Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kissolyom

Dátum: 2009.03.05. 15:18:13
Idézet: Szauron - 2009.03.05. 15:13:33
OK!

Akkor viszont az jelentkezzen aki még nem válaszolt olyan kérdésre amihez szintet kellett lépni, vagy nem válaszolt olyan kérdésre ami a végzetúr alapszínére és hasonlókkal foglalkozik!



De mindegy nem ér ennyit!


Szerintem akkor olvasgasd a nem fogadták el a kérdésem és ezt a topikot és rájössz, hogy minden ilyen kérdés rossznak itélnek meg. Persze van, hogy átcsúszik egy-kettő azt majd utólag törlik legalábbis remélem.
Dátum: 2009.03.05. 15:00:26
Sziasztok!


A 3-as világban lévő GoldenEye szövetségnél holnaptól 3hely kiadó. Az albérlőtől elvárjuk, hogy elmúljon 7éves. A szállásért cserébe ellenszolgáltatást nem kérünk de előnyt élvez az aki szereti az építőipari munkát és szívesen vesz részt a szomszédokkal folytatott csatározásokban. A jelenkezéseket (önéletrajz nélkül is) privát levélben kérem a postaládámba bedobni szíveskedjenek.
Jelige: "hosszútávra tervezek"
Dátum: 2009.03.05. 14:51:26
Mert pl az egyik ok, hogy aki 1-es szinten most kezdte a játékot, nem lépett szintet még honnan tudja?
Dátum: 2009.03.05. 12:58:58
Pont az előbb láttam ezt a másik topikban más is erre panaszkodik a vadászat során.
Idézet: Duriel - 2009.03.05. 12:05:40
Köszi a választ. Igen azt olvastam, hogy a HKK is a túl speckó kérdések közé tartozik. De valljuk be csomó kérdés azért átmegy a rostán, úgy hogy semmi köze az általános műveltséghez. Mindegy asszem rátérek az egyértelmű kérdésekre 10+5=?


Ha azonnali tiltást akarsz majd
Dátum: 2009.03.05. 11:42:56
Idézet: CaveMaN - 2009.03.05. 11:40:43
1. Nem idevaló a kérdés.
2. Megfelelő korban igenis legyen tisztában ezzel az ember.


Nyithatnánk erkölcsi vitát erről, de ez nem az a topik továbbra is fenntartom, hogy nem kell tudni senkinek elég tudni, hogy káros és kész. Az meg már, hogy miért meg mi alapján teljesen mindegy.
Dátum: 2009.03.05. 11:37:56
Idézet: Csajok - 2009.03.05. 11:36:19
Mi található a marihuánában?
Kokain
THC
Lsd
Ópium

Én még csak 13 éves vagyok, ezt azért nem kéne tudnom,kérem törölni.


Én tiltóra is raknám az illetőt pfff, hogy juthat eszébe ilyet kérdezni ezt senkinek nem kell tudnia és nem is szabad áhhh.
Dátum: 2009.03.05. 11:30:01
azért ott még nem tartunk de köszönöm akkor megtartom mindenképpen nem akarom, hogy hátrányba kerüljön emiatt. Mégegyszer köszi.
Dátum: 2009.03.05. 11:21:57
Sziasztok! Lenne egy kérdésem miszerint ha valaki kilép a szövetségemből és majd később visszavesszük veszít e? Mielőtt gyanúba kerülnék nem háború miatt, hanem mert pár hónapra külföldre ment és nem tudja lesz e netközelben addig viszont felvennék aktív tagot. Szóval újra kell e töltenie a lélekkútat?
Dátum: 2009.03.05. 11:09:39
Idézet: cirip - 2009.03.05. 11:08:35
Én meg egy Fehét-tóról sem tudok


Ebbe nem akartam belekötni
Dátum: 2009.03.05. 11:00:15
Hát én a Wiki-be is azt találtam, hogy csongrád megye illetve pontosan így találtam:
A Kiskunsági Nemzeti Park részét képező 14 km²-es Fehér-tó Szegedtől északra található. Magyarország legnagyobb szikes tava. Gazdag madárvilága (mintegy 280 faj) és ősi növényzete miatt fokozottan védett, de vezetővel látogatható terület.
Dátum: 2009.03.05. 10:42:14
Idézet: Lily Black - 2009.03.05. 10:38:35
Feltettem egy kérdést, amit megintcsak nem fogadtak el:

Mi a teljes magyar ABC 8. betűje?

c
dzs
g
dz

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

a, á, b, c, cs, d, dz, dzs....azt hittem az ABC-t mindenki tudja!


Nem akarok csúnyán fogalmazni de szerintem tipikus 1X1-es kérdés. Legközelebb a nem fogadták el a kérdésem topikba kérdezz erre rá szerintem.
Dátum: 2009.03.05. 09:11:32
Idézet: Petur - 2009.03.05. 09:01:47
Én arra lennék kíváncsi, hogy a végzetúr fórumban főcímen megjelenő információk közismertnek számítanak-e a Végzetúr játékosok körében.

A következő kérdést sikerült feltennem:

Melyik szövetségi épülettel tudod a tanulásodat 30 fölé növelni?

A kérdés rossz értékelést kapott, mert csak a speciális csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ. Hetek óta a csapból is az akadémia folyik, vagy csak én látom így?


Csak idézni tudnám az egyik mondatodat hetek óta a csapból is az folyik, hogy nem teszünk fel olyan kérdést amire egy 1-es szintű kezdő játékos nem tud válaszolni illetve bizonyos feltételekkel csak lásd pl szövetségben van. Sőt szerintem egy kisebb játékos azt sem tudja, hogy egyátalán meddig lehet emelni a szakértelmet "normál" esetben.
Csak hirtelen belenéztem a google-ba és több fajta barnamedvét találtam, kamcsatkai, alpesi stb ezeknek a súlya sem egyforma. Ha pedig elfogadták volna a kérdésed én akkor is hiányolnám a körülbelül, átlagosan szavakat.
Dátum: 2009.03.05. 07:15:11
Ezt én is tudom, de véleményem szerint ahogy kérdezi és gondolok itt a hatás szóra meg inkább az IQ illik vagy határozza meg jobban vagy hogy fogalmazzak
Dátum: 2009.03.05. 06:44:48
MI a Hypotonia?
alacsony pulzus szám
Alacsony vérnyomás
magas pulzus szám
magas vérnyomás

Kár volt kiemelni szerintem.

Melyik tulajdonság növeli a mágikus sebzést és hatást?
taumaturgia
IQ
mágia
erő

Az elsőt jelölte helyesnek de javítsatok ki ha tévedek szerintem az IQ is erre van.

Mi a legnépszerübb ételízesítő?
Fahéj
Bors
Cukor


Nekem a só-bors egyforma ebben is lehet, hogy tévedek de szerintem nem lehet pontos választ adni erre, és legnépszerűbb.

Ki halt meg az NCIS 2. évadjának a utólsó részeében?
Kate
Zöldfülü
Gibs
Tony

Én ugyan szeretem de szerintem ez spec kérdés. A helyesírásról nem is beszélve.
Esküszöm fogalmam sincs miről kérdezel de mert ilyen vagyok utánanéztem A csillagok háborúja lenne a helyes válasz, ha jól sejtem nahh már most szerintem attól, hogy klasszikusnak számító filmről beszélünk nem biztos, hogy ezt mindenki tudja. Nem hiszem, hogy ez pont egy olyan kérdés a filmről-filmből amit csipőből vágni kéne annak aki pl csak ne adj isten egyszer látta. (megsúgom végig még egyszersem nézem)
Amit még hozzátennék, hogy nem kell csupa nagybetűvel kiemelni a helyes választ mert aki meg tudja azt ne nézzük hülyének.
Dátum: 2009.03.04. 15:48:36
és végigolvasnád a több ezer kérdésd, hogy vajon szerepelt e a tied?
Dátum: 2009.03.04. 15:15:09
A Hupikék Törpikék című meséről van szó elég primítíven van megfogalmazva a kérdés és a válaszok sem különbek én azonnal töröltetném.
Dátum: 2009.03.04. 14:58:07
Ki írta A nyomorultak című regényt?
Móricz Zsigmond?
Victor Hugo?
Honore de Balzac?
Alexandre Dumas?

szerintem feleslegesek a kérdőjelek a válaszok végére

Folytasd a sort! 6-13-27-55-111...mi jön a ...-ra?
243
312
223
354

esküszöm, hogy ma már ez vagy a 30-ik ilyen jellegű kérdés


Azért mert más érdektelen kérdések átcsúsznak a szűrőn neked is azt kell feltenni? Most őszintén, ha belegondolsz kit érdekel, hogy a piacon melyik telefongyártó cég részesedése a legnagyobb? Arról nem is beszélve, hogy ha jobban belegondolunk ez akár évente változhat. Különben amint részesedést kapok az egyik cégtől azonnal érdekelni fog