Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Norghy

Oldal: 1
Dátum: 2014.07.27. 20:21:12

Nagy elvárásaim nem voltak, már rég nincsenek ezen "játékkal" szemben, mikor ma neki indultam a 200 CSP feladat résznek, és rendesen ledaráltam 4 * 90perc.. A VT -ben van egy szerezz 15 esszenciás rész amiből 9 db már meg volt, azt kb 400 vadászatból szereztem, viszonylag jól jött..
Ide vonatkozó AF-em kimaxolva

Mondom abból a 200 -ból majd lesz 3 esetleg 4, de minimum 2. Mennyi lett egy NAGY "0" és úgy, hogy viszonylag sok állatott el is fogtam.. Most ezek után szerintetek milyen szép szavakat lehet mondani.
Dátum: 2013.10.30. 22:01:01
Írjátok itt, hogy túl nagy az őskő igénye nos nem igazán értem én ezt (bocs most csak az ucsó két oldalnyi hozzászállást olvastam).

Szóval elköltöttem eddig 2 hétnyi prémes tagságra 12 őskövet és .. ennyi. Zafír vagyok és meg van az 500 győzelmem.. (szerintem a 700 is meg lesz)

Irigylem a toplistásokat, viszont én már az elején eldöntöttem, hogy nem szállok be Háborús csomag megvásárlásába, és ha nem muszáj nem költök rá felesleges erőforrást.

Az event sok mindenre jó. A jutalmazás kissé gyér, de ez van.
>>> biztos, hogy a következőben nem veszek részt.

A játék során már soxor kiderült, hogy ha nem fizetsz nem nyerhetsz (képletesen és akár szó szerint is). Mivel ez mindenkinek a saját döntése, így az eredményesség is ennek a függvénye.

Szóval nem kell semmin felháborodni, csak végig kell gondolni.

Ezért most biztos jól megköveztek...
Dátum: 2012.08.29. 23:41:33
Skacok valaki vegye már le a nyitó lapról:

"A játék nem igényel sok időt, és ha 1-2 napig nem tudsz részt venni a játékban, a lemaradást behozhatod."

Mert ez úgy marhaság, ahogy oda van írva. Lehet, hogy már szóvá tették, nem vagyok nagy fórum guru...
Dátum: 2012.08.29. 23:37:18
Ezt a fórum részt, csak nagyon frissibe az elején olvastam és lehet, hogy bele is írtam vmit....

Részemről nagyon utálom, hogy kell csinálnom minden új templomnál egy excel táblát, hogy tudjam (áttekinthető legyen), hogy mennyire akarom megcsinálni a templomot 100% soha sem tudtam... ennek nyilvánvaló okai vannak...

Legalább annyit csinálhatnának a kedves urak, hogy a már kész templomi küldi képét kicserélnék a hiányzó képkockára, így jól el különülne, hogy mi az amit megcsináltam.... Elvégre nem viszem magammal az xls-t... jó persze megtehetem... de mégis...
Dátum: 2012.04.29. 13:40:36
Hát nekem is jópofán adta be a templomot egy
5x5 be kaptam
Használj el 5 ősköves manaitalt!
Használd a portyázásnál a szimulációt 5 alkalommal!
Rakj fókuszkristályt a varázslatodba!
Vegyél állatfelszerelést 3-szor!

Igen baráti, no de én voltam a lüke, mert anno vettem kavicsokat és még rengeteg van belőle, így a VÚR legendásan híres randomja besorsolta ezeket nekem...
Ja emellett van még olyan hogy Lépj 2 szintet!, meg még van a Költsd el az összes cselekvéspontodat!, ami még csak-csak könnyen megtehető de még mindig marad 5, amiből 2-t kiválthatok szóval agyrém...
Dátum: 2009.03.27. 00:01:02
Nagyon fúrja az oldalamat a dolog
http://vegzetur.wikidot.com/vadaszat.

"A szörny alapszintje" ezek az értékek nem publikusak? v. csak én keresem rosszul?

Mert néha azaz érzésem, hogy nem kapom meg a spektrális manipuláció bónuszomat.
Dátum: 2009.03.26. 23:40:35
A játék tetszik, bár jól le vagyunk maradva .

Kicsit OFF de mégsem.

A skin-nel kapcsolatban örömmel látom a:
84 portyázáspont
alacsony ÉP: 55:31
25 cselekvéspont
00:00
Tudatturbó: (27:53)
spektrális manipuláció

tartalmazó sorokat, csak kissé kicsinek találom a betűket nem lehetne javítani a méretén.

És itt van a kedvencem a xxx ÉP / yyy VP.
Jó ez is csak a "pirosbetűs" nagyon rosszul olvasható.

Mindezek teljesen jó dolgok csak szerintem vhogy. mégsem az igaziak.

Legjobban a Tudatturbós résznek örültem, nem lehetne ezt esetleg a Karakterlapon is feltüntetni sokkal nagyobb betűvel?

Ja és még valami az újonnan regisztrált játékosoknak amikor belépnek nem lehetne kiírni de ezt tényleg
JÓ NAGY BETŰVEL, hogy mielőtt kérdez nézegesse a http://vegzetur.wikidot.com -ot, mert tényleg agyrém, amiket kérdeznek,
Dátum: 2009.03.26. 22:24:39
Melyik F1-es csapatban debütált Kimi Raikkönen?
Mc Laren -- ez a megjelölt válasz, akár hogy is néztem a Saubernek már előbb F1 pontokat hozott.

Egyébként speciális kérdés vmint. érdektelen lexikális tudás és még rossz válasz is >>>K.O.
Dátum: 2009.03.26. 13:01:19
Ezt jópofa

Melyik szereplőt játsza Amanda Tapping a csillagkapu című sorozatban?
Shamanta Kartel
Jack O'neill
Cameron Mitchell
Daniel Jackson


Helyesen: Samantha Carter
Dátum: 2009.03.26. 11:28:24
Ez meg csak egy kis helyesírási malőr:

Mekkora a keringési ideje az Uránusz bolygónek ?

bolygónak -ra kellene javítani..
Dátum: 2009.03.26. 11:26:07
Lenne itt egy törlendő kérdés:

Melyikük NEM filmrendező?

Danny Boyle
George Lucas
Michael Crichton
Francis Ford Coppola

A gond az, hogy mindegyik az
Dátum: 2009.03.09. 15:42:53
"Legkevesebb hány pénzérméből lehet 385 Ft-ot kirakni?"

Ezen kérdésnek hibás a jó válasz része ui. a kérdés feltevője nem számolt a 200 Ft-os pénzérmével, ami viszont 7-ről 6-ra csökkenti az érmék számát..

200+100+50+20+10+5 (6 db)

Kérlek módosítsátok a jó válasz sorát.
Köszönöm
Dátum: 2008.11.29. 10:09:57
Nos volt egy másik kérdés ami szintén Janics Natasa származását firtatta és ott a válaszok között szerepelt a szerb és a horvát is. Bár melyik választható volt és csak a szerbet fogadta el.

Nos ezt a kérdést ki kellene törölni vagy a válaszokat kellene megváltoztani.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Janics_Natasa
Oldal: 1