Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kundi

Oldal: 1234567891011
Dátum: 2009.07.08. 23:26:25
Nem az a bajom, hogy nem működik a viadalon, hanem, hogy ez miért nem volt sehova se leírva, közölve. Én relatív aktiv forumolvasó vagyok és nem tudtam, alig tudta valaki. Most had háborodjak már ezen! 220k LE + minden szaki innentől drágább, feleslegesen.
Dátum: 2009.07.08. 17:09:42
Ez tök nagy szemétség, hogy a hordagyűlölet nem működik viadalon. Inkább nem is az, hogy nem számít, hanem hogy ez sehova se volt feltüntetve. (Az én pattogásomra, irták ki most a szakihoz.) Nem várható el, hogy ha meg akarom lepni az ellenfelem elötte kérdezgessem meg a többi játékost, hogy működik-e viadalon. Teljesen logikus, hogy működik. Csökkenti a randomot. Fel lehet készülni, célzottan valaki ellen.

Viadalon kívül egyáltalán mi értelme a gyűlöletnek? Van aki nem 100% közeli gyözelmi eséllyel portyázik? Azt aligha befolyásolja.

Fölöslegesen kifejlesztettem 30 ra viadalra. Mindegy szerencsére nyertem igy is, de nem kevés erőforrás, és ráadásul minden szakit drágít. És persze én vagyok a hülye, mert azt hittem leírás szerint működik, mekkora noobság.
Dátum: 2009.07.07. 11:02:21
És arról van már valami, hogy a híres karaktereket, hogy választják ki?

Pl.: legyen a legtöbb bajnoki medálos, az nekem szimpi.

Vagy, aki zsnórban nyert 6 bajnokit, az is jó.
Dátum: 2009.07.05. 09:14:37
És egy olyan megoldás kvizolipmiára, hogy a kérdés képként jelenik meg és nem lehet copy paste-elni?

Ez nem lenne járható út?

Sokkal kevesebb lenne az 50 helyes. Mondjuk teljesen átmenne mákba, hogy milyen kérdéseket dob. De ugyanakkor tényleg az emberek tudására menne rá. Meg google-zni is lehet csak be kell gépelni, jobban kell beosztani az időt.
Dátum: 2009.07.05. 09:07:51
Én téptem már a számat, hogy korlátozni kell az ismételhető küldetéseket, ugy hogy x db különbözőt meg kelljen csinálni. Akkor már kb. amikor bekerültek. Teljesen egyértelmű volt, hogy túl egyszerű és tul erős volt abban a formában. Szoval annyit tudok mondani, hogy na végre!

De az tényleg tök furcsa, hogy a nagy nevek tényleg elég gyakrak köszönőviszonyban sincsenek a rendes játékkal. Az hogy a portyalistában van 5-10 ember akit tudsz ütni, nem a rendes játék. Nem abból a szemszögből kell nézni a küldetések, skillek exploitolását. Rögtön egyértelmű volt, hogy a bénitásos, kritvaris küldi túl durva.
Dátum: 2009.06.25. 10:11:26
Sharpának már csak ~200 TP kell. Váááá, nem bíírom.

Mi történik 0% os fertőzésnél?
Dátum: 2009.06.23. 16:24:29
Sharpa biztos nem fog milla pm-t kapni.

Azért remélem kiteszi ide, hogy mivan.
Dátum: 2009.06.19. 12:01:56
Igen erre ki kell találni valamit.

A legjobb az lenne, hogy most kövi 10 csatából összejön mindenkinek a döntetlen pikkpakk.


Köszi tényleg az lehetett hogy 5X támadták. Csak ilyet még soha nem láttam. És miért nem azt irja ki, hogy túl gyakran támadták, abból levágtam volna rögtön.
Dátum: 2009.06.19. 11:49:42
Nem tudok támadni, mert ilyet ir ki.

"Nincs értelme megtámadni a karaktert, mert 0 lélekenergiát szereznél tőle."

Ez eléggé tré mondjuk igy hogy háboruzásos döntetlenezéses közben.
Dátum: 2009.06.18. 19:17:33
Na jó akkor rosszul emlékeztem, bocsánat, de nekem valahogy akkor is egyértelmű volt, hogy sorsolni fognak és nem az lesz, hogy a mondjuk 500 öskőves dijalapból mindenki kap 1-2 őskövet.
Dátum: 2009.06.18. 18:56:47
Az volt a papíron, hogy a legtöbb helyes választ adók közt kisorsolnak ősköveket szint függyvényében.
Ha jól emlékszem. De nem volt olyan, hogy mindneki kap, vagy hogy sokan kapnak.

Ebbe belefér, hogy 5 embert kisorsolnak. Legalábbis az én mondatértelmezésemben.

Simán minden jó válaszadónak ugyanannyi esélye volt, hogy kisorsolják.

Edit: Boccs rosszul emlékeztem, nem volt hogy sorsolás.
Dátum: 2009.06.17. 10:37:45
Olyan hogy 2 kvizolimpia között az admin álatal jónak értékelt kérdéseket külön adatbázisba. Azokból megcsinálni az olimpiát és utána beletölteni a nagy adatbázisba és megint az uj kérdések külön gyűjteni.
Ez talán működhetne.

Mennyi kvizkérdést hagy jóvá az admin 2 hét alatt? Mert azért egy 500-1000 kérdéses bázis kéne.

Edit: Pont beirta más is ameddig lassan typingoltam
Dátum: 2009.06.15. 21:51:56
Idézet: Miklós - 2009.06.15. 16:59:22

2. irányított varázslat: kis mértékben növelje a szerzett LE várható értékét (csak az alsó érték nőjön, a felső ne csökkenjen)


Ezzel megint egy szaki ami növeli az összLE-t és ezért kötelező lesz vinni, míg eddig egy aranyos kis tápolás nélküli szaki lehetett volna. Igaz, hogy fölösleges, de ehelyett megint a magas akadémiásoknak, topnak több ingyen LE...
Nem vagyok biztos benne, hogy erre szükség van.
Dátum: 2009.06.14. 19:32:47
és akkor a töltekék szakértelmek az egyértelmű spm sajt csapda mellé.

int kedvenc, épités ,manakonstrukció, transplant, ultraspec, visszafogott vagy a tp adó, hosszútávon messze a legerősebb tárgy eddig auckión.

mind másokkal szemben behozhatatlan előny, mert nekik kisebb a max.

ill ki tudja a jövőben milyen szakértelmek lesznek.

Klasszikus tápoptimalizátor legozó tárgy.
Dátum: 2009.06.14. 01:17:45
Joker v1 280 (?) ért ment V2-n 150 ért.

Minketten +1 max szakis könyvet kértek
Dátum: 2009.06.10. 18:41:04
Lehet, hogy nem voltam egyértelmű.

Fel kell venni a zafir gyűrűt, nem kombózik zafir csilaggal és egyébbel.
Dátum: 2009.06.10. 17:45:49
Irdatlan irreálisan erős tárgyak nem lesznek. Mert 1 tárggyal nem verhetsz végig mindenkit. Ezeknél erősebbek nem lesznek szerintem.
Ha nem elég erős ne váltsátok az 5 cspket. Rengeteg karakter van, aki ezeknek is őrül.

És visszajönnek majd megint az első tárgyak. Mondjuk kérdés hogy a tyúk 300 dukát fölött megéri-e.

A gyűrűt meg fel kell venni, hogy működjön, nem bonuszba adja. Legalábbis a Zafir. Igy is nagyon erős ez a tárgy olyanoknak, akik valszeg nem mennek 30 epikus fölé és nem tudott bufát szerezni.

Nem csak a magas szintű és/vagy tápoptimalizátor, nincs semmi új fejlesztés hetente akkor törlök játékosoknak készül a játék. És ez jó is. Mert azokba minek, akik minden fejlesztésen sírnak. Mig játékosok százai örülnek.
Dátum: 2009.06.09. 16:21:59
Biztos, hogy külön lesznek véve a világok.

"Imbatárgy1 világ1
Imbatárgy1 világ2
Imbatárgy1 világ3

Imbatárgy2 világ1
Imbatárgy2 világ2
Imbatárgy2 világ3"

Méghozzá így.
.
Az
"Imbatárgy1 világ1
Imbatárgy2 világ1

Imbatárgy1 világ2
Imbatárgy2 világ2

.."
sorrend biztos nem lesz, mert tundak spekulálni már a többi világon az uccsi tárgyakra, vagy elsőre rögtön lecsapnak.
Dátum: 2009.05.28. 19:29:29
Lehet portyázni béke alatt. HCSval. Tehát békebontás elött kapituláció után.

Pont ezt monom, hogy nem jó. Mindenki bírja ki azt az időt amíg felbontják.

Viszont nagyon sok diplomáciai lehetőségtől elbukik a játék.

PL kapituláció esetén plussz béke. Pont egy ilyen eset volt, aztán először támadtam utána néztem az eseményeket, és végigvertem a fél szövit átlag 3k-kat rabolva, ami végülis nekem jó, csak nem fair, hogy pont azért kapituláltak, hogy békén legyenek hagyva.
Dátum: 2009.05.28. 17:07:45
Szerintem azt be kéne tenni, hogy ameddig tart fizikailag a béke időszak addig tényleg ne lehessen portyázni.

Mert oké, hogy a bontás utáni kényszerbékében lehet portyázni. De az, hogy ameddig fizikailag béke van akkor is lehet az túlzás. Ha akarja a szövi úgyis tudja bontani, és akkor tud a kényszerbéke alatt portyázni.

Nem kevés diplomáciai lehetőség van itt kizárva ezzel.
Oldal: 1234567891011