Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Fubujoci

Dátum: 2017.05.11. 12:40:25
ha túl akarsz szaladni mint az átlag játékosok akkor csak fele energiát kapsz. tehát aki már megcsinálta annak kb 2000 csp kellett.
Dátum: 2017.04.21. 22:53:39
normális jutalmat írtam.
Dátum: 2017.04.21. 12:48:27
Az utolsó szinten lévő főszörny adhatna valami normális jutalmat is.
Dátum: 2017.04.20. 13:16:09
Dátum: 2017.04.20. 12:48:10
esetleg kilehetne találni egy kis őskövét mellé a beváltásra pl: 20 kútgerjesztő + 1 őskő= 10 pechpont és esetleg a vt küldi lehetne a portya szimuláció helyett. Pl 5 öskő ugyebár a portya szimuláció, szerez 50 pechpontot 5 öskőért persze még valamit be kell áldozni. Az arányok lehetnek mások.
Dátum: 2017.04.14. 07:54:02
a végzet templomban a portya szimulációs öskő harcot jó lenne ha más értelmesebb dologra lehetne elkölteni. Már az is jó lenne ha lélekkufárnál lehetne elkölteni az öskővet. az lenne jó ha bármire elkölthetnénk 5 őskövet a lélekkufárnál.
Dátum: 2017.04.09. 07:16:37
a szerénység af érvényes a szövi bajnokságban is?
Dátum: 2017.03.17. 22:21:32
Hát egy elő regisztrációt meglehetne próbálni. Főleg úgy, hogy a régi játékosoknak is küldeni egy e-mail-t. Egy olyan világ, ahol az öskővet nem venni kell, hanem szerezni. Én 1000 ft jelöltem be, de 1500 ft is bele fér. V3 világhoz hasonlót gondolok.
Dátum: 2017.02.28. 18:25:42
köszi. látom jól nyomod v1-en.
Dátum: 2017.02.28. 07:14:47
köszönöm a segítséget. amúgy 50 szintű vagyok. akkor megpróbálok a másodlagos támadáson húzni és erőn. Vt miatt meg sajnos emelkedik a vastagbőr is.
Dátum: 2017.02.27. 16:52:01
Idomított állatod, egy 18. szintű állat is részt vesz a csatában. Kezdetét veszi a gyilkos csata.
Futás közben egy lélekégetés igéjét mormolod. (-175 VP). 1434 sebzést okoztál. Ellenfeled negatív aurája sebez rajtad 60 életpontot.
Regenerálsz 70 életpontot. A Whrrax, a zabáló mormol, és mielőtt megakadályozhatnád, eltalál egy szikraeső. Rohanás közben kitérsz előle. Csak 159 pontnyit sérültél. Az állatod 1 életpontot sebződött.
Lesújtasz ellenfeledre. A Whrrax, a zabáló 496 pontnyit sérült. Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 8 életpontot. Mágiamorfáló is támad. 124 életpontot sebzett. Kritikus sebzés!
Regenerálsz 70 életpontot.
Egy gyors csel után A Whrrax, a zabáló a hasadat támadja. Talált, 185 ép-t sebződsz. Kritikus sebzés! A visszacsatolás varázslat sebez rajta 27 életpontot. A tüskés bőröd sebez rajta 5 életpontot. Az állatod 1 életpontot sebződött.
Lesújtasz a Hóförgeteggel. 294 pontnyit sebeztél. Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 5 életpontot. Mágiamorfáló az oldaladon harcol. Nem talált.
Regenerálsz 70 életpontot.
A Whrrax, a zabáló a csápjával a felsőtestedet célozza! Talált, 200 ép-t sebződsz. Kritikus sebzés! A visszacsatolás varázslat sebez rajta 29 életpontot. A tüskés bőröd sebez rajta 6 életpontot. Az állatod 2 életpontot sebződött.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le A Whrrax, a zabáló páncéljáról. Mágiamorfáló az oldaladon harcol. 77 sebzés!
Regenerálsz 70 életpontot.
A Whrrax, a zabáló vicsorogva sújt rád a csápjával. Eltalált, sérültél 126 pontnyit. Kritikus sebzés! A visszacsatolás varázslat sebez rajta 18 életpontot. A tüskés bőröd sebez rajta 4 életpontot. Az állatod 1 életpontot sebződött.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le A Whrrax, a zabáló páncéljáról. Mágiamorfáló az oldaladon harcol. Mellé!
Regenerálsz 70 életpontot.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor A Whrrax, a zabáló egy alsó támadást indít. Ütése célt téveszt!
Egy gyors csel után a Hóförgeteggel A Whrrax, a zabáló védtelen felsőtestére támadsz. 351 pontnyit sebeztél. Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 6 életpontot. Mágiamorfáló az oldaladon harcol. Nem talált.
Regenerálsz 70 életpontot.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Hóförgeteggel. A Whrrax, a zabáló 462 pontnyit sérült. Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 7 életpontot. Mágiamorfáló acsarogva támad. Mellé!
Regenerálsz 70 életpontot.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
A csatában összesen 3327 sebzést okoztál, és 756 sebzést kaptál. Mágiamorfáló 19. szintre lépett!

tessék megint 150 ép nem tud leverni 15 csata alatt
Dátum: 2017.02.27. 16:45:46
igen így van. a vastag bőröm 25. a xénó nagyon kicsiket üt. Ha egy állatot viszek magammal akkor is egyet üt rajta ha négyet viszek akkor is egyet üt az állaton. ha kritikusat üt akkor is egyet sebez az állaton

Idomított állataid, egy 17. szintű Mágiamorfáló, egy 18. szintű Mágiamorfáló, egy 19. szintű Izmos szkritter és egy 3. szintű Ogre állat is részt vesznek a csatában. Felkészülsz, hogy elvedd ellenfeled lélekenergiáját.
Ellenfeled felé dobsz egy lélekégetés varázslatot. (-175 VP). 1541 sebzést okoztál. Ellenfeled negatív aurája sebez rajtad 25 életpontot.
Regenerálsz 70 életpontot. A Whrrax, a zabáló ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy szikraeső. Félrevetődsz. Csak 103 pontnyit sérültél. Az állataid 1 életpontot sebződtek.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. A Whrrax, a zabáló 668 pontnyit sérült. Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 3 életpontot. Mágiamorfáló, Mágiamorfáló, Izmos szkritter és Ogre acsarogva támadnak. 1 támadással 47 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 70 életpontot.
Oldalt gurulva majd gyorsan felpattanva A Whrrax, a zabáló megpróbál oldalról támadni. Talált, 69 ép-t sebződsz. A visszacsatolás varázslat sebez rajta 10 életpontot. A tüskés bőröd sebez rajta 2 életpontot. Az állataid 1 életpontot sebződtek.
Oldalt szökkenve, a Hóförgeteggel A Whrrax, a zabáló feje irányába ütsz. Eltaláltad, 779 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 3 életpontot. Mágiamorfáló, Mágiamorfáló, Izmos szkritter és Ogre az oldaladon harcolnak. 3 támadással 174 sebzést okoztak.
Regenerálsz 70 életpontot.
A Whrrax, a zabáló pihenés nélkül támad. Eltalált, sérültél 254 pontnyit. A visszacsatolás varázslat sebez rajta 37 életpontot. A tüskés bőröd sebez rajta 7 életpontot. Az állataid 9 életpontot sebződtek.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a Hóförgeteggel. Eltaláltad, 752 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 3 életpontot. Mágiamorfáló, Mágiamorfáló, Izmos szkritter és Ogre is ellenfeledre vetik magukat. 2 támadással 99 sebzést okoztak.
Regenerálsz 70 életpontot.
A Whrrax, a zabáló a csápjával a felsőtestedet célozza! Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, a Hóförgeteggel gyorsan alulról támadsz. Eltaláltad, 617 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 2 életpontot. Mágiamorfáló, Mágiamorfáló, Izmos szkritter és Ogre is ellenfeledre vetik magukat. 3 támadással 184 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 70 életpontot.
A Whrrax, a zabáló egy gyors támadást indít a csápjával a lábad felé. Talált, 115 ép-t sebződsz. A visszacsatolás varázslat sebez rajta 17 életpontot. A tüskés bőröd sebez rajta 3 életpontot. Az állataid 1 életpontot sebződtek.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a Hóförgeteggel. Eltaláltad, 468 sebzés! Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 2 életpontot. Mágiamorfáló, Mágiamorfáló, Izmos szkritter és Ogre is támadnak. 3 támadással 99 sebzés!
Regenerálsz 70 életpontot.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Lesújtasz a Hóförgeteggel. Talált, 439 sebzést okoztál. Kritikus sebzés! Ellenfeled tüskés bőre sebez rajtad 2 életpontot. Mágiamorfáló, Mágiamorfáló, Izmos szkritter és Ogre az oldaladon harcolnak. 4 támadással 116 életpontot sebeztek.
Regenerálsz 70 életpontot.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
A csatában összesen 6059 sebzést okoztál, és 581 sebzést kaptál.
Dátum: 2017.02.27. 12:36:22
hogy random kitalálójának legyen egy szar napja. Próbálnám az állatájulást megcsinálni, idomítottam be 8 állatot erre a célra, hogy majd leüti a xénó. erre a xénó üt rajta 5-öt max. Ezért az entivel próbálom, de az enti is üt rajta valamikor 30-100 között amikor már 300 életből akarnák lejjebb venni akkor az enti leveszi a 300-at és ájultra veri őket. Ha viszont 250-300-at életet akarok leverni a xénóval szintet lép akár egyet akár négyet viszek magammal mielőtt még ájultra verné őket. itt szenvedek vele minden nap és mindig leveri a rohadt enti. Most azt csináltam, hogy külön külön vittem az enti ellen a kicsiket erre most folyamatosan kritikusat üttöt és mindet leverte, attól függetlenül, hogy a random szerint nem kellett volna folyamatosan kritikust ütni. Most is 140 ütöt az állatokon, de nem merem vinni a 400 élettel rendelkezőt mert ájultra veri.
Dátum: 2017.01.06. 09:26:42
gratulálok
Dátum: 2017.01.04. 16:47:45
1995-ben Déryné-díjjal tüntették ki, amit az alapító okirat szerint csak színésznők kaphatnak. Ki ő?

Bajor Imre
Eszenyi Enikő
Hofi Géza
Béres Ilona

1995-ben pedig Déryné-díjat kapott: Margitai Ági
Dátum: 2017.01.04. 14:56:32
v1-en is van Pöttöm Panna.
Dátum: 2017.01.04. 14:49:16
igen igazad van. én szerintem 65 szint alatt csak az első kettő sor vagy még plusz egy két szint meglehetett csinálni, de ez a rengeteg csp=tp felesleges. Én egyszerfogom megcsinálni mind a két piramist (ha lesz megfelelő számú őskövem). Ez meg nem igaz, hogy fellehet halmozni csp-t. mivel eventek és mini event rengeteg csp igényelnek amik között már nincs szünet. most bejött a verem. ráadásul sajnos aki nem tud folyamatosan a gép közelébe ülni a tudatturbó és térkapu, sajtolás újra használására is azt használ. és akkor még nem beszéltünk a dukátról, csp-ből gyógyulás és .... Ja és Le-t lehet dekrétumokra költeni, tehát amit gyűjtök LE-t használjam el dektrétumokra. Tehát ha nem áldozok öskővet halmozottan hátrányba leszek, mert amit gyűjtök le-t nem karakter fejlesztésre hanem feladatok megoldására használjam el. A templomot alig tudom megcsinálni úgy hogy 1-2 dektrétumot használok. ráadásul olyan dolgokat kell fejlesztenem amit nem akarok a: szerencsém karakter szint*4, egészség, mágiám lassan megelőzi az iq-mat, mert ugyebár a spec váltásért is őskőkel ha jól időzítesz az erő és a tau között változtatod, de már a mágiát és egészséget simán húzom. Erre mondják, hogy ne csináld a templomot. Akkor viszont lemaradok Relikviakuponokban, teplommedálban... A templom kristályok elmennek öskőre, Hogy áttudjam nevezni az állatom más meg 30 ezer tp ad a csatlósának. Kezdeteknél itt voltam 3-4 év játék után abbahagytam, mert nem tudtam fellépni. most visszajöttem lassan megint két éve játszom ( fél év kellett mire átlátom "normálisan" az egészet) költöttem a játékra, de most nem tudtam venni karácsonykor a talira meg végképp nem tudok elmenni és sajnos azt látom, hogy akár mennyire is igyekszek és számolok olyan brutál karakterek vannak bajnoki szintenként, hogy nem is csodálkozom, hogy nincsenek új karakterek. 37. szinten 600 küldetés, 170 csatlós bónusz. valaki már a 70. templomnál jár... Az életbe nem hozombe őket, ha megfeszülök is. Ráadásul folyamatosan attól tartok mikor rabolnak le és ha még lerabolnak 1 hétig nézem, őket mikor tudok nekik adni egy kis tp a hülye gyűrű végett. Utána írják, hogy ne zavarjuk egymást. 1 hónap múlva megint lerabol, mert miért ne. Úgy hogy 2017-re megfogadom, hogy nem költök többet a játékra. Játszok amikor játszok és csak a szövitársak véget maradok. Ismeretlen ismerősök, akikkel soha nem találkoztam személyesen pedig jó lenne: Akik itt voltak végig, vagy visszajöttek, mint én. persze az új szövi társak is szívesen találkoznék és persze azokkal is akik abbahagyták.
Dátum: 2017.01.04. 12:24:32
eddig is hátrányba voltak a kicsik így még jobban. választhatsz melyikből maradsz ki. ennyi erővel az összes evetet egyszerre el lehet indítani. megfelelő őskő befizetés után korlátlan csp és pp kapsz csak ülj a gép előtt.
Dátum: 2017.01.04. 12:19:53
túl logikus lenne.
Dátum: 2017.01.04. 12:15:12
a kárhozottak vermét nem számolja vadászatnak.