Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tezuman

Oldal: 1234567
Dátum: 2010.03.14. 18:04:54
Most meg nem lehet állatokat gyógyítani
Dátum: 2010.03.14. 14:02:07
Írtam és segítettek. Meg is köszöntem
Nem is ez a gond, hanem a bizonytalanság.
A legnagyobb problémám,hogy vajon mi minden tűnt még el, amit észre sem vettem. Lehet hogy nincs ilyen, de lehet hogy van. Szóval ha oda a bizalom akkor a játéknak annyi...
Dátum: 2010.03.14. 13:13:48
Hát valamit tényleg kéne csinálni mert így nagyon idegesítő.
Még az is elfogadhatóbb hogy 1-2 napra teljesen leáll a játék mint hogy minden nap 2,3 alkalommal lehal az egész. Ráadásul minden egyes lerohadás után más-más meglepetés éri az embert.
Van olyan ami feltűnő pl állat/ minden nap használt felszerelés stb, de ki tudja hogy mi minden tűnt még el amit észre sem veszel (csp, kavics, gyűrűk, nyakláncok stb)
Egyszóval ez így ebben a formában élvezhetetlen és iszonyúan idegesítő és teljesen elfogadhatatlan!!!
Dátum: 2010.01.28. 16:06:06
Érdemes verességre utazni
Dátum: 2010.01.28. 15:55:10
Ha támadsz és veszítesz akkor is találhatsz italt...
Sajnos ellenfeled lett a végső győztes! Gratulálsz neki!
Fájdalomdíjként a támadás italát kapod!
Dátum: 2010.01.28. 15:12:28
winnie: A +15 IQ-t és Támadást akkor kapod, ha megiszod és te támadsz.
Dátum: 2010.01.28. 15:09:50
Idézet: Mortimer - 2009.12.22. 09:16:33
A baráti portya ki fogja írni a konkrét szakértelmeket? És a konkrét értékeket? (Mint a kalandoknál?) Azaz ha sokat portyázok valakire "barátian", akkor gyakorlatilag kémgömb a szakértelmekre?

Mert ha igen, akkor kössük össze a fórumban felvetett dologgal: CSAK SAJÁT HORDÁRA LEHESSEN BARÁTILAG PORTYÁZNI.

Így jobban szét van választva a két portya: ellenséges hordát LE-ért támadsz, saját hordán belül pedig "barátian". Így nem lehet probléma abból, hogy mindig ugyanazokat támadod meg (én hónapok óta ugyanazt a kéttucat embert ütöm, egyszerűen azért, mert nincs más), azaz idővel, ha vezetek egy listát, akkor mindenkiről tudom, hogy mit hogyan fejleszt.



Csak most kezdtem el olvasgatni ezt a részt, de ez az ötlet nekem határozottan tetszik. Remek gondolat!!!!
Dátum: 2010.01.28. 15:05:04
Fájdalomdíjként a támadás italát kapod!
Hatása: Ha megiszod a következő támadásnál +15 IQ-t és Támadást kapsz
Azt lehet tudni hogy ez csak vesztes portyánál (amikor téged támadnak) kapod, vagy esetleg győztes "csatánál" is leeshet ilyen??
A támadás italát nem tartom túl szerencsés ötletnek, mert igencsak felborítja az esélyeket arra az 1 portyára.
Dátum: 2010.01.19. 20:13:53
A lélekkufárnál tudsz varázslatot venni. Ugyan úgy tudod "felvenni" mint az összes többi tárgyat (buzgány, pajzs stb.).
Ha smaragd vagy akkor 2. szinttől tudsz varázslatot venni. Ha rubin,zafír vagy gyémánt
akkor pedig 3. szinttől tudod megvenni az elsőt.
Dátum: 2010.01.19. 10:30:06
Teljesen mind1 hogy milyen harctéri varázslatot találsz ki és akár a szövetség 100%-a is beáldozhatja magát, sőt még fejre is állhatnak akkor is az a szövetség fog nyerni ahol több magasabb szintű karakter van.
Ha egy 90. szintű karakter összekerülhet egy 20. szintű karakterrel akkor az nem háború hanem mészárlás.
És ezért még portya bónusz is járna... Remek!!!!
Dátum: 2010.01.15. 13:02:35
Csak gratulálni tudok a "vita" kezdeményezőjének
Ekkora marhaságot, és ennél értelmetlenebb topicot már rég találtam a fórumon.
Dátum: 2010.01.15. 12:56:59
Hát, ha nem tudod őket valahogy privátban elérni és az aktív tagoknak a kirúgáshoz sincs elég szavazatuk akkor nem tudsz mit kezdeni velük.
Esetleg keress egy olyan szövit ahol aktív tagok vannak
Dátum: 2010.01.13. 01:16:28
Csak 1 észrevételem lenne:
Érinthetetlenek adatlapja:
"Jöttök és beleszartok a homokozónkba, aztán ha orrbaverünk benneteket a homokozólapáttal, akkor sírtok!?!"

A homokozó lapáttal való orrba verésre lett kitalálva az ACE.
Most viszont az történik hogy az "orrba vertek" nem a sírást kezdték el hanem inkább visszamentek egy szenes lapáttal.

Megfordítva: jöttök és orrba vertek minket a homokozó lapáttal, aztán mi orrba verünk benneteket a szenes lappáttal akkor sírtok?

Ezt hívják úgy, hogy visszanyal a fagyi.

A helyzet szerintem nagyon egyszerű: nem sírni kell, hanem el kell dönteni, hogy kinek mennyit ér a homokozó, és vállalni kell a következményeket.

Ezt teljesen kívülállóként mondom, mivel egyik érintett szövi tagja sem vagyok....
Dátum: 2009.12.10. 20:23:37
Na ez azért mégiscsak vicces.
64. szintű tanulás próba: tanulás: 60 + 16 = SIKERES!
Hogy lehet egy tanulás próba 64-es, amikor 60 a maximum???
Dátum: 2009.11.29. 23:53:17
Csak még 1 dolog.
Köszönöm a lepontozást, de nem igazán érdekel...
Elég kárpótlást ad az, hogy a szövi tagja lehetek.
Dátum: 2009.11.29. 23:44:16
Húha most már egy egész szövetséget keresztre kéne feszíteni? Én is utálom őket.
Tényleg felháborító, hogy a tagjai segítik egymást, és kialakítottak egy olyan módszert amiben a hatékonyan tudják segíteni egymást.
Dátum: 2009.11.29. 22:31:04
Rengeteg olyan tárgy van az aukciós házban ami a tulajdonosát előnyhöz juttatja a többiekkel szemben, de tudtommal pontosan erre lettek kitalálva.
Ezeket most szépen elkezdegyesével elkezdik szétbarmolni...
Gratulálok!!!
Dátum: 2009.11.29. 16:19:04
Úgy hiszem a találkozós relikviák között is van 1-2 ilyen.
Dátum: 2009.11.29. 14:48:54
Csak még 1 dolog.
A szkarabeuszt "csak" lebutították, a kristálygömböt viszont használhatatlanná teszik. Szóval a kompenzáció mindenképpen erősen ajánlott!!!!!!!!!!
Dátum: 2009.11.29. 14:44:12
A Skarbeusz lébutítása után gondoltam hogy ez fog következni.
A kristálygömb nagyon tápos cucc, de ez ellen is sok féle képen lehet védekezni.
Persze mint mindig Miklósnál most is be fog jönni a rinya, úgyhogy teljesen felesleges az itteni fórumozgatás, ez már rég eldöntött kérdés.
Oldal: 1234567