Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2008.12.03. 10:50:28
nekm 1 kérdésem van...mér iylen szar ez a játék?

úgyértem limitált a cselekvés nagyon kevés pénz forog a játékosoknál mer akinél van az rögtön elkölti a harcrendszer meg röhej 2 támadás után elfáradsz és még kipihenten se biztos hogy nyersz mer itt még a gyenge is elver....

tehát én arra volnék kiváncsi ki volt az a kretén aki ezt kitalálta és aztmondta hogy ez legyen így...nemmondom hogy minden szar

de

Harcrendszer(azzal mindképp kezdjenk valmit) és leginkább azt hogy többet lehessen támadni mer hogy merészelnek egy oylan dologé pénzt kérni ami oránként engedéylez 2 támadást és ad 1 cspt...kiszurják a szemem enynivel de elvárják hoyg a hüyle felhazsnáló vagye a szaros kis ősköveiket...főrtelem...a buzi lila dizájnról már nem is beszélnék...ki a felelős ezé az izláésficamos sziné? nah mind1...de ezt most le kellett írnom mertmár napok óta érlelődött...
Dátum: 2008.12.01. 11:52:00
nemtom mikor lesz Viadal...heheh de valki látja azt hogy én most ide írtam? visszajelzést kérek...vagy valmi reakciót...
Dátum: 2008.11.26. 12:25:22
lol a kis parasztja...Caveman nekd semmi közöd a dolgokhoz te kis kárörvendő senkiházi...remélem rongyá törik a karidat és majd kaparhatod a falat...pfff...undorító...

kár hogy nem olvashatóak a hozzászólásaim =( pedig bakker hajaj mesélhetnék nektek sok csodát...nah mind1 talán majd máskr =)
Dátum: 2008.11.26. 12:15:59
akkor még nem láttál eleget...túlspirózzátok a dolgokat...egyébként azé bocsánatot kértem az illetékestől...persze durva dolog volt...de nahhh...nemtom mit kell ezen lovagolni...

viszont kideríthetné majd nekm valki hogy most akkor meddig vagyok is voltaképp eltiltáson
Dátum: 2008.11.26. 12:06:44
én nemtom hogy működik és mik az itteni elfogadott normák de az tény hoyg ez egy furi forum azok ahol eddig lebzseltem egyiksem iylesmi volt...viszont én látom hogy érdeklődsz a dolgaim után...már csak az a kérdés hogy te is látod-e avagy csak nekem jelzi úgy hogy szerintem láthatod? nah ez most kacifántos lett de semmi vész...

Könnyeket ne ejtsetek értem...akik kitiltattak kitiltottak rájuk ne haragudjatok hisz nem tudják mit cselekednek xDD

de egyébként igen érdekes ez a forum kicsit valami szinvonalasabbra nem tellett? vagy az sosem volt cél? =) márcsakahogy így külcsíny ügyileg hozzászólásilag nézegetem...nahmeg ez a pontozás rendszer ez simán csak förtelem =)
Dátum: 2008.11.26. 10:53:26
Szerintem a boldogságot érezni kell...ilyen fisi fosi idézétekkel nem lehet visszadni az érzés jelntését...

aztán meg "ha meghalok ne kérdezd mé hideg a lábam" alapon csakhogy írjak valmi okosat...

nahde én már akkor is boldog vagyok(mert én értékelem az élet apró örömeit) ha valkit letudok húzni egy csomó energiával...köszönöm köszönöm...

a Pénz Pedig Boldogít...akit meg nem az adja nekm a lóvéját majd én örülök neki helytte is =)
Dátum: 2008.11.26. 10:49:33
vannak ilyen logikai csapdák...pl amikor egy fejlesztett szépen felöltöztetett karit agyonver egy ful nullás eccer leregelt és megnézett karakter...nahde ne legyünk telhetetlenek...

képzeld el úgy hogy szépen dolgozol...mittomén ásod a krumplit a veteményesben vagy épp be akarsz menni a maci barlangjába hogy megszerzed a bundáját és akkor a semmiből elédtoppan egy másik játékos aki szintén vadászik cskahogy ő nem állatokra hanem más emberkre jelen esetben rád =) előfordulhat...

megaztán ugye amig te vadászol nő a lélekenrgiád de ha nem lehetne megtámadni vadászat közben senkit akkor hogy nyerhetne a jónép egymástól energiát?
Dátum: 2008.11.26. 10:45:26
Új karaktert kezdtem gondoltam ha elsőre nem is amjd másodjára jobban fog menni...nah a portyát mostse viszem túlzásba...viszont nemértem...ha az elején ennyire könnyű kikapni akkor később amikor már olyan ellenfelek lesznek akik szintén törődnek és jáccanak a játékkal(fejlesztik a karijukat) akkor nem lesz ugynaz a helyzet mint most?

mertugyebár 1es szinten sok az olyan kari akit megcsináltak megszaglászták aztán otthagyták...és még így is képesek nyerni...noh mind1...majd meglássuk...
Dátum: 2008.11.26. 10:42:28
Nekem szóltak hogy jönni kell történelmet írni...azt jöttem...de egyelőre mostmégcsak ismerkedek és szaglászom a játékot...viszont ha túlélem az elejét és sikerrel veszem az akadályokat mindenki fejet fog hajtani elöttem...de addig még sokminden törpénhet =)
Dátum: 2008.11.25. 22:02:18
egybként órák óta ti beszéltek rólam...szarok vagytok bakker...befjztem a társalgást elnézést kértem azé amiért kellett...de ettöl függetlenül gáázos nők vagytok...még jó hogy a magatokféléket száműztük Bfről...ott is probáltak vinnyogni a forumon hogy így úgy amúgy...de dirib darabra szedtük őket...szóval áldjátok az eget hogy itt menedékre leltetek és errefele a magatokféle a többség...

arrol nem is beszélve hogy flegmák és lekezelők vagytok ami szintén megnehezíti a normális komunikációt... mondjuk engem még talán annyi vígasztal ezé cserébe hogy továbbra is felhős a napocskátok =)
Dátum: 2008.11.25. 21:49:52
mivel igazából lövésed sincs ki vagyok így eléggé mókás hogy megpróbálod megitélni ki is vagyok vagy milyen is lehetek én voltaképp =) de mondom az a baj hogy az ilyen vénjányokat is benegedik a netre azt asszik ők mindent tudnak...

lövéstek nincs semmiről...

noh mind1...de azé szedd maagd össze mer ez nemsoksemmi...

én is mondhatom hpoogy ha nekm ilyen anyám lenne mint ti én árvakisfijú szeretnék lenni...meg egyébként is ha gyerked van már akkor ne a neten lógj...fogalkozz a családoddal pl...
Dátum: 2008.11.25. 21:02:00
nahjóvan el lett ez itt már túlozva...nem volt akkora nagy para mondtam valóban egy megelehtősen durvább kijelentést meg leértékeltem pár emberkét =)

ha kitiltanak kitiltanak de azé ne csináljunk bolhából elefántot...Bocsánatotkértem mert azt a mondatomat megbántam(a lepontozásokat nem) azmeg nektek volt jó kis lecke...szerintem...

sőőőt ha tudnék pontozni újra pontoznék =) mert aki ilyen alapján akar megitélni valkit hogy kinek milyen a titulusa a bal fleső sarokban...azzal valami nincs rendben...asszem...
Dátum: 2008.11.25. 14:09:56
Birka nem dumálol mer lenyúzlak...

Awenhai köszönöm a válaszodat igen igen sejtettem hogy később az előrehaldással egyrejobban harckészültségbe tudom hozni a karakterem(de az nem most van)...az egyébb meglátásaidat is köszönöm sajnos én egy iylen méregzsák fazon vagyok...és 2 napos forumunkásságom után már akadtak páran akik tiltást kértek rám így nemtudom mennyire lessz időm megfogadni a dolgokat és tanácsaidat...majd meglássuk =)
Dátum: 2008.11.25. 13:46:14
nem is kell komolyan venni =) de azt tudom hogy sajnáljátok hogy kicsit lentebb szedtem a rangotok vagy a megitáéléseteket...az enyém közellenség...nekm ez teccik =)

egyébként majdmég szétnézek hova írtatok sokat...mer az az érzésem hogy nem vagytok ti oylan okosak mitn hiszitek...és bár engem kitiltanak és majd megszabdultok tőlem...ettöl függetlenül tudoom hogy sikerült okoznom pár bosszús percet netán órát =)
Dátum: 2008.11.25. 13:27:05
Miklós....looooooool...hogy leeht valki ilyen névvel admin? =) hey Miki ne szívd mellre de sürgősen váltsál majd nevet mer ez röhej =) ha kérhetem még a kitiltásom elött hogy lássam és büszke lehessek rád...

egyébként pedig mé tiltana ki? mer lepontoztam pár emberkét? vagymer negatív kritikával illettem a játékot? heheh ugyanmár ilyenér nem tiltanak sehol senkit...kivéve persze ha bennfentesek kisírják...nahde azmeg elég szomorú =)
Dátum: 2008.11.25. 13:25:25
nemfeltétlen tegnap amig a mentor tanított és mutogatta játékot úgyvoltam vele hogy...igen ez teccik...ajándék őskő ajándék energiajuttatás satöbbi...

hanem viszont ahogy belekartam méllyedni és támadgatni rögtön rá is jöttem hogy mennyire fisi fosi is ez az egész és bizony itt leginkább csak az viheti sokra aki vadászgat és ennyi...

én Bfezek...tudom tudom azt itt sokan nemszeretik...de ott is szidják a harcrendszert hanem viszont az biztos hogy ott nem ennyire rossz mint itt...ott ha kikapsz kéccer egymsáután 3jára már többnyire nyersz...itt ha kikapsz kéccer egymsá után egyrészt várnod kell egy órát másrészt 1 óra múlva is kikapsz kéccer...nekm ez nem teccik...és mivel nem teccik most kicsit hőbörgök...

és leeht mondani hoyg szar a karim meg kicsi meg nem kell egyből mindent akarni...én nem akarok mindent de az azé röhej hogy ennyiszer seggre esek a karimmal...bár akit ez nem zavar hogy ze ilyen szar az jáccon csak a játékkal =)
Dátum: 2008.11.25. 13:18:47
azt kinek akarsz szólni?...egyébként olyan vagyok mint a Hydra ha lecsapják a fejem kettő nő ki helyette =)

aztánmeg igazán szólhatnátokmár valkinek mer amig nem raknak ki addig nemtom abbahagyni a lepontozásotokat =( az Ördög nem engedi...
Dátum: 2008.11.25. 13:16:51
engem zavar...de nem ez volt a lényege igazán a mondandómnak...ezcsakmár amolyan adalék volt hozzá csakhogy mintegy keressek még pár csomót azon a bizonyos kákán...vágod? jóvanakkor...
Dátum: 2008.11.25. 11:59:21
szerintem gagyi és nagyobb a füstje mint a lángja...apropó mér van az hogy szinte ha úgynézzük cska pozitívra leeht értékelni a játékot pl olyan választást nem láttam hogy Rossz vagy Béna vagy valmi...amúgypedig eccerű böngészős játék némi kvízzel megfűszerezve...

azt ennyi...

jóvan láttammár én is rosszabbat de mondom igazából a forum szerintem siralmas kinézetileg meg minden egyébb ügyileg a játék laggos és a harcrendszer is pocsék...
Dátum: 2008.11.25. 11:31:57
hehehe...szar dolog ez a pontozgatás...rasszista diszkriminatív dolog....