Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Ramun Tan

Oldal: 1
Dátum: 2009.03.17. 10:46:32
Jó rendben, nem kell rögtön bunkóskodni
Dátum: 2009.03.17. 10:17:13
valamit elüthettél Langel, gugli első helyn dobja szépen, hogy az egy szél
Dátum: 2009.03.17. 10:12:36
Ez csak képletes volt.... nincs ilyen kérdés, csak vázoltam ,hogy sokszor nem tudod fejből a választ, de kizárásos alapon mégis megmondod

A gondolkodós kérdéseimet viszont visszadobják folyton értelmezhetetlenség miatt. Pl:

ha egy daru 1 emeléssel 1 tonna homokot emel fel, akkor 2 daru 2 emeléssel hány mázsa homokot emel fel?

Hát ha ez meghaladja az átlag ember szellemi képességeit, akkor én kérek elnézést.
Dátum: 2009.03.17. 09:59:06
Látod, ez a baj... ilyen szinten minden kérdésbe bele lehet körni.

Ezért nem jó ez a rendszer
Dátum: 2009.03.17. 09:53:20
Illetve a másik kategória, a nagyon spec kérdés, de mégis meg tudod válaszolni, pl:

Hányas lába van Bill Gates nek?

-42 es
-5000 es
-nincs is lába
-1000000-s
Dátum: 2009.03.17. 09:50:48
Ez jó?

Legutoljára feltett kérdésed
Hány évenként van szökőév?

1
2
3
4


Én nem szoktam sunyiskodni amúgy, csak akkor nem adok jó értékelést, ha tényleg értelmezhetetlen, iszonyú helyesírási hibák vannak benne stb.

Amúgy a "volt már" kategóriában a kedvencem, egymás után kapott kvízkérdések:

1: ki nyerte a 2006-2007 es BL-t?
2. Melyik csapat lett 2006-2007 BL bajnoka?
3: Ki nyerte a bajnokok ligáját a 2006-2007 es szezonban?

És ezek frankón egymás után.... Hát vihogtam egy sort
Az mondjuk valóban ciki, ha egy jó kérdést jónak értékelek, mert normális, tudom is a választ, erre kiderül, hogy félre nyomta az illető a gombot, és nem a jó választ fogadja el a rendszer jónak... ezt nem is lehet kiszűrni értékeléskor
Nem... Belgiumban szerezte. mindenki kiesett előle.. de mindegy

Lényeg, hogy vannak még visszadobott kérdéseim, de azokat nem tudom már ide bekopizni, mert csk a kérdés látszik, a válaszok, meg az ok nem
Ennyi erővel, ha valaki megkérdezi mennyi 1+1, akkor töröltessem, mert én nem vagyok matematikus?
Legutoljára feltett kérdésed


Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


Szerzett pontot Baumgarner Zsolt a Forma 1 ben?

igen
nem
igen, de elvették tőle később
nem is versenyzett a forma 1 ben


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.

?
Dátum: 2009.03.17. 08:38:23
Szerzett pontot Baumgarner Zsolt a Forma 1 ben?

igen
nem
igen, de elvették tőle később
nem is versenyzett a forma 1 ben


A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.


bezzeg ilyenek bent maradnak, hogy hányas lába van Jude Law póstásának.

már 5 kérdésemet dobták vissza így..... az azért már nagyon sok LE. Az a kisebbik baj, ha baromság is bennmarad, azon max csak azt a 10% ot bukod az adott lényen. De amikor az értelmes kérdést visszadobják, ott nem ártana, ha 50 es IQ feletti ember is megnézné őket, hogy vajon tényleg törlendő-e, mert azért sokáig tart újra 100 jó választ adni.
Oldal: 1