Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Macao

Oldal: 1
Hányszor nyert bajnokságot Wimbledonban Björn Borg?

3
4
5
6

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott.

Csak érdekel, hogy miért? Én amúgy nem vagyok egy teniszrajongó, de úgy gondolom, hogy Björn Borg nevét illik ismerni. Ő kb. olyan mint Michael Schumacher a F1-ben. Szerintem alapműveltség. Vagy a sportkérdésekhez lexikális tudás szükséges? Lehet, hogy most sokan kinevetnek, de mi anno iskolában írtunk dolgozatot tesiből. Ilyen és ehhez hasonló kérdések szerepeltek benne, ami szerintem egy átlag ember alapműveltségéhez tartozik. Ezért kezd elhájasodni ez a nemzedék, mert nemcsak hogy nem sportol, de még a sport fogalmáról sincs fogalma.
Dátum: 2009.05.15. 19:55:22
Nekem nem is azzal van a bajom, hogy ő most elvitte a le-met, hanem, nem értem, hogy ő ezt hogy csinálta, és kíváncsi vagyok. Szóval igen, elvileg 366-ot lát, annak bizonyos százalékát viheti el. Mivel gyémántos volt nyilván még az is rátesz bónuszt neki. Szakik közül a kreatív affinitás az nálad elvileg nem jelentkezik, mert azt csak a támadó fél kapja. Szóval az a durva, hogy ő 102%-ot vitt, pedig, a normál 15%+33% gyémánt miatt is ez 48%. Erre még rájön a kivégzés miatt is valamennyi, azt nem tudom mennyi, de nem hiszem, hogy 102%-ot lehetne elvinni, mert akkor mínuszba is lehetne kerülni LE-val. Vagy azt is lehet? Én már semmit sem értek.
Dátum: 2009.05.15. 19:38:24
Ja tényleg arról el is felejtkeztem. Kivégzett valóban. De szerintem ez még akkor is nagyon sok. Vagy a kivégzéssel ennyivel többet el tud vinni?
Dátum: 2009.05.15. 19:25:53
Van egy furcsa helyzet, amivel nem tudok mit kezdeni, és tanácstalan vagyok. Megtámadott egy erősebb karakter, és elvitt egy csomó LE-t, pedig 5-ös a transzcendálisom, és nem vagyunk háborúban sem a szövetségükkel.
Konkrétan 866 LE volt, és elvitt 375-öt.
A kreatív affinitás az nem hat az ellenfél LE-jára, csak a támadónak lesz több. Átnéztem az összes szakit, és egyik se ad ilyet. Mitől tud mégis többet vinni? Mert csak a 357-nek az arányos részét vihetné el, de még ennél is többet vitt. Nagy most a nem értés a fejemben, segítsetek légyszi!!
Dátum: 2009.03.02. 15:47:22
Oké, akkor felejtsük el azt, hogy LE-ba kerül.
De akkor is miért???? Mi az értelme? Mi lesz nekem rossz, ha nem küzdök ellene?
Dátum: 2009.03.02. 15:05:46
Már korábban is láttam egy beírást a fertőzéssel kapcsolatban, nekem is ez a bajom vele igazából, mint az előttem rákérdezőnek (értelmes választ ő nem kapott, gondoltam megpróbálom, hátha nekem sikerül):
Mi fog történni, ha semmit nem csinálok ellene, és mi fog történni, ha igen.
Erre tudja valaki a választ? Vagy mindenki ész nélkül fizeti a nem kis összegeket a fertőzés ellen szintlépéskor?
Oldal: 1