Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Drakchael

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.12. 18:40:12


Csesződjenek haza a "fejlesztők"!

Ez nem húsvéti meglepetés, ez húsvéti kiszúrás.

Férfi vagyok, de ez nem nekem való. Háborúban állunk az 1-en 1 szövivel, ott ütöttem női karit, de egyébként nem.

Aki FÉRFINEK érzi magát ma és holnap nem támad NŐT. A többiek csak kisfiúcskák. Azokat meg én fogom meglátogatni és hozok vazelint is a picike popsijuknak.

Ennyi a véleményem a "húsvét"-ról. Szép napok lettek volna.

Dátum: 2008.12.26. 13:41:18
Üdv Miklós!

Direkt neked címzem a kérdést, mert úgy látom te koordinálod a játék nagyját.

A Szövetségi Háborúzgatásokkal kapcsolatban kérdeznék valamit.

Egy sima, földi háború a következőképpen néz ki:

1, Vannak a katonák: szépek, erősek és fel vannak fegyverezve
2, Valaki csípi a csőrüket (lehet erősebb, lehet gyengébb)
3, Befektetnek jó sok pénzt ellátmányra, logisztikára, hírszerzésre, ágyútöltelék katonákra, miegymásra
4, Hadat üzennek
5, Pofozkodnak
6, Valaki viszi az all-in-t

A játékban az általam felsorolt 6 pontból csak 5-öt találtam meg. Hol maradt a 3. pont???

Mert ugye a Németek is meg az Szovjetek is pont ezen buktak el a II. VH illetve a Hidegháború alatt, azaz hogy a leves drágább volt, mint a hús.

Akkor talán nem lenne kedvük "farmolgatni" a nagyoknak: Egy nagy "birodalmat" nehezebb, drágább mozgatni.

Javaslatom tehát: a Hadüzenet kerüljön LÉLEKKÚT! LE-be mégpedig a teljes kapacitás 20-40%-ába (Gyémántoknak persze olcsóbb, az előírt %-al). Ha valakinek ennél kevesebb vagy mínuszban van, ciki. Hitelbe senki sem visel sokáig háborút, az csak Byson Generális (Street Fighter, a film) mániája volt, de neki sem jött össze.

Üdvözlettel, Kane
Oldal: 1