Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kissolyom

Dátum: 2009.03.01. 07:34:03
Hány része van a Télapu című filmnek?
2
3
1
4

Most még igen..

hány lába van egy pár póknak?
8
6
16
néha 7

Hány

Mi volt Franciaországban a hivatalos fizetőeszköz az Euró bevezetése előtt?
Font
Frank
Franciaországban nincs is Euró
Dollár

Kár a harmadik válaszért

Milyen féle szavanna tipusok vannak?(több féle van).
erdős szavanna,erdős füves szavana,füves szavanna
mi az a szavanna?
erdős szavanna,füves szavanna
erdős,cserjés,

Helyesírás, és az amúgy egész jó kérdést jól elcsapta a végén úgy látom valamit még akart írni legalábbis a vesszőből itélve.

Mi az Európa "kék banánja"?
Nem tudom
Az EU gyümölcse
Az EU legfejlettebb iparvidéke
Egy ritka betegség

Én a nem tudom-ot jelöltem mivel nem tudom tehát nekem ez a helyes válasz de nem az volt
Dátum: 2009.02.28. 18:41:12
Én nem vitattam, hogy jó és el is fogom olvasni amint valaki elmeséli, hogy merre találom meg De tényleg mindhárom világon szövetségben vagyok és mondhatom, hogy egy-két embert kivéve nem olvassák a fórumot.

"közben megtaláltam önerőből úgyhogy mentem olvasni
Dátum: 2009.02.28. 18:09:50
Mi a kedvenc itala a Napkapu vezetőjének, Khettynek, akiről a Végzetúr fórum azonos című ("Napkapu") topicjában is olvashatsz?
konyak
tea
fehérbor
kávé

Én fórumozok, de még nem olvastam és szerintem elég sokan nem olvassák a fórumot.

Milyen tulajdonban van a Ferencvárosi TC?
angol
svajc
orosz
magyar

Nahh ez spec az biztos.

Melyik a védett virág?
Hóvirág
Kardvirág
Árvácska
Ibolya

Ilyen kérdés már van más formában.
Dátum: 2009.02.28. 18:00:51
Ha a Harry-s kérdések engedve vannak ahogy már le lett írva, hogy igen mert elég népszerűek akkor ez bizony egy alap kérdés ennél egyszerűbbet belőle nemigen lehet kérdezni
Dátum: 2009.02.28. 13:46:51
De akkor is marad két válasz mert a halálos fegyver egyik részében sem játszott legalább tudomásom szerint, vagy nagyon eldugták
Dátum: 2009.02.28. 11:34:02
Igen szerintem mindenkinél szétcsúszott és azt hiszem én okoztam egy bemásolással bocsánat érte
Dátum: 2009.02.28. 10:28:52
Van-e olyan menüpont a végzetúrba hogy "alvilág"?
nincsen
van, 2 féle
van, 3 féle
van, csak 1 féle

és ha lesz?

Mi a Titan Quest kiegészítőjének az eredeti neve?
Expansion Set
Immortal Throne
Immortal King
Conquest

Mi? Hmm?

Hány őskövet kapsz a karácsonyi kérdőív kitöltéséért?
15
5
10
20

Szerintetek? Aki később kezdett játszani? Mondjuk én karácsonykor kezdtem pont de nem emlékszem persze ettől lehet, csak valószínűleg elsiklottam felette akkor még.
Dátum: 2009.02.28. 08:38:33
Ezen már csak nem veszünk össze
Dátum: 2009.02.28. 07:20:42
Még egy bár nem másoltam ki, de úgy hangzott a kérdés, hogy hány hengeres motorokat használnak jelenleg a Forma 1-ben? Jelenleg? Ez azért elég tág fogalom egy évszám elfért volna szerintem.
Idézet: Mohonc - 2009.02.28. 06:48:41
Mi a teendő, ha egy kérdést visszadobnak, mert helyesírási hibát tartalmaz, de valójában nincs benne?
Gyanítom az értékelőnek voltak ezzel problémái.
Kösz!


Másold ide és akkor kiderül volt e benne vagy nem
Dátum: 2009.02.28. 05:57:27
Melyik az a labdajáték, amelyben a magyar bajnokságot a Veszprém és a Szeged uralja.
Labdarúgás
Női kézilabda
Férfi kosárlabda
Férfi kézilabda

Most még de mi van ha idén már több sportágban is győznek


Melyik nem egy Metallica szám?
One
Nothing Else Matters
Gyere vissza hozzám (...sukár roma lány)
Master of Puppets

Törlés


Mi a "Lucifer" név jelentése?
Főördög
Szélszülött
Második Angyal
Fényhozó

Ezt a kérdést egy kvízolimpián belül kétszer kaptam meg más-más válaszlehetőségekkel.

Melyik épület ad további férőhelyeket a szövetségi tagoknak?
Őrtorony
Barakk
Palota
Lélekkút

Aki meg nincs szöviben így járt ugye?

Mikor kezdődik az iskola?
október 23
szeptember 1
szeptember 4
augusztus 1

És ha hétvége? Ha már ezt kérdezte elég lett volna csak a hónap.
Dátum: 2009.02.27. 17:01:45
Mégegyszer köszönöm akkor itt volt a baj, mert én az eddigi csatáimból néztem ki, így csak a karakterlapját láttam. Mindegy a küldetéshez jó volt így is beleszámolta.
Dátum: 2009.02.27. 16:58:36
Köszönöm. Ezt észre kellett volna vennem? Mármint írják valahol? Vagy ez az így jártam kategória?
Dátum: 2009.02.27. 16:53:46
Sziasztok lenne egy kérdésem, még ilyennel nem találkoztam ez mikor és miért van? Nem utalt semmi arra, és ugyebár sokszor van olyan, hogy ájultan esik össze az ellenfél stb de ezzel a verzióval még nem találkoztam és ha lehet szeretném elkerülni

Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Idomított állatod, , egy 5. szintű zertax is részt vesz a csatában. Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Good egy energialövedék igéjét idézi fejedre. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 10 pontnyit sérültél.
Futás közben egy méregfelhő igéjét mormolod. (-20 VP). 48 sebzést okoztál. A varázslat hatással van az ellenfeledre: -3 Erő.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Good egy alsó támadást indít. 21 életpontot vesztettél.
Egy gyors csel után a csiszolt vérfarkas agyarral Good védtelen felsőtestére támadsz. 30 pontnyit sebeztél. Zertax is támad. 2 életpontot sebzett
Good rád veti magát, az Yssuf tőrével sebezhető pontot keres. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Good 21 pontnyit sérült. Zertax is ellenfeledre veti magát. Mellé!
Good lesújt rád az Yssuf tőrével. Melléütött!
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Ellenfeled kivédte a csapást. Zertax az oldaladon harcol. Nem talált.
A csatában összesen 101 sebzést okoztál, és 31 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, de ellenfeled túl gyenge volt, nem kapsz sem lélekenergiát, sem tapasztalati pontot.
Dátum: 2009.02.27. 16:38:49
Idézet: Zoltanszon - 2009.02.27. 15:42:39
Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.27. 15:18:22

a kozel sört milyen állattal reklámozzák?
elefánt
zsiráf
birka-kos
majom

Alkohol, reklám, helyesírás... törölhető
Pláne, ha azt is hozzávesszük, hogy a kozel jelentése bakkecske


Egyébként úgy is szól a reklám, hogy meeekszereted e cseh remeket csak, hogy fitogtassam a tévéstudásom Szóval emberünkre ráférne egy falusi turizmus

A forma1-re meg muszáj reagálnom : Nem
Dátum: 2009.02.27. 15:22:03
Idézet: Flasi - 2009.02.27. 15:16:13
Mikor dőlt el a 2008. évi F1-es világbajnokság?

az utolsó futam utolsó körében
3 futammal a vége előtt
4 futammal a vége előtt
1 futammal a vége előtt

Ez se spec túlzottan. Bár most még meg lehet találni, na de 2-3 év múlva?

Ma ilyen F1 nap van:

Hányszor lett Formula 1-es világbajnok Fernando Alonso?

2
1
3
6

Már nem versenyez? Pedig 2006 ő volt a legfiatalabb a Wiki szerint. Na de 2 év nagy idő.


Bár én imádom és eddig az összes Forma 1-es kérdésre tudtam a választ, de tényleg az első nagyon speciális mert az idei év után már nem hiszem, hogy bárki is fog emlékezni rá. A második meg már talán idén érvényét veszti(bár kétlem hihi ). Nem baj legközelebb megkérdezem, hogy melyik kanyarnál nyert Csak azt nem tudom ezeket ki fogadja el gondolkozás nélkül? Néha úgy megnézném.
Az még eszembe jutott, hogy ha nem lenne olyan, hogy speciális akkor szerintem csak a fennt említett fajta kérdésekből állna a kvíz. Valahogy szűrni kell ez tény, hiszen bárhogy is van forrásuk csak most eszembe jutott legalább 20olyan kérdés amit ha nem tudsz 5perc alatt sehogy nem tudnád megtalálni pedig hidd el van forrása tényleg
Nézd ha ezt vesszük mindennek (egy-két kivétellel) van forrása ahogy előttem leírták. Vannak szabályok a kvízírásra amit sokan nem tudnak illetve nem is érdekli őket sajnos. De ha az ember odafigyel esetleg olvasgatja az itt leírtakat akkor egész egyszerű jó kérdést feltenni. Persze így is bele lehet futni egy olyan időszakba amikor olyanok értékelik akik bármilyen jó a kérdésed nem fogják elfogadni. Amikor elkezdtem ide írogatni akkor én is belefutottam egy-két olyan dologba amit nem értettem, hogy miért nem fogadtak el viszont azt hiszem, hogy mára már pontosan tudnám, ha nem fogadnák el a kérdésem miért lenne mert utánanéztem, hogy mik azok amiket és ahogyan megfogalmazva nagyobb eséllyel fogadnak el az emberek. Ma mindhárom világon tettem fel kérdést és mind el lett fogadva (és itt bontunk pezsit ). Eddig amit itt olvastam azért 90%-ban jogos volt, hogy rossz kérdésnek itélték meg.
Dátum: 2009.02.27. 13:31:52
Mi Miskolc hegye?
Tokaj
a Vas
nincs is
Avas

Jahh nincs is de ilyen kérdés már van.

Mi Superman gyengéje?
Plazma sugár.
Kryptonit.
A hideg.
A szerelem.

nem kéne a pont a végére és ilyen kérdést is láttam már pepitában.

Milyen házban lakik SpongyaBob?
ananászház
villa
lakokocsi
kertesház

lakókocsi és nyílván általános műveltég

Melyik csapatban játszik Paul Pierce?
Los Angeles Lakers
Dallas Mavericks
San Antonio Spurs
Boston Celtics

Bármikor mehet máshova, bár szegényes e téren az ismeretem fogalmam sincs kicsoda
Dátum: 2009.02.27. 13:19:22
Idézet: Kölök - 2009.02.27. 12:45:30
Mi a Texas Holdemben az 5. közös lap?
River*
Flop
Sor
Turn



5perc után megértettem mire gondolt(pedig nagy pókeres vagyok), de szerintem ha a kedves kérdésíró elolvasta volna a saját maga által megfogalmazott kérdést akkor Ő sem értette volna