Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mci75

Oldal: 1
Dátum: 2009.03.23. 09:49:58
Sziasztok!

Tudnátok segíteni a kábíts el 3 ellenfelet küldetésben? Hogyan tudok kábítani?
Sziasztok!

Úgy látom sok a panasz és az értetlenkedés. Szerintem nagyon jó, hogy mindenki írhat kérdéseket és mindenki értékelhet is. De egy kicsit változtatni kellene a büntetéseken!
Egyetértek azzal, hogy a szándékosan rossz, vagy durva hangnemű kérdéseket írók kapjanak megfelelő büntetést. De szerintem ha csak azért törölték a kérdést mert már szerepel, vagy nem üti meg a mércét, esetleg túl speciális, akkor nem kéne büntetni. Jó lenne, ha simán csak törölnétek és visszakaphatnánk a jogot egy új kérdés írására. Mert így önhibánkon kívül veszítünk el egy lehetőséget a LE szerzésre és még a 10 rossz válasz is könnyen összejöhet.
Milyen betű nincs az angol ábécében?

a
á
b
c

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Mi ebben a speciális? Ma már nagyon sokan beszélnek angolul, már általános iskolában elkezdődik a számítástechnika oktatása és ebbe beletartozik az angol ábécé is. Szerintem ezt a játékot pont az a "speciális réteg" játssza akinek van számítástechnikai alapképzettsége.
Milyen betű nincs az angol ábécében?

a
á
b
c

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

Mi ebben a speciális? Ma már nagyon sokan beszélnek angolul, már általános iskolában elkezdődik a számítástechnika oktatása és ebbe beletartozik az angol ábécé is. Szerintem ezt a játékot pont az a "speciális réteg" játssza akinek van számítástechnikai alapképzettsége.
Oldal: 1