Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kissolyom

Dátum: 2009.03.04. 14:44:14
Szerintem inkább az érdektelen rész ami fontos nem a lexikális..
Dátum: 2009.03.04. 12:41:25
De égő most hiába mondanám de tényleg elgépeltem

Asszem én ma már inkább meg sem szólalok ez nem az első ilyen elgépelésem ma
Dátum: 2009.03.04. 12:03:58
Én úgy tudom, hogy így is szól a film címe mármint X-el a végén de a többiben egyettértek.

Még valami a Kékes magasságát 1024 azért illik ismerni mindenkinek. Tehát lényegtelen, hogy mennyire közel vannak a számok egymáshoz.
Dátum: 2009.03.04. 11:44:25
Idézet: csati777 - 2009.03.04. 11:42:19
Melyik országban található az Eifel torony?
Meseország
Ausztria
Francia ország*
Németország

Nem tudom, melyiknek örüljek jobban: a helyesírási hibáknak, a Meseországnak, vagy annak, hogy ez a kérdés átment a szűrőn?


Engem az érdekelne, hogy a Németországot milyen megfontolásból írta egybe ha már a franciát nem
Dátum: 2009.03.04. 11:18:01
Csakhogy a Forma 1 a pénzről szól nekik meg bizony van bőven belőle tehát nem elképzelhetetlen dolog természetesen én is mondtam, hogy gyakorlatban szinte nulla az esély de elméleti síkon lehetne. Egy évszám elférne szerintem akkor is.
Dátum: 2009.03.04. 11:03:51
Mikor volt az ősrobbanás?
kb. 14 milliárd éve!
2010-ben lesz 1 millió éve
milyen ősrobbanás?
2000 éve

miért nem lehet kitalálni még egy számot??

Hányszoros Forma 1 világbajnok Ralph Schumacher?
7
4
2
Nulla

még lehet elviekben persze gyakorlatban szinte nulla az esélye nahh de akkor is
Dátum: 2009.03.04. 10:05:37
Mert a meggy a csonthéjas gyümölcsök fajába tartozik
Az a baj, hogy sokaknak meg se fordul a fejében, hogy esetleg az ő kérdése a hibás illetve ha nem is hibás, de egy agyonnyúzott esetleg érdektelen kérdés. Anno én is jöttem ide "pampogni", hogy miért nem fogadták el, de azóta rendszeresen olvasom a fórumot és a kvízkérdéseket és rájöttem remélhetőleg, hogy mi volt a gond persze én is belecsúszhatok egy-egy valamiért nem fogadják el dologba, de ha az ember odafigyel akkor szerintem tud kreálni egy 98%-ban biztosan elfogadott kérdést. Az utóbbi időben mindíg elfogadták a kérdésem de éppen most néztem meg, az utsó kettő azt hiszem nem lesz hosszú életű sajnos pedig szerintem egész korrekt és talán még nem is szerepelt kérdésről van szó csak elég kevesen tudják a helyes választ rá
Persze az biztos, hogy még mindíg könnyebb megsértődni, mint olvasgatni és figyelni ezek után pedig egy értelmes, helyesírásban kifogástalan kérdést írni. Megjegyzem a helyesírást a legbénább meg tudná oldani egy helyesírás ellenőrző progival
Az utsó két kérdést amit beírtak én is rossz hibásként küldtem volna vissza mert azért vegyük már a fáradtságot arra, hogy legalább utánanézzünk annak, hogy kell írni a kérdésünkben szereplő neveket illetve akár tánc fajtát.
Remus és Romulus helyesen és szerintem már szerepelt a kérdés. De valószínű a név helytelen írása miatt kaptál ilyen értékelést.
Első körben helyesírást látok, ugyanis a Foxtrot mint tánc műfaj egy t-vel van írva. Tehát ha így nézzük nincs ott a helyes válasz.
Dátum: 2009.03.04. 06:49:48
Ki a magyar hangja Rachelnek (jóbarátok)?
Kökényesi Ágnes
Nyírő Beáta
Kis Erika
Ulmann Mónika

Ezt tényleg tudni kéne? De az enyém kiesett Süsü magyarhangjáról, tudom már említettem de ez bánt


Izlett-e a paradicsomleves Mátyás királynak?
nem
igen
nem kóstolhatta meg akkor még
nem tudom

A kérdés tetszene viszont a válaszok nem főleg a nem tudom és Ízlett


Melyik az ujabb counter strike játék?
condition zero
1.6
source
1.5

Helyesírás és amúgy is nahhmár
Dátum: 2009.03.04. 06:26:02
Idézet: Lanmandragoran - 2009.03.03. 16:03:41
Akartam is kérdezni, hogy ez egy átlagos, családdal még nem rendelkező embernek, főleg ha férfiből van az illető, mióta általános műveltség?


Azért is írtam, hogy ha nekem kellett volna értékelni specre tettem volna.
Dátum: 2009.03.03. 15:31:16
Idézet: Zsúúú - 2009.03.03. 14:49:34
Melyik vitamint kell az anyatejes babáknak szedniük a hozzátáplálás megkezdéséig?
K-vitamin
C-vitamin
A-vitamin
B-vitamin

Na mi a helyes válasz az agyatlan beküldő szerint????? A K vitamin. Na akkor elmondom,hogy 3 gyermekem közül EGYIK SEM KAPOTT K vitamint!!!!! D azaz DÉ vitamint kapnak a picik.Ki az az idióta aki az ilyen marhaságokat elfogadja? Vizsla ,melynek úszóhártyája van és egyéb marhaság.Lassan nem is töltöm ki a kvízt a vadászatokban mert ostobaság az egész.Lejáratják vele a játékot!


Huhh de nagyon nincs most ebben igazad, nekem is három gyermekem van és amelyik baba kizárólag csak anyatejet kap (semmilyen tápszert) annak kötelező a K-vitamin , kis ampullába adják és sárgás színe van szóval a kérdés bár én speciálisnak tenném de teljesen jó és a válaszok is hibátlanok. Nem tennék be ide idézeteket erről a témáról, de ha érdekel szívesen megosztom veled privátban.

.. időközben látom, hogy más is reagált.
Lehet, hogy égő de fogalmam sincs, annyit tudok, hogy memóriával kapcsolatos kis panel a számítógépbe(bár lehet, hogy ezt se jól tudom). Tehát nekem elviekbe bármelyik válaszod lehet. Persze utána tudok nézni nem is erről van szó, csak szemléltettem, hogy még a mai világban sem kell mindenkinek ezt feltétlen tudnia. Egyébként én már találkoztam ezzel a kérdéssel más válaszokkal tehát tényleg benne van.
Dátum: 2009.03.03. 13:41:36
Mit gyűjtenek a Szörny Rt. "dolgozói" a gyerekektől?
Mosolyt
Tejfogat
Sikolyt
Játékot

Mikor? A film elején vagy a végén?

Ki nem illik a töbiek közé?
tigris
maugli
fűles
malacka

Többiek, Tigris, Maugli, Füles és Malacka és mellesleg kakkuktojás kérdés.

Mennyi tapasztalati pont kell egy 1. szintű idomított állatnak hogy 2. szintre lépjen ???
400
200
100
300

Akinek még nincs állata?

Mikor alakult az Adidas AG (RT)?
1944
1936
1949
1965

Ehhez nem fűznék semmit talán kit érdekel, miért fontos?

Milyen állat a zorilla?
alsóbbrendű állatfaj
menyétféle
hüllő
nincs ilyen állat

Nehéz lett volna még egy állatfajt kitalálni?
Dátum: 2009.03.03. 12:51:21
Milyen állat a Filander?
kémiai vegyület
nincs ilyen állat
kenguruféle
egzotikus rovar

Milyen állat? ----kémiai vegyület ezen jót mosolyogtam

mennyit sebez a szöges mithril buzogány?
4-15
1023-5794
2-11
3-12

A lélekkút normál esetben mennyi idő alatt töltődik fel 0-ról maximumra?
2 hét
1 nap
1 hét
1 hónap
Dátum: 2009.03.03. 06:54:37
Ki nyerte az 1998-as football világbajnokságot?
Svéd ország
Francia ország
Argentina
Brazilia

és ez fájt..
Dátum: 2009.03.02. 07:48:01
Ki a "Kincs, ami nincs" c. film szamurája?
Ayola
Kamasuka
Alua
Ula

Miva?? Fogalmam sincs mi ez, én egy ilyen filmet ismerek amibe Bud Spencer játszik gondolom nem arról van szó egyébként a Kamasuka a válasz, ha vki belefutna.
Dátum: 2009.03.02. 06:46:33
Melyik nem magyar TV csatorna?
TV2
MTV1
Duna TV
RAI

Inkább nem fűzök hozzá semmit