Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Black_Penguin

Oldal: 1
Dátum: 2009.12.15. 20:26:44
Hát amit tudok mondani az ügyhöz, az az egyik Spektrumos műsorban hangzik el minden részben ( The perfect Hustle a címe. ilyen átveréseket mutatnak be benne)

"Ha valami olyasmiről küldenek üzenetet hogy nyertünk, amibe nem is jelentkeztünk, annak sose dőljünk be."

Ma már zseniálisak a tolvajok, csalók, résen kell lenni, e kell dobni a csábító lehetőséget mert az sose csábító.

"Ha valami túl szépnek tűnik hogy igaz legyen, akkor az nem igaz."

Remélem lesz aki ezzel a két idézettel sokkal szebb és biztonságosabb életet él ezentúl :3
Dátum: 2009.12.10. 20:25:01
Hmmm szeméyl szerint tetszik az ötlet, nem vagyok egy érdemi fórumozó csak néha néha átfutom a dolgokat ( érdemlegeset nem mindig tudok hozzáfűzni) de örülök ennek az off fejlesztés ötletnek, egyedibbé és sokkal változatosabbá tenné a világokat

De ha már tényleg ennyire személyreszabható ez az egész mármint klánonként, akkor ezt milyen alapozással osztanák ki a klánok között? úgy értem ugye sok olyan ötlet volt ami inkább csak egy egy klánra illik ( lévén hogy egyedi) tehát hogy ez kérelem vagy egyéb alapján történne véleményetek szerint vagy adminisztrátorilag?
Dátum: 2009.11.01. 11:10:05
Édesanyámék eddigi autós pályafutása
-Volt trabantunk, kicsi voltam még nagyon de apám mesélte hogy egy cavarhúzóval szét lehetett szedni az egészet.
-utána lett egy lada 1300 asunk - sajnos egy balesetben totálkáros lett, végül mégis jöttek az új tulajok akik megjavították így még most sem értem a dolgot.
-Vettünk egy Lada Samarát, szerettem azt a kis autót mert akkoriban ( alsós voltam) tetszett a neve
-túladott rajta anyám és vett egy Suzuki Swiftet. Az is jó kis autó volt, megbízható így ahogy visszaemlékszem rá, ám egyik nap hazajött és bejelentette hogy eladta a suzukit és már meg is van mit fog még venni
-Így van a mostani 2006 os (frissen vett) Renault Thaliank amit még én is tanultam vezetni. eddigi három év alatt nincs vele gond, de anyám tapasztalatával még mindig szépen padkázik vele, ez érződik is a futóművön ( kicsit jobbra húz)

A francia autókról annyit, említve volt a peutgeot 206 os, anyám munkatársának volt és 90 nél egyszercsak megállt a motor ugyanakkor beugrott a kormányzár is. De ezzel szemben áll az eddig igen sokat futott Renault-nk amivel igazából még nem volt gond. az egyetlen szerviz miattam volt amikor kicsit meghúztam a fenekét, meg egyszer anyám feltekerte egy oszlopra ( ne is kérdezzétek )

Szívem szerint Opelt-t vennék újonnan vagy akár használtan is vagy pedig ha nagyon sok pénzem lenne akkor egy Audit
A mercitől és a BMW től kiütést kapok már lassan, szép szép de hogy a közelben levő romatelepen is mindenkinek az van ( közben rohad le a ház mert úgy kell azt) valahogy a szememben elvesztette a minőségét ez a két márka.
Idézet: Craslorg - 2009.01.20. 21:49:27
A KISS-re vonatkozó kérdést én biztos visszadobtam, azaz engem lehet szidni vele kapcsolatban, sőt az F1-et is.
A kérdéseket nem az alapján értékelem, hogy a googleben meglelhető-e a válasz 5 perc alatt. Mindegyikre meglelhető. A KISS, mint zenekar még ismerhető, de egy konkrét számcímre rákérdezni... elég messze van az általános műveltségtől. (Megjegyzem a KISS-t még kedveltem is a 80-as évek végén, mikor megismertem őket. Nem rég amúgy adtak egy jó kis koncertet, szóval nem emiatt dobtam vissza.)
Ha azt kérdezed, hogy "4 tagú rockegyüttes, akik már 30 éve színpadon vannak és jellegzetességük a teljesen színesre festett arc, kik ők?", tuti átengedem. Legalábbis én. Ebben van egy érdekes rész, ami miatt már beugorhat az idősebbeknek, a fiatalabbak meg kíváncsiak lehetnek.


Hmm azért köszönöm a választ bár teljesen nem értek egyet vele. Reális dolog az általános műveltség szerintem minden viszonyíthatóság kérdése. Ki miben.

legközelebb többet agyalok rajta bár ennél egyszerűbbet nem tudtam kitalálni... sajnos már túl kevés lehetőséget látok...

De ha olyat látok 3 szor egy 20 as kvízpackban hogy Melyik nem Ian watson regénye?akkor a falra mászok mert ez így marha igazságtalan léynegében ugyanolyan stílusú kérdés mivel az sem általános műveltség mint pl az egri csillagok.
Tisztelt developerek és adminok.
Sajnos egyik kérdésem vissza lett dobva, viszont én nem értek egyet az indokkal,

A kérdésem a következő volt:

Melyik nem Kiss szám?

God Gave rock n roll to you
Paradise City
Beth
Crazy Nights

Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ. Próbáltam úgy összeállítani a kérdésthogy a helyes válasz mégis egy sláger legyen ami beazonosítható, Paradise city a Guns N Rosestől, namost az egyetlen fenntartásom hogy egy MINIMÁLIS google keresés meg is oldhatta volna a gyors válaszolást.

Ha a felsőbb rétegek szeirnt is egy rossz kérdést tettem fel természetesen elfogadom az ítéleet egyéb esetben kérem a lehetéges lépéseket megtenni ( nem tudom, így utólag elfogadhatjátok e mégis jó kérdésnek)

Tisztelettel
Bruainan - a Nem kérdezünk cask ütünk guild tagja.
Dátum: 2008.09.24. 07:04:04
ha minden lány visszaütne támadásnál igen gyorsan ráfázhatsz, ugyanis ha nekedmegy valaki portya néven egy teszemazt 2 órás vadászat után könnyen lenullázódsz...
Oldal: 1