Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - HPál

Oldal: 1
Dátum: 2010.04.01. 06:42:35
Ez a rózsaszín ugye csak áprilisi tréfa?
Dátum: 2009.06.14. 16:08:19
Hibának tartom, hogy egyesek visszautasítják a hibátlan kvíz-kérdéseket. Szeretném javasolni, hogy valaki nézze végig azokat, amik vissza lettek utasíítva.

Néha rossz és "bugyuta" kérdések bekerülnek, máskor - a fórumban is olvasható - jó és érdekes kérdéseket elutasítanak.

Miért van kvíz a játékban? Hogy tanuljunk a kérdésekből, és magunk is próbáljunk meg olyan kérdéseket feltenni, amikből mások is tanulnak? Ha ez, vagy ehhez hasonló, akkor ellenőrizni kellene a feltett kérdéseket.

Az én kérdéseim közül többet visszautasítottak. Szeretném kérni, hogy valaki ellenőrizze le, jogosak voltak-e a visszautasítások.
Dátum: 2009.06.14. 16:04:50
Hibának tartom, hogy egyesek visszautasítják a hibátlan kvíz-kérdéseket. Szeretném javasolni, hogy valaki nézze végig azokat, amik vissza lettek utasíítva.

Néha rossz és "bugyuta" kérdések bekerülnek, máskor - a fórumban is olvasható - jó és érdekes kérdéseket elutasítanak.

Miért van kvíz a játékban? Hogy tanuljunk a kérdésekből, és magunk is próbáljunk meg olyan kérdéseket feltenni, amikből mások is tanulnak? Ha ez, vagy ehhez hasonló, akkor ellenőrizni kellene a feltett kérdéseket.
Figyelmeztetés: Kérjük, próbálj meg olyan kérdéseket feltenni, amelyek megválaszolhatók, és arra is ügyelj, hogy jól jelöld meg, melyik a helyes válasz. Ennek hiányában elveszítheted a lehetőséget, hogy a jövőben kérdést tegyél fel, és így az ebből szerzett lélekenergiától is elesel.

Sajnos a kvíz értékelése mindig attól a játékostól függ, aki először megkapja. Az én kérdéseim közül több speciálisnak lett minősítve. Azonban én is találkozom olyan elfogadott kérdésekkel, ami szerintem speciális. Mi alapján lehet ezt eldönteni?
Tegyünk fel minél bugyutább kérdést pl. mennyi 2+2? Mert ilyen is van.
Azért nem valóságos, mert ha senki sem hallott a Gábor-hegyről, gondolhatja, hogy nincs Budapesten.
Ezt írtad:
Ha mégis bekerült volna a játékba a kérdésed, akkor meg később esett volna ki, azért mert mindenki tudja a választ.

Mivel egy kérdésre 5 percen belül kell válaszolni. Ezért írtam, hogy ennyi idő alatt az inerneten szinte minden kérdésre meg lehetne találni a választ. Akad ugyan kivétel...
Az interneten 5 perc alatt csak megtalálható a helyes válasz. Vagy nem?
Melyik nem Budapesten található?

Margit-sziget
Gellért-hegy
János-hegy
Gábor-hegy
Nekem is helyesírási hiba miatt nem fogadták el a kérdésemet. Gondolom a Margit-sziget volt a probléma. Ha az elutasító tisztában lenne a helyesírással, tudná, hogy mind a Margitsziget, mind a Margit-sziget helyes.

Az helyesírási hiba miatt elutasított kérdéseket felül kellene vizsgálni, és ha nem hibás, be kellene tenni a kérdések közé.
Oldal: 1