Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dr_Faktor

Dátum: 2012.12.20. 10:59:58
de a posta hogy lehet ekkora trágya? érted feladod pénteken...jóvan hétvégén várható hogy nem érkezik meg de azóta már ottvolt hétfő kedd szerda...ez 3 nap nemhiszem el hogy ennyi idő nemelég ma megmár csütörtök van...pofám leszakad ma még várok ha estig se jön a jóváírás akkor akkor öhhh tényleg mi ilyenkor a teendő?

nah csak hőzöngeni kellett és meg is jött...nemvok kisegítve mer pont 1 órát csúszott és végetért a BU...nahde a lényeg hogy megvan
Dátum: 2012.12.20. 10:41:45
még mindig nem jött meg...fasszom igazából ha tudnám mostmár visszamondanám...azé ez enyhén nevetséges hogy egy pénteken feladott csekk még csütörtökön sincs jóváírva...nemtom hogy a Beho vagy a Posta sara...de kulát a fátok alá...
Dátum: 2012.12.18. 12:04:10
mostmár tudom asszem első és utolsó alkalom volt hogy így oldottam meg...de egyszer ezt is ki kellett próbálni...megvoltam róla győződve hogy ha pénteken feladom akkor legkésőbb hétfőre befut a Beho meg feldolgozza gyorsan jóságosan...

aztán most várakozok de bízom benne hogy este 6ig még ma is jóvá pötyöghetik...addig vannak szolgálatban Miklósék ugye?
Dátum: 2012.12.18. 11:48:53
van egy postán dolgozó pajtásom azt azé döntöttem ez mellett igaz a péntek miatt sejtettem hogy eltart egy darabig de aszittem ha tegnap nem is ma reggel már itt fog várni ha holnap jön meg az is jó csak az event vége elött írják jóvá mert kellene a munició...

de a 6-7 nap az megdöbbentően sok remélem annyi ideig csak nemfog eltartani...
Dátum: 2012.12.18. 10:39:27
távol álljon tőlem hogy türelmetlenkedjek de pénteken feladtam egy rózsaszín csekket és aszittem már tegnap jóváírják a dolgaimat(ez nem történt meg) szeretném remélni hogy még a Bolygó Ura esemény vége elött megfog történni...

van valaki aki pénteken adta fel és még ma se kapta meg?
Dátum: 2012.12.11. 19:15:23
mija fenéért akar valaki 21 000 ft beleölni valamibe amivel jobbára nem is jáccik normálisan?

én hobbi szinten játszok de nekem így is csábító ami ajándékot kapunk az őskövek mellé...pláne ha még most is úgyvan hogy xy őskő után a kiégettből is átváltozik xy valódivá...nekem má ez miatt is megérné vételezni...
Dátum: 2012.12.06. 13:33:37
az mé van hogy a Xeno medál semmi apróságot nem ad míg a többi plecsni igen?
Dátum: 2012.11.30. 15:17:30
kilehet ezt spekulálni csak tényleg az utolsót elérni nemkönnyű dolog pedig abban van a valami amugy én dukátok meg egyebek helyett jobban örültem volna templomkristályoknak meg AF pontoknak asszem...az viszont biztos hogy nemlényeg hogy most dekrétum meg milliárdok mer annyira nagy tápot nem kap az első 15 hogy a sietség ennyit számítson...ha végigjutsz már győztél...nemfontos hogy 7ik vagy 77ik lettél...
Dátum: 2012.11.30. 12:24:29
a irtóztató nyaklánc az akkor is működik ha nincs rajtad vagy csak ha rajtad van? a szintek előrehaladtával egyre táposodik?

egyébkéntpedig nem rossz az event engem kicsit az időhúzós feladatok zavarnak túl sok szerncsekerék van alsőbb szinten ami igencsak visszafogja az embert...legalábbis engem...az egyiket sorsjegyeztem a másikat dekrétumoztam de a 3iknál kivárom a 9 napot mer ott egyébb tevés vevések is lesznek...csak aztsajnálom hogy az óra ketyeg és emiatt bizonyosan nemérek majd a végére...ami pedig a juttatásokat illeti a nyaklánc jólenne ha hordás nélkül is hatna az ősdrágakős szubplazmás cuccok annyira nemizgatnak...a maszk pedig jópofa de azt időhiány vagy nem elégséges felkészülés miatt ugyse fogom kiguberálni...

igazából én nem vettem észre akkora tápot se akkora deficitet se mer a nyert ősköveket ha beforgatod legalább 1-2 szintel fentebb tudsz jutni mintha bespórolnád...a léé azmeg úgyis jön megy...

mondjuk én nem optimalizátor szemmel állok a dolgohoz...de azé valami igazán kedvességes szépséges ajándéknak jobban örültem volna aminek már csak a birtoklása is megéri hogy az ember beáldozzon ezt azt néha erőn felül is a tartalékaiból...asszem...mer a nyaklánc ha hordani kell akkor olyan mint a többi a plazma meg az ősdrágakő eltűnik a maszk meg plecsniződik de olyanja meg ugyse lesz sok embernek

kicsit olyan zsibvásár hangulata van mindenből kapsz de egyikbőlsem igazán...mondjuk oké őskövekkel nagylelkűen bántak de az utolsó két sor sokaknak nem lesz meg az elötte kapottakat meg be kell invesztálni újra...
Dátum: 2012.11.29. 11:38:02
ha elsőszinten elhasználok 1 dekrétumot és átlépek másodikra és ott is elszeretnék egyet használni akkor már emelt árat kell érte fizetnem vagy az alapot mintha még egyet sem használtam volna?

és a 3 dekrétumot szintenként érti vagy az egész piramishoz 3at használhatok el mielött jönnének a 8 óra rászámolások?
Dátum: 2012.09.04. 11:45:53
ez az event egy kiskanál madárszart nem ér...

jahde bocs tényleg lesz majd végzetmedál a végén juhhej...

én eddig 0át találtam 80 csp meg vagy 60 pp után...nem vagyok nagyigényű dejazé 1et csak jólett volna már lelni...
Dátum: 2011.02.02. 18:50:11
nem megy ez a mai nap...21 vereségem van összesen a Xenoktól ami nemtűnik soknak pláne a 256 győzelem mellett de úgymár azé elgondolkodtatóbb hogy abbol a 21ből 18 ma lett és a 18 vereség mellé kb 20 győzelmet tudok felmutatni...höhöh és holnap már mégnagyobb szintű ellen kell helytállni...
Dátum: 2011.02.02. 12:11:20
jaja tényleg nem kell azé a ló túloldalára se esni...

volt egy kis probléma de láthatóan érezhetően dolgoznak rajta hogy kiküszöböljék...egész szépen tudom msot megint öldösni a Xenyókat...igaz 15 cspm elemnt potyára meg egy rakat italba került ami nemtúl jó...viszont az mégrosszabb lett volna ha estig senki sem csinál semmit...

csak aztbánom hogy reggel nem maradtam a seggemen és nemvártam ki amig korrigálják a dolgokat hanem fejjel a falnak üzzemódba kapcsoaltam és már csak dacból is hüyléreverettem magam a királynővel...
Dátum: 2011.02.02. 11:34:53
van sebgyógyitásom is igen...
Dátum: 2011.02.02. 11:31:13
nana tegnap még a harcierőm bőven megfelelő volt és az előzetes hírek szerint is a Xenok nem durvulnak be olyan nagyon akkor se ha magsabb szintűek...

ehez képest teljesen más dolog történt és ezt nem csak én mondtam...most betettem az állataimat...ígymár valóban éppenhogy de sanszosabban nyerek...csak az a baj hogy max 10 csata és lenullázzák őket...szal az állatok ideig óráig segítenek utána ugyis kidőlnek mer aprítják őket rnedesen...aztakkor megint ottállok majd tökegyedül és végignézhetem ahogy szépen elhamvadok a varázslatukban vagy hogy bucira verik a fejem...
Dátum: 2011.02.02. 11:11:13
nahazmegmár neharagudj Baraty de miylen szöveg ez? ezzel az erővel jóhogy nemazt mondod hogy az IQnak 500on illene lennie...

nemhiszem hogy az eventnek az a címe hogy Xeno ölés állatokkal...

eddig állatok nélkül is jólment...aztmeg hadén döntsemmár el hogy akarome hogy hüyléreverjék az állataimat a "Fun statisztika miatt"
Dátum: 2011.02.02. 10:56:02
jaja...még így is kettétörnek engem pl közelharcban csipkéznek ki 700 nmeg 900as sebzésekkel...

ez így nem móka...

ha bejön a varázslatom megfordítják az erdményt a közelharc alatt...ha nem jönbe akkor meg le se kell görgetnem mer tudom mi lessz...
Dátum: 2011.02.02. 10:04:07
jaja ez tiszta szopatás ma 6csatából 5t buktam eddigmeg 200 csata alatt összesen kettőt...

azé ez így nemtúl jó...
Dátum: 2011.01.31. 14:24:05
tolom mint az őrült csak az a gond hogy közben a Medálos versenyben is jóvagyok egy helyzeésre tulajdonságnövelésben ott 3ik helyzésen állok és az azé rossz mer bármikor felbukkanhat a hátországból egy felebarát...szal tolom a profitot tulra amig megy a verseny...már csak 3-4 nap...viszotn ha igyhaladnak a dolgok xenóéknál holnapra megpusztul a királynő és a csapda is felépül...már ami a saját szintem illeti...aztakkor az se lenne móka ha ezé lehuppannék az épitéses jutalomról...
Dátum: 2011.01.31. 14:01:24
azoknak akik leghamarabb likvidálják a szintjükre beosztott Xenó királynőt nemjár valami külön vállonveregetés?

nahmegha mondjuk nem épitek be addig amig a szintemen lévők felállítják a csapdát akkor utána én egy másik királynő csapdájába tolom majd a dolgot(én hiszem hogy ígyvan) de jobb biztosra menni...