Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Canababy

Oldal: 1
Dátum: 2009.04.01. 15:23:36
Hahóóó!!!Miért tűnik úgy nekem,hogy a V3-on magányos harcosokként érzik jól magukat a játékosok???Vagy csak kevesen olvasgatják a fórumot és nem értesülnek a tagfelvételekről?
Lehet Nekem kellene társak után kujtorogni? Na mindegy...A Paktum et Veritas szövetség várja potenciális tagok jelentkezését...egész pontosan 4 főt!VeneFicus-t keressétek,ha jelentkezni szeretnétek. Agyő!
Dátum: 2009.03.25. 09:59:30
Üdv minden Smaragd Végzetúrnak és Végzetúrnőnek!
Megalapítottam a Pactum et Veritas nevű szövetséget és, ha akad közöttetek aki szívesen társulna,annak jelentkezését szívesen veszem!Bízom benne,hogy hamar találok társakat és gőzerővel fejlődhet szövetségünk!A karakterem neve: VeneFicus, ha valakinek felkeltettem az érdeklődését nálam jelentkezzen,vagy egyenesen is kérheti felvételét a szövetségbe.
Ja igen és mindez a VILÁG 3. keretein belül.
Dátum: 2008.11.18. 10:52:50
Sziasztok!
Az imént kaptam egy olyan kérdést, ami elméletileg jó lenne, DE mivel én ilyen szőrszálhasogató emberke vagyok, és ennél sokkal jobb kérdéseket elvetettetek már előhozakodom vele.Íme:

Melyik megye fekszik a Dunától BALRA?
Vas megye (ez volt a "helyes" válasz)
Csongrád megye
Heves megye
Nógrád megye

A problémám a következő: alapműveltség azt tudni, hogy a térképen bár szemből nézve valóban helyes a Vas megye, de a folyóknál ugyebár nem mindig az a folyásirány, ahogyan a térképen "lefelé" haladunk...Ebből következően a válaszok közül bármelyik jó lehetett volna, kivéve a Vas megyét!!!Kérlek Benneteket vagy javítsátok a kérdést, vagy töröljétek, vagy bármi, amit jónak láttok, de legalább nézzetek utána!!!Köszönöm! Canababy
Dátum: 2008.10.30. 17:45:24
Üdv ismét a Smaragd Lélekúrnők nevében!
Szövetségünk ismét tagokat keres!Első, másod és utlsó sorban is végzetúrnők jelentkezését várjuk!!!!Nem javaslom 1.- 3. szintűek csatlakozását, mert nekik rengeteget kellene építeniük ahhoz hogy érdemben részt tudjanak venni a közösségünk életében...Viszont 4. szinttől szívesen látunk bárkit, aki egy igazán összetartó csapathoz szeretne tartozni, melynek alapja a demorácia!szövetségünk minden döntést közösen hoz meg, szabályaink is inkább segédletként funkcionálnak... Ha kedvet kaptatok, jelentkezzetek a szövetségünkbe!Tagjainkat nem hátráltatjuk fejlődésükben, mindenki részesül az építkezésből származó plusz dolgokból.Jelentkezzetek mielőbb!

Üdv: Canababy
Dátum: 2008.10.12. 15:20:11
Hellooo Smaragdok!Újabb 3 hely tátong üresen a smaragd Lélekúrnők szöviben.Jelentkezéseteket várjuk!
Üdv!
Dátum: 2008.10.04. 14:08:08
Végzetúrnők!Még két szabad hely van a Smaragd Lélekúrnők szövijében!Ha szeretnétek tartozni valahová, csatlakozzatok hozzánk!Nincsenek elvárásaink a jelentkezőkkel szemben. A játék során úgyis rá jön az ember, hogy ha "nem dob a közösbe", akkor nem ér el semmit.Szóval jelentkezzetek!
Dátum: 2008.10.02. 15:42:40
Szomorúan tapasztalom, hogy a kezdeti lelkesedés alábbhagyott a szövetségek iránt!Mindenesetre még mindig 3 szabad hely várja a csatlakozni vágyókat!
Dátum: 2008.10.01. 20:48:58
Ha nem lettem volna elég meggyőző: a második őrtornyunkat építjük, és mindannyian aktívan részt veszünk az építkezésben.Ugyanezt várjuk az új belépőktől is, ami alap dolog, hiszen ti is kihasználhatjátok az ezzel járó előnyöket.Nincs napi építési limit!Ki mennyit tud, akar annyit épít.Egyértelmű, hogy a karaktert is fejleszteni kell, tehát a kettőt kell megtanulni összehangolni.Egyébként egy tapasztaltabb, fejlettebb karakzerrel rövidebb idő alatt lehet látványos eredményeket elérni.A Lélekúrnők Szövetsége teljesen demokratikus módon működik.Bármilyen javaslat, amit a tagok tesznek először belső szavazással döntjük el, és ha bármelyikünk segítségre szorul, számíthat a többiekre.Komoly jelentkezőket várunk, akik ezekkel a módszerekkel egyetértenek.Nekünk eddig bevált.A jelentkezőktől szívesen látnék egy rövidke bemutatkozást.
Dátum: 2008.10.01. 15:26:22
Szebb napot Végzetúrnők!
Ha van köztetek, aki épp szövetséget keres, most itt az alkalom, hogy jelentkezzetek! 3 hely van üresen, várunk benneteket!

Üdv, Canababy
Dátum: 2008.09.25. 12:26:55
Hello!
Az én szövetségem a Smaragd Lélekúrnők.
Nem diszkrimináció, de ez leginkább hölgyeknek szól. Olyan sok szöv van amiben mondjuk lányokat nem szívesen látnak.Ez pont az ellenkezője.De miért is nem alapítasz te is egyet?Aztán jól összefoghatnánk a későbbiekben.Hmmm....?
Dátum: 2008.09.24. 22:55:38
Még mindig van 3 szabad hely!
Remélem nem kell sokáig várnom!
Dátum: 2008.09.24. 09:15:23
Szép napot Végzetúrnők!Megalapítottam egy szövetséget, ami kifejezetten Nektek szól!Ha szeretnétek e Világban valahová tartozni- itt a helyetek!Fogjunk össze és jöjjön aminek jönnie kell!
Oldal: 1