Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lowang

Oldal: 1
Dátum: 2009.02.28. 00:07:36
Idézet: Lanmandragoran - 2009.02.27. 20:11:31
Idézet: Kagemusha - 2009.02.27. 19:24:54
Idézet: Lowang - 2009.02.27. 19:07:23
Idézet: Kagemusha - 2009.02.27. 17:25:30

Nem azzal van a baj, hogy milyen néven kiadott regényeit szereted, azt pont azért használja, hogy ne vedd meg azt a stílust, ami neked nem klappol. A gond az, hogy a szerzô -anyakönyvezett vagy éppen személyi igazolványában szereplô, polgári- neve igazából Lőrincz L. László, ezért a kérdés értelmetlen ebben a formában. Ha Leslie L. Lawrence lenne az eredeti neve, úgy rendben volna.
De vegyünk egy másik példát: a kén-hidrogénre azt szokták mondani, hogy záptojás-szaga van, holott a dolog pont fordítva igaz: a záptojásnak van kén-hidrogén szaga, mivel a tojás bomlásakor kén-hidrogén keletkezik, ami annak jellegzetes szagát adja.


Tévedés!
A Lőrincz L. László is irói álnév. Azért használja, hogy ne keverjék a tudományos irásaival amit a valódi nevén ir alá!

Ezt benézted, öcsisajt!
http://www.lesliellawrence.hu/index.php?action=eletrajz


Jaja, akartam is kérdezni, ha nem az az eredeti neve, akkor miért hívják a gyerekeit Lőrincznek? Esetleg az L. az írói "álnév" a nevéből.

1. MILYEN ALAPON ÖCSIYAJTOZOL HA SEMMITZ NEM TUDSZ???

Az oldalt én is láttam és riportot is, sőt személyesen is találkoztam vele.
A Lőrincz László a valódi neve és az L. betűt megkülönböztetésképpen tette a nevébe, hogy ne keverjék a tudományos műveit a fantasztikusokkal.
Dátum: 2009.02.27. 19:07:23
Idézet: Kagemusha - 2009.02.27. 17:25:30

Nem azzal van a baj, hogy milyen néven kiadott regényeit szereted, azt pont azért használja, hogy ne vedd meg azt a stílust, ami neked nem klappol. A gond az, hogy a szerzô -anyakönyvezett vagy éppen személyi igazolványában szereplô, polgári- neve igazából Lőrincz L. László, ezért a kérdés értelmetlen ebben a formában. Ha Leslie L. Lawrence lenne az eredeti neve, úgy rendben volna.
De vegyünk egy másik példát: a kén-hidrogénre azt szokták mondani, hogy záptojás-szaga van, holott a dolog pont fordítva igaz: a záptojásnak van kén-hidrogén szaga, mivel a tojás bomlásakor kén-hidrogén keletkezik, ami annak jellegzetes szagát adja.


Tévedés!
A Lőrincz L. László is irói álnév. Azért használja, hogy ne keverjék a tudományos irásaival amit a valódi nevén ir alá!
Dátum: 2009.02.27. 09:08:31
Melyik menüpont van a "Küldetések felett"?
Kvíz
Vadászat
Portyázás
Állatok
A helyes válasz a következő lett volna: Állatok

Hát bizony nekem nincs is -még- olyan menüpont, hogy "Állatok".
Ráadásul ez a 9. kérdés volt a "Válaszolj egymás után 10 kvízkérdésre helyesen úgy, hogy közben egyet sem rontasz el!"
Kérem törölni. Sőt szivem szerint a kérdés feltevőjét is törölném..
Dátum: 2009.02.26. 14:29:29
Idézet: Bekas - 2009.02.26. 14:08:10
Hogyan hívják Budapest új hídját?
Chak Noris
Megyeri
Békási
Lágymányosi


Chuck Norris, de fölösleges hülyeség. Kuka.

Ez is hülyeség, mert élő emberről nem lehet Magyarországon közterületet elnevezni.
De attól törlendő.
Dátum: 2009.02.08. 21:55:39
Miről szólnak a legendák?

Az ellenség történetéről.
A galetkik egymás elleni harcáról.
A Végzeturak egymás elleni harcáról.
A galetki hősök Végzetúrrá válásáról.

NA!!! Kinek a legendái???
Van azért pár ezer legenda a végzetúron kivül is.
Egyik közismert például a városi legendák.
Kérem törölni!!!

Van-e kvízolimpia a Végzetúrban?
nem érdekel
igen
nem tudom
nem

Aha. És ha engem nem érdekel, vagy nem tudom az miért is helytelen válasz???
Be döntse már el helyettem, hogy mit tudok, vagy mi érdekel!!!
Kérem törölni!!!
Dátum: 2009.02.08. 15:17:26
A probléma ott van, hogy programozástecnikailag nem megoldható egy milisecundumos folyamat közbeni ellenőrzés.
Általában a folyamat megkezdése előtt, vagy közben lehet megoldani, illetve a módosításokat elvégezni.
Tehát a következő történt:
1.A játéktól belépést "kértél" a térkapuba, előtte megtörtént az ellenőrzés és 15% fölött voltal, igy beléptél.
2.A másik játékos támadást inditott ellened, még mindig 15% fölött voltál igy a támadás elindult.
3. Lefutott az első,majd a második csata és visszaírásra kerültek az értékek. Ekkor került bejegyzésre az elvesztett/megnyert Lélekenergi, és az elvesztett életpont.

Ilyen párhuzamos események ritkán fordulnak elő, de nem zárhatók ki többfelhasználós rendszerek esetén.
Igy az is előfordulhat, hogy egszerre több játékos támad rád ugyanigy.
Dátum: 2009.02.07. 08:56:04
Az 50 csata és 2x-es győzelem csak az első feltételben az automatikus kapitulációhoz.
A feltételek között a "valamelyike" kell hogy teljesüljön. Szerintem ez elég egyértelmű.
A 2 hét után a 10-el több győzelem elegendő.
Dátum: 2009.02.07. 07:39:58
Hogy hívják a kislányt az Óz, a nagy varázsló című regényben?

Felicity King
Alice
Dorka
Momo

Het ebben az esetben egyik válasz sem jó, mert Dorothy-nak hivták. Soha nem becézték Dorkának még az eredetei szövegben sem.
Hát ha Zsuzsy88 az, aki nekem a "szivhez szóló" üzeneteket küldte, azt hiszem nem lesz egy ideig nyugta.
Mert hát hadat üzennek, támadnak, azután meg megy a sírás, hogy hagyják békén...
Persze a kapituláció gombot még "nem találja".
A "hangnemről" nem is beszélve. Azért már tényleges testi fenyités is jár, amit irt.
Dátum: 2008.12.21. 20:25:54
http://vegzetur.wikidot.com/szakertelmek
itt a lista, hogy melyik tanulással mit kapsz
Dátum: 2008.12.21. 20:13:02
Nem a 10-es szakértelmet tartottam valószínűtlenek...
Rengeteg portyával elérhető, igaz nekem 6 a legmagasabb most.
Dátum: 2008.12.21. 20:04:45
Vettem.
Valószinű 1. pont igaz Smaragd horda.
Az valószinűtlen, hogy a 6 szinten 10 kereskedelmi szintet érjen el valaki.
Dátum: 2008.12.21. 19:45:07
Hogyan lehet egy karakternek a szintjénél magasabb szintű tárgyai, varászlatai?
Pl. 6. szintű vgégzetúr 7. szintű méregfelhővel támad?
Nekem meg sem jelennek magasabb tárgyak a lélekkufárnál.
Oldal: 1