az illetékesek eldöntik, hogy igazad van e és akkor törlik vagy nincs és akkor megtudod, hogy az miért volt esetleg jó kérdés.
bocsánat kettes szintet akartam írni de a többi áll.


Látjátok, hogy nekem már mióta a 208-ik a hozzászólásom
Hát ne haragudj meg, de ha csak egy cseppet gondolkoznál akkor nem mondanál ilyeneket és én is ilyen értékelést adtam volna ugyanis szerinted egy kezdő játékos ugyan honnan tudná ezt a válasz?? 12-es szintig maximum az ujjacskádból szophatod ki a választ.
Dátum: 2009.03.13. 12:31:25
Melyik eggyüttes Amerika egyik leghíresebb punk-rock bandája?
Tokió Hotel
Metallica
Green Day
Rammstein

együttes

Melyik nem Amerikai?
Dodge
McDonald's
Panasonic
Coca-Cola

Jó, és ez most miért is fontos?

Mit jelent a placebó?
hatóanyag nélküli tabletta
nagy kiterjedésű fennsík
kör alakú vásártér
magasles

placebó
hatástalan; hatóanyagot nem tartalmazó (tehát nem csak tabletta)