Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Omichron

Oldal: 1
Ha átírnám más formátumra, akkor nem lenne már ugyanaz, elvesztené az elgondolkodtató értékét. Én meg elnézést kérek a hangnemért, meglepődtem ezen az 80 órán :F
Idézet: Craslorg - 2008.10.27. 12:35:34

Tényleg ennyire hülye kérdéseket kell feltenni azért a szaros LE-ért? Talán, ha elgondolkoznál a kvíz szó jelentésén, akkor nem lepődnél meg, hogy az ilyen kérdések törlésre kerülnek. Ráadásul, ha sok ilyet írsz, akkor elveszted a jogot is a kvízkiírásra.


Nekem nem kell az LE. Éppenséggel ha gondolkodsz, kitalálod melyik a helyes válasz. Ha nem gondolkodsz, akkor hülye vagy, ne a kérdést okold, kedves barátom Mivel az egyik kérdésemet elutasították, mivel 75% nem tudta és "speciális" ismeret kellett hozzá (mennyi a nylon olvadáspontja, wikipeda ftw) gondoltam felteszek valamit, amihez nem kell se google, se wiki, csak sima, mezei logika. Erre csak mert pár buta ember nem találta ki a választ, zároltak a kérdésezéstől x órára. Ezzel nem értek egyet.
De ha te vagy az okosabb, és az én iqm az alacsony, kérlek magyarázd el, mi a kvíz szó jelentése! Kérlek mondd el azt is miért hülye a kérdés!
Ez miért kapott "Azonnal töröljétek" értékelést?

Melyik a helyes válasz?

A 2. [1.]
Ez [2.]
Az 1. [3.]
Ez [4.] (helyes válasz)

Mivel csak egy helyes válasz lehet, egyértelmű, hogy a 4. az. És megszámoztam, hogy össze se lehessen keverni. Tényleg ennyire hülyék lennének az emberek?
Oldal: 1