Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Obiwan

Oldal: 1
Dátum: 2010.03.31. 10:06:48
Élljen a hatalmas fejlesztés, amivel megint csak az első 40-50 játékos ér valamit, az összes többi meg csak malmozzon nyugodtan. Mi lenne ha nem csak az élen rinyálókra figyelne a kedves fejlesztő brigád, hanem a többi játékosra akinek az igényei szintén nem elhanyagolhatók szerintem. Egyre laposodik a játék. Dozer te sem leszel elégedett a "javítással"

"Bekerültek a játékba a 115-160. szintű csizmák."

Adjatok végre valamit az alacsonyabb szintű játékosoknak, mert ezzel a hozzáállással végül majd marad 50 fizető játékos, mert a középmezőny és persze a sereghajtók szép lassan bele unnak a dologba és keresnek valami olyan játékot ahol tényleg ők is számítanak.
Dátum: 2010.03.27. 17:40:39
Hogyan végezzünk a vámpírokkal?

Csókkal...
Fokhagymával.
Szenteltvízbe mártott hegyes karóval.
Égessük el máglyán.

Attól függ mely szerző műveit nézzük, mert nem igazán mondható egységesnek a dolog.
Dátum: 2010.03.10. 14:01:23
Mi történt a thermopülai csatában a 300 hős spártaival?

mind meghalnak az elején a csatában
mind meghalnak de sikerül elpusztítani Xerxész seregének nagy részét
behódolnak Xerxésznek
győztesen hazatérnek élve

Az első válasz magyartalan. Az utolsó sem tökéletes, sőt... a holtak nem szoktak győztesen hazatérni
Dátum: 2009.10.02. 12:52:27
Remek csata volt, sajnos kevesen vagyunk magasabb szinten és éppen terveztük átmenni a régi szövetségünkbe, az epikus ölés gyorsítása céljából, aztán én mégis maradtam, így legalább egy ember felvehette a harcot a RNYT-vel Most éppen ráértem egy kicsit, persze többen biztattak, hogy menjek tanulni, majd jövök, lesz egy döntetlen legfeljebb, mégis maradtam...már a törlésen gondolkodtam, de a heroikus küzdelem miatt megint van kedvem picit játszani....nem volt elég összeszedett a csapat és a random is kiváló volt, nem beszélve a hatalom italáról . Köszönöm a harcot, jó volt erős karaktereknek beverni a sisakját, és a kis homlokráncolást elképzelni
Üdv: Wez
Dátum: 2009.06.11. 17:06:36
Varaszló az Nough a v2-n eh-eh Zaccal már itt nyaljuk a sört....,.
Dátum: 2009.06.08. 16:50:25
Na még picit én is játszom az egyesen, de nekem is kevés az időm, ha meg jön a fürdőszezon....lehet én is feltöltöm az épületeket....csütörtök megyek....
Dátum: 2009.05.28. 23:37:41
Most jönnek hétvégére haverok, de én megyek Bp-re három hétre jövő héten, ha nem is hosszabbat, de egy délutánt szívesen elsörözöm egy előre lebeszélt telefon után azzal, aki eljön
Dátum: 2009.05.28. 23:24:02
Sajnálom, hogy így lesz vége, persze Miki minden játéka erről szólt abba is hagytam mindet, azt hittem 1992 óta fejlődött valamit és a játékai is, sajna nem.....szegényes és az egyenlő esélyek sehol sem szerepelnek....miattatok kicsit kikapcsolódtam és a fórum jobb volt mint a portya, vagy vadászat Ez egy csapat volt bárki bármit is mondjon és nem azért mert vasfegyelem volt meg egymás helyett játék, hanem az egyéniségek , a morál, a jókedv és a feeling tetszett.
Tisztelgés a halottaknak, üdv minden távozónak, vajon mi meddig maradunk még?
Tisztelettel: Wez
Dátum: 2008.12.06. 19:55:40
Ma kaptam egy kérdést, miszerint melyik Star Wars szereplő játszik mind a 6 részben. A válaszom Palpatin volt, aki tudvalévőleg az első részben, mint a Naboo bolygó szenátora kezdi az intrikálást, majd a végén a Jedi Visszatérben Dart Wader dobja az aknába. Ehelyett kiadta, hogy Obi Van szerepel minden részben, aki tudvalevőleg elhalálozik a 4-ik részben tanítványa által és mint szellem ugyan megjelenik később is, de akkor már miért nem a császár/palpatin a helyes válasz? Igaz ő meg sokszor hologramként látszik de ez szerintem nem jó. Tisztelettel Obiwan
Dátum: 2008.12.05. 20:40:52
Ma kaptam egy kérdést, miszerint melyik Star Wars szereplő játszik mind a 6 részben. A válaszom Palpatin volt, aki tudvalévőleg az első részben, mint a Naboo bolygó szenátora kezdi az intrikálást, majd a végén a Jedi Visszatérben Dart Wader dobja az aknába. Ehelyett kiadta, hogy obi Van szerepel minden részben, aki tudvalevőleg elhalálozik a 4-ik részben tanítványa álltal és mint szellem ugyan megjelenik később is, de akkor már miért nem a császár/palpatin a helyes válasz? Igaz ő meg sokszor hologramként látszik de ez szerintem nem jó. Tisztelettel Obiwan
Oldal: 1