Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kerecsen

Oldal: 1
Dátum: 2010.01.21. 18:02:59
Hogy lehet az, hogy egy smaragd szövetségbe, gyémánt tag van?
Dátum: 2010.01.10. 13:30:57
Milyen színű ásvány a borostyán?
Nagyon rossz és hibás kérdés! A borostyán nem ásvány! Gyanta, amibe néha rovarok ragadnak bele és ettől értékesebb.
Töröljétek légyszi!
Dátum: 2010.01.05. 10:18:14
Ma kapásból két hiba egymás után.
1. A rendőrök biciklitolvajokat üldöznek triciklin összesen 10 keréken. Mennyi biciklit loptak el?
A megadott helyes válasz a 2, ami rossz és a kérdésben lévő szám is rossz, mivel a tricikli -mint a nevében is benne van- három kerekű szállító eszköz, a kerékpár /bicikli/ szintén a nevében hordja a kettő kereket. Tehát nem lehet páros szám!
2. Melyik a naprendszer utolsó bolygója?
Helyes válasznak a Plútó van megadva, ami mint köztudott már nem tartozik a naprendszer bolygóihoz, mert kisbolygónak minősítették.
Szerintem mindkét kérdés törlendő!
Dátum: 2009.11.16. 19:54:13
A póker hogyan fog működni? Gondolok itt: kezdés; játék típus; nevezési díj; nyeremények?
Dátum: 2009.11.04. 08:58:21
Kérdés: Ki volt Kádár János?
Helyes válaszként a "Miniszterelnök" jelölve. Tudom, hogy itt sok a fiatal, aki akkor még nem is élt, de van hol utána nézni. Kádár az MSZMP főtitkára volt. Töröljétek, mert a magyar történelem nem tudása elég nagy bűn! Így sok a tévhit Kádárról ne legyen egyel több.
Sz...ok a kvízre. egy elütött / d-helyett s/ miatt rossznak minősítették a kérdésem. Közben olyan kérdések jó értékelést kapnak, ahol a magánhangzók sem stimmelnek. Kedves Staff, névnapodon álljon görcsbe összes nyúlványod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2009.08.12. 20:58:15
Hali!
A mai napon tapasztaltam a következő hibát. Alacsony ÉP-n vadásztam és az ÉP lejárta előtt támadást kaptam. Igazolni tudom, mert paintal elmentettem!
Dátum: 2009.07.20. 13:13:43
Nagy szar az egész kvíz rendszer. Értelmes kérdésekre a nyeretlen ötévesek nem tudnak válaszolni, ezért inkább rossz kérdésnek jelölik. Rohadjon le a kezem, ha még egyszer írok kérdést. Ja és ezt a fórumot sem fogom továbbiakban látogatni.
Dátum: 2009.05.13. 00:13:40
Ezt miért is kellene elhinnünk?
Dátum: 2009.02.12. 08:07:42
Rossz a következő kérdés!!
Melyik az a film, amihez játék is kapcsolódik.
A megadott helyes válasz a Doom, de szerepel a válaszok közt a Bad boys is aminek szintén van játék verziója.
Dátum: 2009.02.03. 19:14:21
Hali!
Vasárnap megpróbáltam feltölteni saját képet. Nagysága a megengedett fele, prémium tag vagyok. Azóta is a régi képem van kint. Mi a gond?
Dátum: 2009.01.12. 21:12:50
Nekem az őskő vásárlásnál van problémám. Két kérdés:
1; mikor lehet bankkártyával vásárolni?
2; a banki átutalásnál honnan fogjátok tudni, hogy ki küldte a pénzt, ha mindenhová a vásárolandó őskövek számát kell beírni?
Dátum: 2009.01.12. 21:03:27
A "Hol játszik David Beckham kérdést vegyétek ki, mert már tavaly év vége óta a Milan játékosa, de a kvízbe még a LA. Galaxy szerepel, ezt a kérdést múlt héten kaptam és buktam is vele.
Oldal: 1