Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2008.11.25. 10:12:07
csőcsá...

mondjuk attol mer tiltva leszek attol még a véleményem ugynaz marad és az hoyg többszááz topik van ami a harcrendszert firtatja az aztmutatja hogy valóban gubancos...
Dátum: 2008.11.25. 10:10:53
a többieknek még börvértje se volt aztán volt pajzsom is meg mondom rubin geccó hordás voltam pakoltam za erőre támadásra...(nem azt várom hogy én legyek a turboharcos(mer tudom hoyg kevés vok) de 6 zsinorvereséget kissé inkorrektnek tartok...

szal ezek ilyen dolgok...de nem kell aggódni mer max nem jáccok a játékkal....szal mindenre van megoldás csak nekem nagyon dicsérték ezt az oldalt azé is vagyok itt...viszont saját tapasztaltom szerint...mint mondottam volt vala....szar az egész =)
Dátum: 2008.11.25. 10:02:35
Véleményem a Játékról....khm khm...EZ 1 KALAP FOS(as harcrendszer mindenféleképp)....köszönöm hogy közölhettem ezt =)
Dátum: 2008.11.25. 10:01:10
szerintepedig ponthogy egy kezdő karakter első szárnycsapásait lenne érdemes támogatni merugye kija rák akar ezzel a vacakkal jáccani ha zsinorba csak seggre esik mind1 kiket támad....szar ez a harcrendszer...és tudom eztmár elmondták elöttem sokan változás meg nem lett így én inkább nem is akarom megváltani a világot sokkal inkább csak elmondani a véleményem...és azt hogy ez így rohadtul nagy Gáz =)
Dátum: 2008.11.25. 09:52:53
Tehát akkor kb 1 napi játék után sikeresen megtaláltam a játék gyenge pontját...

ez SZAR továbbra is...nemnagyon akarok illetve az információk tudatában már nem is nagyon tudok mást írni...

merugye az hogy zsinorban 6szor kaptam ki azé az nevetséges miközben mint írtam a hordám kifejzetten támadó jellegú és a karit is a lehtőségeihez képest igyekztem tuningolni nahmeg gyengébb ellenfelet kerestem...és kivártam za órákat is hoyg ne legyek fáradt...mégis tegnap óta csak szopok...

aztán pont ezokból szerteném megveregteni a készítők vállát...Gratulálok fijúk...jószarok vagytok nah nembaj....

Kyron neked viszont köszönöm a gyors választ és bár nemhiszem hoyg ittartozkodásom hosszú lessz majd megpróbálom mégjobban kihazsnálni a lehetőségeimet =)
Dátum: 2008.11.25. 09:47:42
jaaaaaj ez a szar duma he lol...mind1 ez akkorsem változtat azon hogy lepukkant nők vagytok...gondolom nem is dolgoztok csak otthon ültök a seggeteken és csokitzabáltok meg ezen a lecsúszott forumon bezsélgettek 24 órában...nevetséges...

egyébkéntpedig há szoljatok valmi forumos haverotoknak hogy jöjjön azt védje meg a becsületeteket...aztán meg másrészról leszarom mit hisztek milyen vagyok vagy milyen nem =)

de az biztos hogy hozzátok képest én magam vagyok a megelevenedett tökéletesség =)

azmeg hogy nem értékeltáél le...akkor nemtom mit durrogsz...sértő szavaim azoknak szólnak akik leértékeltek...ha te nem voltál akkor ne vedd magadra azt a bizonyos inget...
Dátum: 2008.11.25. 09:40:08
hagyaátokmár magatokat kiszuperált vén luvnyák egymagam értelmesebb vagyok mint ti csokorbaszedve függetlenül milyen stilusban írok...beképzelt sznobok vagytok wazzz...

jáccátok itt meg beszélitek a semmit közben megha ha egy újonc bekerül azt egyből bekostoljátok meg leértékelitek he...há mijez itt?

aztán meg leszarom ki sír meg ki nem sír max kitiltanak azt nem jáccok a játékkal mint mondtam nekem megvan a saját világom ide csak benéztem és mivel nem teccik a játék így nem is nagyon akarok megfelelni a szaros elvárásaitoknak...
Dátum: 2008.11.25. 09:25:27
akkor te biztos sok disznóságot követhettél el az életben ha az Úr így megbüntetett...
Dátum: 2008.11.25. 09:21:31
csak aztudom mondani hogy a virtuális világ kegyetlen hely...és köszönöm hogy a népszerűségem vagy mim Utált lett...mivel leginkább ide írtam gondolom ti értékeltetek így le...úgyhogy kívánok nektek sok sikert az életben remélem halott magzatot fogtok szülni =)

pofám leszakad én megmég jácottam itten a normális embert há utált akkor is lehtnék ha úgybeszélnék veltek mint akiket a seggemből húztam volna ki...úgyhogy nagyon csalódott vok...dögöljetek meg....köszönöm =)
Dátum: 2008.11.25. 09:12:40
szeretném megkérdezni mé ekkora kalap fos a harcrendszer? én elhiszem hogy a gynegének si van eséyle de az hogy zsinorban 6szor kapok ki ugyanolyanoktól mint én az röhej...tehát ez egy kula...ez nem minőség ez csak egy kula....sajnálom ha túl nyersnek tünnék de valljukbe férfiasan nahh...ez SZAR =)

köszönöm megértésüket...és ha van olyan jóravaló lélek aki elmagyarázná nekem a harc lényegét és hogy mitől függ kinyer azé hálás lennék =)

Rubin hordás kettes szintű figura vok kispajzsal bőrvértel buzogánnyal és 2-2 plusz pontal az erőn és a támadáson...mégis szarrávernek akárkiket támadok meg és nemazé mer fáraadt vok hanem tök frissen...szóval leszarom de ez szar....
Dátum: 2008.11.24. 22:42:36
szerintem ezekmár nem a legeccerűbbek közé tartoznak a Rejtő is már csak egy bizonyos kor fölött könnyű...ez a Márkezes dolog pedig háát szégyen nem szégyen én tőle(róla) még semmit nemolvastam =)

dejaz biztos hogy mindkettőre megtalálja aki akarja a választ a googleban =)
Dátum: 2008.11.24. 22:06:52
világ1ben vagyok...de áhhh...túl sokszor kikapok =\ pedig pedig...nemértem nemértem...

viszont szertem én is a jó filmeket függetlenül a műfajtól bááár talán a vígjátékok állnak hozzám a legközelebb...a nevetés a legjobb orvosság xD
Dátum: 2008.11.24. 21:57:39
persze persze értem én...ígérem igyekszem megfelelni az elvárásoknak =) sőt ha kicsit othonosabban kezdem majd magam érezni kiröppenek ebböl az idilli kis fészekből hogy bebandukoljam a forum minden zegét zugát xD

de addig is majd odafigyelek magamra...
Dátum: 2008.11.24. 21:44:41
itt vok itt vok

Finoman céloztál rá hogy jobban teszem ha eltünök innen...pusztán csak azért mert én máshogy jáccok bizonyos játékokkal =)

nah mind1 ne veszekedjünk apróságokon...az sosem jó...
Dátum: 2008.11.24. 21:27:07
ez pedig negatív diszkrimináció amit épp művelsz velem...énse hánytorgatom fel neked hogy te békés növényevő vagy xD

mindenki úgyjáccik ahogy kedve tartja és ahogy azt a szabályok engedik akármilyen játékban akárhol =)
Dátum: 2008.11.24. 21:17:08
a Gladiatus gagyi =) há milyen játék az ahol ilyen tárgynevek vannak hogy Fa pajzs of Pain és hasonlók xD

és a Gladiatust is uyganaz a cég csinálta ami a Bfet...jó az a bf ha az ember kiakrja vetkőőzni magából minden emberségét xD inkább ott nyirj ki midnenkit mint a valóságban =)
Dátum: 2008.11.24. 21:15:25
azé mondja el neki mer ennek a topiknak ez a lényege...gondolom én...

aztakarom megkérdezni hogy a későbbiekben van leehtőségem megváltoztatni a hordámat vagy mimet? pl én most ruubin vagyok deja a gyémánt az mégiscsak ridegebb...van rá erre mód hogy az ember váltson?
Dátum: 2008.11.24. 20:32:48
háát az egy kegyetlen világ valóban...és talán pont az a jó benne hogy ölhetsz elvehted a másét és minden megengedett csak azé hogy erősebb lehess =) aztán persze vannak akiknek ez nem annyira fekszik nekik tényleg nem is nagyon való...de aki ráképes érezni és eccer megízleli a vér ízét az sokraviheti xD nem számít más csakhogy túlélj...bármi áron...

mondjuk én inkább Bf párti vagyok bár ez betudható annak is hogy míg itt csak egy újonc sehonnai bitang vagyok ottmár azé kiépítettem a dolgokat magamkörül =)

viszont így 1 nap után erre a végeztúrra se mondhatok semmi rosszat mer lekötött lehet hogy holnapis visszanézek...megazután is és azután is xD csak ez a csata dolog...nahde semmi sem tökéletes =)
Dátum: 2008.11.24. 20:19:53
szén rideg vagyok odaát...10 000ek rettegik a nevem és hódolnak akaratom elött xD amúgy a BFről...BiteFight...ott vámpírok és farkasemberek állnak szemben egymással...de áhh az ott maga a pokol...kegyetlenkedés kizsákmányolás az erősebb terrorja a gyengébb felett...háborúk véres leszámolások és önkény mindenütt...

nah én ott éldegélek csak msot egy haverom ajálotta ezt a játékot és jöttem megnézni...és nem is rossz...teccik...csak ezek a csaták...

nahde majd vagy megszokom vagy megszököm xD
Dátum: 2008.11.24. 20:11:22
igen olvasgattammár hogy még lesznek mókás dolgok minnél magasabb szintre jutok csak igazából nemtom...pl most ráérnék 1 órát is akár végigtámadni de bekell érnem 2 támadással mer utána elkezdenek leértékelődni a képességeim...

egy végzetúrtól aki túlélt valami nagy háborút(a sztori szerint) kicsit nagyobb és jobb állóképességet várnék márcskazért is mer a vadászaton pl nincs iylen de ott is elég dühítő lenne ha 2 vadászat után jönne a minusz -10 % fless és az állatok visszaharapnának =)