Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - LordWolf

Oldal: 1
Dátum: 2009.06.23. 12:58:08
A Harry Potter regények melyik részében hal meg Dumbledore professzor?
Harry Potter és a Főnix Rendej!
Egyikben sem hal meg!
Harry Potter és Félvér Herceg!
Harry Potter és a Bölcsek Köve!

Egyrészt spoiler, másrészt érdektelen.
Dátum: 2009.06.13. 08:24:28
milyen kérdést tegyél fel a végzeturban kvizkérdésként?
mi közöd hozzá
Olyan kérdést tegyél fel, amelyre a választ bármely művelt és intelligens játékos tudhatja.
nem tehetsz fel kérdést
amelyre senki sem tud válaszolni

Helyesírás, és a "mi közöd hozzá" miatt komolytalan is.
Dátum: 2009.05.20. 21:30:24
Hibás válasz...

Melyik a legkisebb prím szám?
21
8
4
1
Azért Algalon eltart majd egy darabig...
A mostani rendszer pedig szinte tökéletes. A "sima" raidek könnyítése ugyanazt a célt szolgálja, mint amit Miklós megfogalmazott pár hsz.-el előbb, attól, hogy valakinek napi egy órája van játékra, hadd nézzen bele a legjobb raidekbe is. Csak nehéz a nagy hc arcoknak átváltani "t3 vagyok, én vagyok a király " rendszerről az "Undying vagyok, én vagyok a király" megoldásra.
Sokan említettek pár pontot mint a WoW gyengeségét. A "kissé butított" (amit én inkább nagyon skálázhatónak neveznék, ultra beállításon gyönyörű) grafika ha úgy tetszik, egy szép üzleti fogás. Minél kisebb a gépigény, annál többen élvezik/élvezhetik a játékot >> Több előfizető. A Blizzardnál mindig is figyeltek erre. A sztorit is még korábban leszólták páran. Nem tudom ki játszott a korábbi Warcraft részekkel, de engem pont a sztori fogott meg, és pont emiatt próbáltam ki a WoWot. Ráadásul nem is csalódtam. A játék vége fele, minden kieg. max. szintjén azért ömlik a jó sztori. Gondolok itt pl. C'thun (60) Sunwell (70) és az egész Wrath of the Lich Kingre (azon belül az épp aktuális Ulduarra). Tény, hogy az alapjátékban kevesebbet foglalkoztak ezzel, de a WotLK már ízig-vérig izgalmas küldetéseket tartalmaz. Csak könnyebb el se olvasni a küldetések szövegét, csak menni mint a tank, utána meg leszólni a játékot.
Oldal: 1