Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Miszteria

Oldal: 1
Dátum: 2021.07.19. 21:34:27
Sziasztok!

Én ugyanígy jártam, ezt a kérdést tettem fel:

"Sziasztok!
A tegnapi szerver leállás miatt nem lehetett át venni a hűségbónuszt, aminek a visszaállítása a négy karakteremnél összesen 40 őskövet jelent. A kérdésem, hogy ezt vissza írjátok vagy könyveljem el vesztességnek? A karaktereim:
V2: SmookyJane, V3: DarthLady és VasLédy és persze ez a karim itt a v1-en"
Üdv:
Miszteria

Ez volt a válasz:

Szia.

Kedves Játékosok! Tegnap délután a teljes szerverteremben leállás volt, amit sajnos csak ma hajnalra tudtak elhárítani, ezért a játék nem volt elérhető. A kellemetlenségért elnézést kérünk mindenkitől. A játékon belül kompenzációt tudtok átvenni.

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető
Nem ezt kérdeztem. Nem akartam tovább idegesíteni magam, ezért annyiban hagytam az egészet.
Dátum: 2015.12.30. 09:59:21
Tegnap 2015.12.29. nekem sem futott a Kvízolimpia egyik karimnál sem: V1-en miszteria, V3 Vaslédy, V3 Darthlady, V2 SmookyJane.
pedig nekem is szükség lett volna a templom küldihez.
Dátum: 2014.09.15. 13:59:43
Sziasztok!
A Xenó jutalmaknál a félére szóló jutalmakra mért ezt írják ki? "A tárgy 2014.08.26-ig érvényes, utána eltűnik a karakterlapról." vagy is már lejárt?
Dátum: 2012.09.05. 17:16:02
Most újabb problémám akadt:
A végzet templomában a feladat az volt, hogy "Használd a csonterősítés AF képességet 2x vagy növeld meg az entitásvadászatot 2x (AF képességek)!"
2x rányomtam a csonterősítésre, el is vitte a 6AF-t, de a templomban csak egyet vett teljesítettnek! Miért?
Miszteria
Dátum: 2012.09.05. 17:00:22
Köszi a tájékoztatást, nem vagyok valami gyakori fórumozó. Most kezdek még csak rájönni hogyan is kell használni.
Eleinte nagyon bonyolultnak tűnt.
Miszteria
Dátum: 2012.09.04. 15:04:33
Bocsi!
A három támadó szövi? Nem kérdés lett volna,ha nem kijelentés.
miszteria
Dátum: 2012.09.04. 15:01:25
Írta: Raven
2012.08.31. 17:57:27 [Idézet ebből]
A (V1) szövetség háborús archívumában, ha szeretném megnézni egy háború részleteit, csak egy "404 Not Found. The requested URL /haborus_archivum.php was not found on this server. " hibaüzenetet kapok.. Nem életbevágó, de jó lenne a statisztikák miatt. Vagy prémes opció lett? Kimaradt néhány évem..

Nálunk is ugyan ez a helyzet a V1-en a Smaragdlelkek szöviben. Én is kíváncsian várom a választ, hogy mi lehet ennek az oka? Vagy mikor lessz kijavítva?
Nem régiben három háborút is úgy nyertünk meg, hogy ők támadtak minket és kíváncsi lettem volna a statisztikára.

A három támadó szövi?

KŐZÚZÓ FITTYFENE
34 16 2012. Augusztus 26. 2012. Augusztus 31.

Damnatorum
41 12 2012. Augusztus 27. 2012. Augusztus 30.

DMD
29 11 2012. Július 28. 2012. Augusztus 11.
Dátum: 2011.09.19. 17:02:29
Melyik virágos növénynek nem fehérek a szirmai?
Kamilla
Margitvirág
Árvácska
Százszorszép

A kérdés nem jó mert az árvácskának is van fehér színű változata, a százszorszépnek meg piros változata. Vagy is két válasz is lehetséges.
Ez azért túlzás! Ekkora szarvas hiba! A történelmi leckék legelemibb kérdése, amit mindenkinek tudni kéne, hogy IV. Béla

Kivolt a 2.-dik honalapitó?

Géza fejedelem
2.Ulászló
1.Henrik
2.Béla
http://vk001.be/index.php
Kivolt a 2.-dik honalapitó: 2.Béla
Dátum: 2009.03.10. 23:05:22
HALI MINDENKI!
kEZD EGY KICSIT ELEGEM LENNI A "rOSSZ KÉRDÉS, CSAK EGY SPECIÁLIS ÉRDEKLŐDÉSŰ CSOPORT TUDHATJA A VÁLSZT" - SZERŰ ÉRTÉKELÉSBŐL. AZ NEM SPECIÁLIS, HOGY MILYEN FEGYVERBE MILYEN TÖLTÉNY ILLIK??? ENNYI ERŐVEL AZ ÖSSZES KÉRDÉS SPECIÁLIS!!!!!
AZ ILYEN ÉRTÉKELÉST NEM TARTOM HELYESNEK. AZ EGÉSZ KVÍZ SZINTE ILYEN. OLYAN IS BENNE VAN A SZABÁLYBAN, HOGY NEM LEHET ÉVSZÁM, MÉGIS TELE VAN VELE AZ EGÉSZ KVÍZ.
SZERINTEM EZZEL VALAMIT KÉNE CSINÁLNI!!!
Sziasztok!
Feltettem egy kérdést, leírtam a válszokat, de siettem és a válszoknál nem a jó választ jelöltem be. De az értékelésnél elfogadták. Ilyenkor mi a teendő?
Kérdés: Melyik sorozat szól helszínelőkről?
Válaszok.: CSI, Jóbarátok, Dexter, Dr. House.
És véletlenül a CSI helyett a Jóbarátokat jelöltem be, de elfogadták.
Dátum: 2008.11.24. 07:33:33
Sziasztok!
Az lenne a problémám, hogy nem tudok portyázni? Ez miért lehet?
Alőre is köszi a segítséget!
Oldal: 1