Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.05.05. 20:12:41
csati te már megint miről beszélsz? hogy ki mit tesz és tett vagy fog tenni az teljesen tökmind1...én is szeretem és szívemen viselem a játék sorsát éppúgy mint bárki más aki szintén ígyérzi...azt ennyi..

elhiszem hogy szívesen portyáznának és portyáznak is odafent...ám nekik lényegesen másabb fajta a problémájuk van a portyával mint ami az alapvető hiba...

nekik az a bajuk hogy kevesen vannak keveset tudnak csatározni...erre készül egyébként számukra kifejzetten a NPC horda asszem...

középszinten az a baj hogy van ellenfél de semmire nem mész vele mer szökőévente eccer fogsz valmit...valamint hogy 5-6 szintről verik egymást a népek mer divat lett a kicsiket ütni és potyagyőzelemre jáccani

a két probléma bár mindkettő portyával kapcsoaltos korántsem egyforma...
Dátum: 2009.05.05. 18:38:05
én speciel annak örülnék ha a radikális változást bevállalná a vezetőség és ők tennének elénk lehetőségeket...addig viszont amig ez nem így van addig igenis hogy inkább azok véleményét vegyék fiygelembe akiknek még hasznos lehet a portya annak a 20-30 embernek odafönt jóformán tökmind1 hogy mivan...nekik már nem terem portyán babér...

természetesen nem oylan portya módosításra gondolok ami csak amjd az esetleges 4es világot érinti...
Dátum: 2009.05.05. 18:16:18
eccerű életképes portya kell ami támogatja a rablás lehetőségét...különben tényleg lelehet majd húzni a rolot...komolyan mondom harcos társaim nehaggyuk hoyg a nagyszintű idióták döntsenek a portya opció sorsa felöl...
Dátum: 2009.05.05. 18:07:41
nagyon rosszul közelítitek meg a portya dolgot...komoylan mondom nonszensz...
az ujdonságog mértékét senki nem firtatta...

az a baj hogy nincs időtálló opciója a játéknak...egyedül a vadászat...

amugy Kocos te mi vagy a való életben? BKV ellenőr? vagy Pénztáros? meg még annyit hogy megmondod ki is a te karaktered?
Dátum: 2009.05.05. 14:50:12
nah akkor ezt is megbeszéltük EXT cucc nem lesz...azé a portyázást még gatyábarázhatnánk...Kocos te pedig fésülködj meg...köszönöm köszönöm...
akkor kérdezzük meg...Miklós jelenleg milyen fázisban van a fejlesztés és hogy látod a jövőt?
Dátum: 2009.05.05. 13:58:43
amugy Otoaak sajnos rosszul tudod már a 38as szintűekre is rálehet mászni 6 szintről aki ma lepattant az is 6tal volt nagyobb...
Dátum: 2009.05.05. 13:45:05
bevallom 5-6 szint számomra azmár egykaptafa...nemnagyon tartom fer dolognak...én ezé is nyomom 30 ppn...mert bár gátlástalanul betámadok mindenkit akinél léét vagy eséylt szimatolok...nem vagyok annyira hitvány és becstelen hogy azzal szórakozzak hogy 6 szintről nyúlkálok lefele...mert tudom miylen szar érzés az hisz engem jóformán csak úgy támadnak...dehát nahh mások vagyunk...
Dátum: 2009.05.05. 13:34:44
ohhh Oti állok én elébe...egyébként hidd el kapom én az áldást...jönnek rá nap mint nap 5-6 szintről...sőőt ezeknek már a döntetlenes küldi se tabu mer belépnek rám akkor is...

és persze iylenkor fapofával csak annyit vetnek oda nekm hogy sok rám a panasz...pfff...azé mer én 30 ppn vok és beütöm a szintemen vagy a szintem fölött lévő verhető klántársaikat ezokból kifolyólag rámugranak 6 szintről és lóbálják az igazzság pallosát...és én ezt is képes vagyok tolerálni(igaz nehzen)

nahmeg ugye nekm is át kellett állnom és felhúznom a egyébb vadász szakértelmeimet hogy ne szopjak azé mer az eddigi bevételi forrásom a portya totál kezd beszünni...

pedig ha csak a felét szedném össze annak amit 20-30 szint között kitudtam termelni portyából már nem lenne iylen szar fekvése a dolgoknak...csakhogy az a bazi nagy helyzet drága Otoaak hogy bizony nemhogy a felét de a negyedét se nagyon tudom kitermelni...

Ui:ma azé seggberúgtam egy próbálkozót...igaz ő csak 5 szintről jött...

noh mind1...az abj hogy sokan nemértik a léyneget...életmentő műtétről beszélnek cska ez kb olyan mint amikor van az a vicc...hogy...

-Amputálni kell a bal lábat...
Paff
-Mondom a Lábat...
paff
-Mondom a Balt...

nah itt is ez a szitu javítanátok meg csinálnának ittmár sokan mindent csak éppen nem a problémás területen...
Dátum: 2009.05.05. 13:09:36
még annyit hogy maga a portya mint játékopció lenne arra hivatott hogy a játékosoknak gyorsabb pörgést biztosítson...meglehet nézni miylen karakterek mászkálnak 30as szint alatt és környékén...olyanok akik nagyon jól tudják kompenzálni esetleges szakértelmi hátrányukat erejükkel...ők elfeljlesztgetik a harci szakikat aztán szépen mazsoláznak másokból...ám egy bizonyos szint után a portya megdöglik és az addig szépen fejlődő karakterek aztveszik észre hogy baszottul nagy változásra van szükségük ha egyátalán életképesek akrnak maradni...ilyenkor az átállással veszik el az az előnyük amit addig összeszedtek...merugye sok szakértelmet kell felhúzni a magszintű optimalizált játékhoz...

ám ha portya jólműködne akkor mehetnének továbbra is a számukra több játélélményt adó portya harcos uton...és biztos vagyok benne ha egy harcikarakter alol nemhuzzák ki magsabb szinten se a fő jövedlmi forrását oylan megveszekedett fenevadak nőnének föl akik ott törik ketté az eltepsedt nagyokat ahol azok a legvastagabbak...

Enchanter a probléma nem alacsony szinten a legnagyobb hanem mint azt már mások is megállapították a középmezőnynél van...ők azok akik jókat szopikálnak...
Dátum: 2009.05.05. 12:59:56
kitörölhetik a seggüket sokan a plussz ppvel amig maga a portyarendszer életképtelen magasabb szinten...
Dátum: 2009.05.05. 12:03:28
az EXT mint lehetőség számomra szinpatikus de ha ezzel Miklós jött volna elő több rációt látnék benne...

bár nemtom hogy ki mennyit kapna és minek a függvényében plusz azt hogy 4-5 plusz vadászat mennyivel gyorsítana fel egy karaktert...
Dátum: 2009.05.05. 11:56:50
én nemtudom azt kitalálta ki hoyg a játékkal töltött időt csökkenteni kell...pfff...há banyek ha valki több időt áldoz és szán rá vagy engedhet magának az igenis tudjon jobban fejlődni...nicns azzal semmi baj hoyg te elfogalt vagy vagy vannak fotnosabb dolgaid is mitn a Végzetúr...de akkor kalkuláld bele hogy te nem tudol úgy fejlődni ahogy egy oylan aki napi több órákat képes rászánni az idejéből...
Dátum: 2009.05.05. 11:38:04
Tehát neked az epikus Feelinget az adná meg ha a dögök legyőzésével a jövőhét is kihullana belőlük? vagy msot mi? szerintem nagyon is jódolgok pottyanhatnak ki belőlük...az hogy felétek már midnenki megkapta amit akrt vagymár semmi izgat titeket közülük az nem az én gondom...asszem...

de persze lehet kitalálni dolgokat az epikus legyőzésével midnenki kapjon annyi léét amennyit belesebzett...de áhhh ezmár übertáp volna...

számomra továbbra is felfoghattlan mér az epikusról vitatkozunk amikor totál másról kéne...de há jóvan...ismersz...én elcseverészek akármiről...cska éppen nemlátom értelmét hogy bizonygatjuk egymásnak...illetve te nekm hogy mér is szar az epikus...

azmeg hogy ezek térkapus lények...há basszuskulcs mik legyenk? Ufok? Mezteln Csajok? igen térkapus léynek...a bolygó leghatlmasabb(Nevesített) szörnyei...nemértelek mi a bajod...

az én Klánomba ahol vagyok nagyon is megszoktunk izzadni az epikusok legyőzésével és már taktikai spórolást is bevzettünk mer lassan jönnek a küdletések hogy vásároljunk akincseskamrából motyót...és nemngedhetjük meg a 2 naponta nekimegyünk 1nek...tartalékolunk...hetente 1et leverünk ha úgyvan...és ez jó...én kiszoktam írni akrilapomra hogy kiket kaptunk el mert én büszzke vagyok rá...és igen számmomra ezmár epikus érzés(legalábbis a játékon belül)
Dátum: 2009.05.05. 10:07:15
bakker Otoaak nem te voltál aki az epikus ölés epikus érzéséről beszélté? há ez az epikus érzés amikor inadszakdtából csaptmunkával végső tartalékaitokat felemésztve rontotok a dögnek és cska a rendkívüli taktikai fegyelem és stratégia az amivel megynerhető a harc...vagy a brutális elsöprő erőfölény...

egy Epikus legyen Epikus...ne adja magát olcsón...és ne térkapuszinten ölhessék a játékosok...

ha midnennap karácsony volna akkor egy idő után már fel se tünne
Dátum: 2009.05.05. 10:02:29
nem kellett volna a 2es Világ...lehet...

midnestzere Chehs felvetései nem rosszak de az a gynaum hogy ez is elfog veszni a zavarosban mint sok jó ötlet már...bár abban reménykedhetünk hogy Miklós vagy valki lereagálja és megtudjuk mi a Vezáérkar álláspontja a dolgok jelnleggi helyzetéről...

Természetesen azé ez a nyári szünet kissé szar megoldás volna...ponthogy nyárra ami már nemsok max 1 hónap és kicst több kell olyan mértékű upgrade ami majd sok embert fog vonzani ide...nyáron midnenki ráér iylenkor megugrik alegtöbb játékban ajátékosállomány ezé volna jó ha problémákat mielőbb orvosolnák...

lehetőleg persze valmi hosszútávú beavtkozás kell nem pedig valmi kis finomhangolás
Dátum: 2009.05.05. 09:58:01
hááát most erre mit mondjak? azt hogy a játék készitői direkt sekéylesítik a saját játékukat hogy a könnyűgyőzelem érzése elfledtesse az emberekkel hogy térdigálló pocsolyában gázolnak? lol...nahazé nemhiszem hogy ez ígyvolt hogy ahasukra ütöttek és aztmondták...igen butítsuk az epikust...

mind1 Morti...nem az epikust kéne akkorse most se csesztetni...hosszútávú jólműködő valóban a portyázást megérővé tevő harcrendszer az kell ide...

de az abaj hogy itt mindig elkanyarodunk a dolgoktól...engem igazából nemizgat hogy ti mit bohóckodtok odafönt a legmagasabb szinten...de az már igen hogy szartse nagyon ér a portya...
Dátum: 2009.05.05. 09:29:56
biztos van valahol...de te jobban kigazodsz a sok topik között Morti szal inkább te nézzélmá nekm utána hol is lehet...biztos vagyok benne hogy született jópárpost a témában még akkor is ha külön topikot nem kapott...utánajárásodat előre is köszönöm...
Dátum: 2009.05.05. 09:25:19
jah a fejelsztés a Belholderé de a sok kis szir szar finomhangolás amikre állitolag nagyon nagy szükség van azt mind a játékosok eröltetik ki...akkor befogják pár hétre a szájukat a könnyített helyztet meglovagolva gyorsan kipörgetik a dolgokat aztán megint tartják a markukat...

tudom hogy nem csak a játékosokn múlik de azé én képes vagyok elhinni hogy az a sokmidnen sírás rívás ami néha van igenis képes nyomást ygakorolni avezetőségre és sokan erre jáccanak...

pl most ez cska egy példa de az Epikus ideális rá...nem bírták legyőzni a dögöket akkor kilett követleve hogy jajj gyngítsáékmále őket...utána seccperc agyonverték úőket odafent mostmeg megint csak lesnek a fejükből...pedig lehet ha nem ygngítették volna le a dögöket még most is menne a gyilok...