Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2009.06.23. 11:51:19
akkor ne jácc...há bakker Otoak necsináldmár én eddig sokszor voltam veled azonos állásponton de hidd el amit msot kitaláltál az egyrészt fölösleges másrészt nem lesz megvalósítva...

az hogy 30 játékosnak a több ezerből igénye lenne további rövidítésre mer nekik már annyira szar a játék hogy nem akrnak sokat jáccani vele...az nem érv nem indok csak egy demagóg blőődség...bocs...

Shaktor pedig nem pók(csak max pókocska)...igaz lehetett volna az is =) de Sharab Shaktor amolyan hétpróbás kurafi...egy kis portya egy kis vadászat és jáccok...ennyi...a helyzetemhez képest probálok valamit alkotni és amikor ránézek a karimra sosincs az az érrzésem hogy szégyelnem kéne...mert akárhogy is nézöm egész jó lett és napról napra cska fejlődik =)

pedig az elementárisom is 0...nahde nem akrok vitatkozni...mer az csak leértékeléshez vezet arra megmost nemnagyon van szükségem...
Dátum: 2009.06.23. 11:30:14
itt arrol van szó hogy vadászati idő csökkentésre ottvan az elemntáris fuzió mint olyan...

ezzel az erővel akkor a fáradtságnak is leehtne gyorsítani az elmúlását de azt sem fontos mivel létezik a kronokompenzáció...

én csak aztnemértem ménem elég valkinek aki ennyire időt akar spórolni az hogy az eredeti 5 perces vadászat helyett csak 3 és fél perc...ha elemntáriskodik...és ugye ahoz még bonuszban jön a plussz csp is...10 vadászatnál már 15 percet nyersz 30 vadászatnál már van egy foci félidőd...

nah mind1...én arra probáltam rávilágítani hogy vannak a vadászat gyorsításnál és attol hogy a karim egy lovon bohóckodjon égetőbb problémák is...

sajnálom hogy ezt nemtudtam úgy közölni hogy ne léptem volna rá valki tyúkszemére de biztosíthatom őket is nem az volt az elsődleges célom báár aki kiteszi a lábát azmeg necsodálkozzon ha rálépnek...

szal továbbra is aztmondom hogy fölösleges tovább rövidíteni a vadászatok idejét...
Dátum: 2009.06.23. 10:57:43
milyen érdekes én éppen azt akartam volna javasolni neked =)kieggyezek döntetlenben gondolkodol néha te is és gondolkodok majd én is =) márha ez így korrekt...

tudod visszásan néz ki a monitor elött magyarázni hogy milyen jó is odakint...

a hozzászólásaid egyértelműen vadászat pártiak és portya ellenesek elhiszem hogy neked a gyorsított vadászat a buli és a lassab regenráció a tuti...háde ez nem objektív hozzáállás...elfogult vagy...
Dátum: 2009.06.23. 10:40:17
és mivan amikor a nyárnak vége lesz? ettöl az itt a nyár szövegtől mindig borsózik a hátam...miköze van a kettőnek egymáshoz...ha nyaralni aakrsz ott a komba...ha pedig a szabdba akrsz menni akkor vállald be hogy addig a karid is pihen vagy legyél láthatatlan...a láthatatlanság pont ezé van hogy amikor valki csak kocaszinten jáccik akkor lehessen láthatatlankodni...

mindig jönnek az új ötletek ami tökjó meg érdekesek de a már meglévő problémákkal kéne inkább fogalkozni nem pedig azon agyalni hogy lehetne mégjobban kitápolni a dolgokat...szerintem...már így is agyon van opiimizálva ajáték sok lehetőség adott ha az ember könnyiteni akar a dolgokon és kicsit kiakar lépni a körförgásból...

attol mer lepontozzátok még nem lesz kevésbé igazam =) nahde pusszantok mindenkit...
Dátum: 2009.06.22. 22:22:35
pedig a láthatatlanság és a komba sok esetben jövedelmezőbb mint kiállni ütéssávba...szavaim igazolására pedig álljon itten az alábbi idézet...A Harcosok Könyvéből...



A visszavonulásról


"És az is igaz, hogy vannak vesztett csaták. És ami a lehető legrosszabb lehet egy harcos számára: vannak fegyverletételek és van visszavonulás is. Meg kell békélni ezzel a gondolattal.

Könnyű azt mondani: meghalok az Álomért vagy az Uralkodóért; és valóban, a harcosok többségének nem olyan nehéz ezt megtenni. Könnyebb, sokkal könnyebb, mint a megfelelő pillanatban felismerni a csatavesztést vagy a visszavonulás szükségességét.

És vannak csaták, ahol az ügy számára hasznosabb, ha te nem harcolsz benne. Hanem másvalaki harcol helyetted, aki bölcsebb és szorgalmasabb, vagy lustább és ostobább, de nálad jobban megfelel erre a feladatra.

A nagy férfipróbák egyike ilyenkor átengedni a helyed, hátralépni a csatasorból és hüvelyébe tenni a kardod – még akkor is, ha egész életedben erre a csatára vágytál.

Sokan gyávának tartanak ilyenkor vagy meggondolatlannak; némelyek árulással vádolhatnak. Megtörténhet, hogy sohasem derül ki, és magad sem bizonyosodhatsz meg róla, jól cselekedtél-e.

És mégis: ha a döntő pillanatban azt látod, harcod eredménytelen és a csata eredményesebb lenne nélküled, lépj hátra. Mert harcos vagy, és utad része a visszavonulás, vagy akár maga a vereség is."



Imhol olvashattunk testvéreim az ősi tekercsek egy elfeledett igazzságát bizony mondom tinéktek minden szava úgy igaz ahogy az itten álla vagyon...
Dátum: 2009.06.22. 18:12:52
(megvilágosodtam asszem)

mivan akkor ha arrol hogy nagy szinten nicns léé a transzendeciális projekció vagy micsoda tehet...mertugyebár...annak elvileg nincs max szintje és ha teszem azt valki feltolja 50esre (ami magas szinten már nem téma) aztán meg még rá is turbózik akkor ha mondjuk 30at teszünk hozzá lesz 80as...azt az akárhogy is számolom 8000 léé full levédve ami fölött igen ritkán rohangásznak tucatszám az emberek...

szóval én megtaláltam azt akire mától ujjal akrok mutatni hogy mé szar a portya...te tehetsz róla transzcedális projekció...hogy felejtene el mindenki...
Dátum: 2009.06.22. 16:08:07
én explorerezek...a felbontásom meg a szokásos mint eddig...öhö...de akkor a böngészőnek lesz itt gondja...jólenne ha visszaálna a dolog...

Edit:

Szabilizálódott a rendszer...most müxik megint minden szépen =)
Dátum: 2009.06.22. 15:23:54
írok még egy postot mer kezd idegesíteni és nyugodtabb lennék ha mondjuk ez nem csak nálam lenne hiba hanem központilag mindenhol(bár akkor már más is szólt volna talán) nahde hátha...Szal van valaki akinek szintén szétvancsúszva a játék?(valahogy úgy ahogy 1 postal fentebb írtam)

Erősítsen vagy Cáfoljon valaki pls...
Dátum: 2009.06.22. 15:10:23
nemtom másnál is vane ez de nálam elcsuszott a játék tehát van a karakterem arcképe ami alatt amenüsorok is vannak szal az a helyén van de a másik oldal elvan csúszva és helyette egy bazni nagy lila háttére tekinthetek és ha hazsnálni akarom a dolgokat le kell görgetnem hogy megtaláljam a lecsúszott elcsúszott részt...de minden opciónál ezvan(legenda toplista portya vadászat szövetség)
Dátum: 2009.06.22. 14:22:29
noh akkor ahogy látom Belholderék elinditották a mézesbödön hadműveletet...

szerintem ha kellően jól lesz bepromózva a játék tuti robbanni fog a bomba azt megnyilnak a pénzcsapok...dőőni fog a jó kis külföldi ójró...csakaztánmajd nehogy a magyar játékosok igyák meg a végén a dolgok levét...merugye míg eddig mi voltunk az elsődleges célcsoport most ezzel hogy elindult kint is a móka(igaz csak teszt szinten még egyelőre) nahde emiatt kiszoríthatnak minket a külhoni jobban fizető ámde még jópárhónapig biztos nem elégedetlenkedő és háborgó emberkék...

há majd meglátjuk mi lesz belőle =) mindenesetre én nagy lóóvét és lehetőséget látok ebben a terjeszkedésben kérdés hogy az amugy eléggé egysikú böngészós játékok között mennyire fog nagy elismerődést váltani a DoomLord...höhöhö...Dooomlord...még izlelgetnem kell a nevet...
Dátum: 2009.06.21. 19:38:55
lol...hehe...a mostani felhozatal nem a legdurvább...szerintem egyik tárgy se ér 200 dukátot...talán csak a 200 őskő =)
Dátum: 2009.06.21. 16:17:19
hát az az elementáris valami az szerintem hülyeség...bocs...

varázslataid meg itt is lehet több a tarsolyban...csak ne add el a régieket ha újat veszel...és barátkozz meg azzal hogy egy csatában csak egy lehetőséged van varázsolni...
Dátum: 2009.06.21. 12:15:14
igazából tökmind1...

Támadás Védelem IQ ez az alap...aztán annak függvényében hogy verekedni akarsz vagy vajákoskodni nyomatod a taut meg az erőt...aki pedig full luxus opcióban van azmeg mindkettőt...

szakértelemből pedig mindkét kritikus jó ha van(bár én régebben inkább csak ütés párti voltam) de most kicsit elméllyedtem a mágikus tudományokban éás szépen tologatom a kritvarázslást is...sőőt a kivégzés is nagyon hasznos(léétől független is) mert támadásban védekezésben egyaránt segít...azt akkor még otvan a szívósság...(talán csak az az egyetlen amit egy magát kőkeményvonalas B közepes varázslónak nem feltétlen kell kifejleszteni...egy harcosnak azonban mindenféleképp...

nem lehet itt azé annyira kiszakadni a sávból(harcos varázsló boszorkánymester barbár)...mind ugyanaolyanok vagyunk voltaképp...még akkor is ha valakinek nagyobbak a számai...vagy másképp hívja magát...öhö...
Dátum: 2009.06.19. 11:18:06
ha én mittomén fáradt vagyok és -20% lebzselek és betámad valamelyik áldott jó játékostársam akkor én a csatában -20% modosítóval tolom a dolgokat? vagy mint a Térkapu és az Epikus úgy a védekező csaták is függetlenek az aktuális fáradságodtól?

ilyen kérdésem van nekem mert nemtudom...
Dátum: 2009.06.18. 22:10:26
olyat nem lehetne hogy az 1es világot alapjáraton is felpörgessék 3szoros sebességre? vagy 2szeresre? úgyis az az első...ottvannak a legnagyobb fanatik playerek...

nahmár csakha ez jóötlet volna...bár már így is lefutják páran a játékot... de hátha megérné mégis felpörgetni a dolgokat...

én pl örülnék neki...

aztánmeg mit mondjak...regelni fogok a 4es világon is pedig áhhh...kell valami jó csapatot találni...tehát ha valakik vannak akik szintén tervezik az ottani dolgaikat és köll nekik egy mindenreelszánt jómagam akkor majd írjatokmár rám mer én is beakarok cuppantani egy szelet tortát...köszi...
Dátum: 2009.06.18. 10:35:09
a kincspontért licitálhatsz az epikus szörny legyőzésekor kipottyanó cuccra...
Dátum: 2009.06.18. 10:27:02
ha nem teccik a cucc ne licitálj rá...engem se varázsolt el ez a kő de ha valkinek ez a szíve vágya had költse csak rája a dukátjait...
érdekes infó? lol...ezzel a felfogással minden kvízkérdés érdekes infót tartalmaz...igaz nem én döntök de szerintem lehet ennél jobb kérdéseket kitalálni...pl nekm ha stukkert tartanának a fejemhez akkor se jutna ilyen kérdés az eszembe...lehet én vagyok túl eccerű...háde akkor is...

én csak aztlátom hogy a másik topikban a mértnem fogadták el a kérdésemben...ettöl sokkal érdekesebb dolgok előfordulnak amiket fapofával dobnak vissza és akkor itt meg aztolvasom hogy ez a jófajta kvízkérdés...hát ez azé nálam már súúrolja a lol kategoriát =)
noh én nem dönthetem el hogy mi mehet vagy mi nem de ez az Arnoldos egy tipikus kretén kérdés...mást nem is nagyon fűznék a dolgokhoz...
Dátum: 2009.06.17. 21:31:42
bemered másolni a szakértelmeidet Ricardo? nembaj ha nem mer megértem ha top secret alapon nemet mondasz de egyébként bárki más karakteréét is megnézném...mondjuk jobb lenne egy 40-50 szint közötti de az se baj ha nagyobb vagy kissebb mutatja...

jahmeg nyugodtan másolhatjátok a szakértelmek topikba ne a küldetéseket offoljuk...bár ez így olyan kényelmes =)