Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sedowka

Oldal: 1
Dátum: 2008.11.27. 22:23:27
ezt most irtam nagyon nec??? mer sok forumra beraktam????


Dátum: 2008.11.27. 22:22:48
Gyémánt horda részére 1-4 es szintü a játékát most kezdő karakterek számára uj Klán nyilik melynek Azárot Lovagjai a neve szeretetel várunk minden érdeklödöt a klán rolunk mindenkiröl egymás segicségéröl szol arol hogy megbeszélyük a nehéz ségeket vagy ép uj barátságokra lejünk. Nagyon fontos ha érdekel ténylegesen alap feltétel a Gy.I.K elolvasása hidel mi is most keztük és meg tetük nem töb 10 percnél! Egy szo mint száz közöséget szeretnénk alapitani mejnek akár te is része lehec majd a klán engedélyel valo visza igazolásra ugyan még várunk de ha van kedvetek és megpropálnátok csak irjatok rám.

elöszeretetel várom leveleiteket kortol nemtöl faji hovatartozástol fügetlenül:D
Dátum: 2008.11.27. 22:22:04
Gyémánt horda részére 1-4 es szintü a játékát most kezdő karakterek számára uj Klán nyilik melynek Azárot Lovagjai a neve szeretetel várunk minden érdeklödöt a klán rolunk mindenkiröl egymás segicségéröl szol arol hogy megbeszélyük a nehéz ségeket vagy ép uj barátságokra lejünk. Nagyon fontos ha érdekel ténylegesen alap feltétel a Gy.I.K elolvasása hidel mi is most keztük és meg tetük nem töb 10 percnél! Egy szo mint száz közöséget szeretnénk alapitani mejnek akár te is része lehec majd a klán engedélyel valo visza igazolásra ugyan még várunk de ha van kedvetek és megpropálnátok csak irjatok rám.

elöszeretetel várom leveleiteket kortol nemtöl faji hovatartozástol fügetlenül:D
Dátum: 2008.11.27. 18:27:29
Amúgy csillagok oldalt mit jelentenek???


Dátum: 2008.11.27. 18:25:43
Hy all visza tértem köreitekbe nagyon hiányoztatok amedg dokinál voltam amúgy meg azon gondolkodtam mit is írjak ha vissza értem rályötem de most meg már kel vigyem a kutyámat sétálni szóval majd valamikor leszek még este folyamán remélem ti is mind
Dátum: 2008.11.27. 12:21:50
avagy Poket PC
Dátum: 2008.11.27. 12:19:31
Nem hiszem hogy szerepelt ö maga filmbe de meg próbálom megszerezni a Cimét a filmnek ugyan én nem halottam róla


amúgy meg hol lakol ha szabad megkérdeznem?? amúgy meg az ilyen problémára ott a mobil internet nekem is az van és szar mer lasu de jól tud jönni ilyenkor javaslat nem beszolás
Dátum: 2008.11.27. 12:06:53
Ő szegénykém Est és West békitöje akart leni de meggyilkolták úgy mond Gettóban élt el mondta mit lát ott a zenéin keresztül és megölték: érdemes bele hallgatni mer jó zenét csinált és jó ember volt ép úgy mint Bob Marley vagy Eddy Grant
Dátum: 2008.11.27. 11:50:57
Most nem azér nekem nem volt ien egyértelmű na mind szóval akkor én mint kisfiú zavargók itt köztetek:D akkor jó hallgat valaki itt rajtam kívül 2 pack-et???
Dátum: 2008.11.27. 11:41:10
most nem azér, de kérdés van nő is aki ezt a játékot jáca????
Dátum: 2008.11.27. 11:35:33
Szép na kíváncsi vagyok mi az átlag élet kor itt Én amúgy csak egy 19 éves szakmunkás vagyok volt wow-os kocka és majdanlagos végzetúr kocka
Dátum: 2008.11.27. 11:22:02
Kortevirág menyi idős vagy???
Dátum: 2008.11.27. 11:14:31
Hát asszem köszi szépen a biztatást meg a hozzá szollást próbálok én is úgy hozzá állni hogy kis idő alatt sokat felylődhesek:D bár még nem értem ezt az egészet de jó a sztori meg ahogy látom a társaság is ha nem baj csatlakozom a beszélgetéseitekhez
Dátum: 2008.11.27. 08:11:27
Jó reggelt mindenkinek csak egy kérdés most nem azér nagy kocka vok de én ezt a játékot csak tegnap kezdtem és lene tőletek egy kérdésem. Őskövet csak pénz által lehet szerezni?? mert ha igen akkor jelentős mértékben nehezebb a fejlődésem mint másoknak és úgymond kötelezővé válik az őskő vásárlás
Oldal: 1