Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - FloEdi

Oldal: 1
Dátum: 2012.11.12. 16:41:01
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy:

Van a Hasznos vadászat AF képesség


Minden szintje 1%-kal növeli a vadászatért kapott LE-t.

Előfeltétel: 10-es Hasznos energiák AF képesség

Max. szint: 30

Költség: 5

és az lenne a kérdésem, hogy ha törlődik a Hasznos energiák AF képesség, akkor a Hasznos vadászat AF is törlődik? Ha nem, akkor az még érvényesülni fog a vadászatnál?
Dátum: 2012.10.09. 12:00:27
az aukciós házban szerintem jó lenne egy olyan fejlesztés, hogy egy tárgyat ne csak egyszer lehessen megvenni, mert egyre kevesebb játékos van, és lassan már mindenkinek meg lesz pl. a szkarabeusz és így előbb utóbb nem lesz kit támadni,főleg a 2. világon.
De ha ez megvalósulna, akkor mindenkinek az lenne az érdeke, hogy megint megszerezze az adott relikviát. Így talán nehezebb lenne megszerezni és lassulna az is hogy mindenkinek meglegyenek.

úgy gondolom, hogy: pl.

szkarabeusz: ha meg van egyszer akkor 500x szint, másodiknál + 250x szint, és végül + 125x szint, ha 3x sikerülne megszerezni akkor 875 x szint lenne

magitrox-nál: első szint 5, második szint 2.5, és végül 1.75

aranytallér: első 20%, a második 10, és a harmadiknál 5% bonuszt adna rá tehát összesen 35% lenne ha 3x sikerülne megszerezni.

és így tovább a többinél is, aminél még lehetséges
Dátum: 2009.11.27. 11:56:34
Idézet: Lucas - 2009.11.25. 12:10:49
Minden esetre nagyon azt érzem, hogy az emberek úgy állnak hozzá az oltáshoz, mint ahogy azt a politikai meggyőződésük engedi. Baloldali szavazók beoltatják magukat, jobbosok nem. Ez utóbbiak jószerével dacból teszik.
Persze akadnak kivételek.


Én például, nem dacból nem adatom be magamnak....
Nem bízok benne az a baj.
Az én szervezetem nem túl erős, pl. két éve télen influenzás lettem, 3 hétig nem is tudtam suliba se menni, fájtak a végtagjaim stb...borzasztó volt... nem szeretném soha többé átélni... de az oltásnak a mellékhatásai is megrémísztenek!

Egyébként, kb másfél hete amikor voltam dokinál(nem mint beteg ha nem mint kisérő:) ) rengetegen voltak beoltatni magukat...azóta én is átgondoltam hogy mi lenne ha beadatnám, de mégsem fogom... nem tudom jól teszem e, majd kiderül.

Úgy próbálok védekezni, hogy c vitamint szedek, sok folyadék és a többi szokásos dolog... de hát nap mint nap a 4-6os villamoson utazom...könnyen el lehet kapni sajnos úgy.
Dátum: 2009.01.10. 17:43:34
igen szoktam.

És nem értem, mert a nálam jóval erősebbeket meg nagyobb arányban verem meg,mint a nálam gyengébeket...
Dátum: 2009.01.10. 08:04:42
Sziasztok!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy hogy fordulhat elő, hogy kikapok egy ilyen végzetúrtól:
Ellenfelem adatai:

Legtöbb okozott sebzés: 39
Tulajdonságösszeg: 140
Szakértelemösszeg: 0
Teljesített küldetés: 0
Összes építés: 0
Zsákmányolt lélekenergia: 4.266
Elvesztett lélekenergia: 53.088
Helyes kvíz-válaszok: 4

Az én adataim:

Legtöbb okozott sebzés: 54
Tulajdonságösszeg: 223
Szakértelemösszeg: 32
Teljesített küldetés: 19
Összes építés: 19.992
Zsákmányolt lélekenergia: 30.792
Elvesztett lélekenergia: 13.027
Helyes kvíz-válaszok: 629
Varázslat elnyelés: 4
+3 védekezés (Védőfal)
+6 támadás (Gyakorlótér)
szerencse: 20

Kérdezem, hogy akkor mi értelme van fejlesztgetni, ha nem ér szinte semmit???

Ui.: Nem ez volt az első ilyen eset...


Üdv,

RoyalFatality
Oldal: 1