Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dream

Oldal: 1
Melyik nem Marvel szuperhős?

Dardevil
Pókember
Hulk
Mask


Egy gyerek is tudná rá a választ, de nem kifejezetten csak az adott korcsoport, mert film is készült mindegyikről, van amelyikről több is. Ez most komolyan tényleg túl speciális kérdés?
ez személytől függ, nekem a karácsony pihenést jelent amikor nem vagyok annyit gépközelben hanem családdal, vagy barátokkal vagyok. szóval kinek a pap..
amúgy visszatérve erre a karácsonyi nem támadásnak értelmét én sem látom, de legalább kezdeményezett valaki egy közösség építő cselekedetet, aminek örülök. Srácok jó veletek játszani, tényleg:)
lol. hát igen. ha valaki jobb ötlettel áll elő, akkor legyen az, hirtelen csak ez jutott eszembe.
rohadt egyszerű. Közösen egy paktum, miszerint aki az itt jelenlévők közül hazudott, és háborút indított a 3 nap alatt, arra a szövetségre kőkeményen rászállunk többen(nem egy olyan szövetség van ameny azonos hordába tartozik itt, és a másik kettő is támadhat), ezt itt kijelentve. A világeseményekben egy darabig követni is tudjuk ki az aki támadott a három nap alatt. Illetve a támadott szövetség valamely tagja irja ide, vagy küldjön üzenetet a szövetség diplomatájának, vagy bármi. Persze csak azokról van szó, akik békét ígértek, és nem tartották be. Aki nem igért semmit, arra no-offensive. Oszt csókolom. Más megoldást erre nem nagyon látok, közösen büntetünk egy szövit.
a kártyámon 36 forint volt. Ezen éppen hogy csörgetni tudtam.
Küldtek egy SMS-t hogy egyenlege 6 forint, és levontak 30 forintot az SMS-ért.
Hát baz**g..
Küldő:
Bence10
Üzenet címe:
(nincs cím)
Dátum:
Ma, 16:56:00
Hülye köcsög te is jókor támadsz épp ebben a pillanatban vettem volna meg az ősi runakorbácsot!!!
,,l,,


most ez mi? annyi történt hogy győztem. visszaírtam neki kultúráltan,de azért ez sok.
Dátum: 2008.10.16. 11:23:51
Idézet: bokorn - 2008.10.16. 10:23:03


oskovet szerezni haromfelekeppen sikerult nekem eddig:
kviz kitoltesevel, kiegett oskot talalva, illetve penzert vasarolva
ebbol egyikhez sem kell premium tagsag


fordítva. premiumhoz osko. A játék elején még lehetoseg volt szerezni, most viszont csak pénzzel úgynéz ki
Dátum: 2008.10.07. 14:21:30
fel akartam tenni egy kérdést, ami egy betegséggel kapcsolatos, és az A B C D pontok a terjedési útját kérdezték. A "Szexuális" szó mióta káromkodás, vagy csúnya szó? Szexuális úton, Cseppfertőzéssel, Levegőben, stb-k lettek volna a válaszok, de kénytelen voltam módosítani, mert nem engedi ezt a szót.
Oldal: 1